master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Ulman    5574

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ulman kwadrans wczesniej dal  link o tym samym i nikt go nie polubil-wy w ogole czytacie co ktos pisze ??????? 

 

wojtus  petru to jest takim samym debilem jak ty, tyle ze ty jestes biednym zasrancem a on bogatym i to jest jedyna roznica miedzy wami- wiedza i intelektem to jestescie sobie rowni-jeden rubikon a drugi oczy blekitne jak brazylijskie niebo. :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

chyba to prawda, ze rosja potajemnie placi za trollowanie ukrainy "pozytecznym idota" z calej europy. zboze tanie.plony slabe,podaj namiary na swoich mocodawcow -tez bym cos dorobil w wolnej chwili.........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie martw sie. Niedługo nie bedzie co trollować bo sie UPAina rozleci. Płaci oczywiście Wołodia Putin ale nie dam ci namiarów żebyś konkurencji nie robił


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Czasem warto zrobic STOP. Wymieniacie tu poglady czy sobie nawzajem ublizacie ? Chcecie aby bylo lepiej.To sie sami troche ruszcie zaproponujcie cos od siebie. Napiszcie do kancelarii premiera a moze ktos tam zechce was wysluchac,Jakas nowa ustawe napiszcie. Mozliwosci sa tylko korzystac

KANCELARIA PREZESA RADY MINISTROW

Departament Spraw Obywatelskich

kontakt@kprm.gov.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

my oczywiscie sobie ublizamy i ponizamy sie wzajemnie-w koncu jestesmy nieodrodnymi synami narodu polskiego. :lol:

 

probuje sobie przypomniec czy kiedys bylem mlody,glupi i naiwny- kurcze bylem, ale to bylo ponad 25 lat temu, w 89 czy 90 roku mozna bylo miec jakies zludzenia ze cos sie zmienia i to jest naprawde dobra zmiana-dzisiaj nie mam zadnych zludzen czego i ciebie zycze, zebys dluzej nie zyla uluda plonnych nadzieii.......

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zludzeniami nie żyje,gdyż za dużo w różnych tego typu tematach brałam udział.Niestety.Tylko czy warto sobie wzajemnie robić przykrości? Jeżeli można wspólnie wymyślić coś naprawdę interesującego,mądrego.Obecna Pani premier jest naprawdę bardzo otwarta osoba,odpowiada chętnie na problemy ludzkie,Pisząc w ten sposób do siebie robicie sobie krzywdę.Czy to przynosi wam ulgę.Pewnych spraw już nie zmienimy,nie mamy wpływu.Mając natomiast jakiś dobry plan,chęci dokonania czegoś co jeszcze nikt nie dokonał.Można sie wylamac z mniejszości narodu.Odwagi tylko i chęci.Zmiany robimy my ludzie,tylko mówmy głośno o nich aby inni to usłyszeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ja  jestem krakowiakiem i takich ludziach jak duda czy szydlo[ ta liste mozna pomnozyc kilka razy] slyszalem duzo wczesniej niz wy,co najmniej kilka lat wczesniej i co do nich -szczegolnie do nich -nie mam zadnych zludzen to sa .. wpisz sobie jakie chcesz obrazliwe slowa, jak nie wiesz dlaczego ich wlasnie prezes wybral to ci wyjasnie w nastepnym poscie......

 

 jestem na af prawie 10 lat , nigdy wersalu tu nie bylo[cytujac klasyka] poziom byl kiedys na pewno wyzszy a i moderatorzy nie zalowali %, ale dzisiaj internet zszedl pod strzechy mazowieckie, podlaskie i podkarpackie i swoj poziom musze dostosowac do ich wrazliwosci politycznej , nie takich tu mialem przeciwnikow , ich juz nie ma[po prostu dorosli :D ] a ja trzymam straz

ja mam gruba skore wiec byle menda mi zadnej krzywdy nie zrobi.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Jacuś masz szczęście że mi się nie chce pisać bo bym ciebie złamał    i  przeciwienstwie do dddddddddddd zrobił bym to za darmo. 


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zmarł kardynal Franciszek Macharski były metropolita krakowski.Człowiek zasłużony,pełen pokory,skromności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ja z tymi przymiotami to bym nie przesadzal-ale w porownaniu z innymi wspolczesnymi  hierarchami to naprawde byl czlowiek wielkiego formatu.

garek - miales wczoraj ciezki dzien ?, zmien polmos  B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Jacus bez polmosu nie da się! !!! Twoich wypocin . To taka przenośna. Naprawę baz połówki nie ogarniam. A to nawet mało! !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

dam ci dobra rade-pij po przeczytaniu a nie przed i twoj problem sam sie rozwiaze, po 0,7 dopiero zacznij pisac-przynajmniej alkoholem wytlumaczysz belkot swoich postow.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Dwie też było za mało. Wy tam prawdziwi Polacy w krakowskim nie źle ciagniecie . No prawdziwi dobrze mówię. No bez ironii! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Pocieszasz się że Jarek przynajmniej nie jest głupszy od Donka? Ano nie jest ale mądrzejszy też nie więc gdzie ta dobra zmiana?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9WYfyQA.jpg

 

UWAGA AKCJA! Odkłamać Jedwabne - zbiórka podpisów
mid_44512.jpg
 

Odpowiedź na pytanie o to, co stało się w Jedwabnem może przynieść tylko uczciwe śledztwo, oparte na ekshumacjach ofiar. 15 lat temu takie badanie zostały nagle wstrzymane. Teraz ruszyła zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy zobowiązującej polski rząd do wznowienia prac i odkłamania historii.

 

- 15 lat temu na wniosek amerykańskiego rabina Szudricha minister sprawiedliwości RP wstrzymał ekshumację w stodole w Jedwabnem prowadzoną przez prof. Andrzeja Kolę z Uniwersytetu w Toruniu – podkreśliła dr Ewa Kurek. Jak dodała, od 15 lat trwa „festiwal kłamstw związanych ze stodołą w Jedwabnem”, a państwo polskie przez lata ukrywało raport prof. Koli i nie zrobiło nic, aby odkłamać Jedwabne.

 

- Odpowiedź na pytanie o to, co stało się w Jedwabnem w roku 1941 mogą dać jedynie rzetelne badania historyczne, których podstawą jest przeprowadzenie ekshumacji – dodała. Stąd też od 30 czerwca, przy współpracy z burmistrzem Jedwabnego, Michałem Chajewskim. Ruszyła akcja zbierania podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą, zmierzającą do zobowiązania polskiego rządu do przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem.

 

Zdaniem inicjatorów akcji, nie ma żądanych przeciwskazań czy to od strony prawnej, czy religijnej, by takie badania przeprowadzić. A tylko tak uzyskane informacje pokażą prawdziwy obraz wydarzeń z 1941 roku. Bo dzisiejszy stan wiedzy na temat pogromu w Jedwabnem nie ma nic wspólnego z prawdą historyczną.

 

- Kłamstwem historycznym są bowiem wszystkie rozpowszechniane informacje na temat przeszłości, które nie wynikają z rzetelnych badań historycznych przeprowadzonych według znanych i uznanych metod nauki historycznej. W wypadku Jedwabnego, podstawową metodą historyczną, którą należało zastosować, jest ekshumacja. Tylko ekshumacja może odpowiedzieć na podstawowe pytanie, czy w stodole w Jedwabnem rzeczywiście są ludzkie szczątki, a jeśli tak, czy są to szczątki żydowskie i jaka jest ich liczba. Wyniki ekshumacji będą podstawą do dalszych badań historycznych i ustalenia, co rzeczywiście wydarzyło się w Jedwabnem w roku 1941 – podkreśliła dr Ewa Kurek w rozmowie z Aldoną Zaorską, redaktorem naczelnym miesięcznika „Zakazana Historia”.

 

Zdaniem dr Kurek w przypadku Jedwabnego doszło do niezrozumiałego i niedopuszczalnego odwrócenia porządku rzeczy, bo najpierw powstały publikacje nie oparte na rzetelnych badaniach na temat wydarzeń z 1941 roku, a oskarżające Polaków o pogrom żydów, które dopiero stały się inspiracją do rozpoczęcia śledztwa przez Instytut Pamięci Narodowej. Ruszyły nawet ekshumacje, ale pod naciskiem środowisk żydowskich, prace porzucono w czerwcu 2001 roku.

 

- Mimo sprzeciwu historyków, którym nie pozwolono na przeprowadzenie rzetelnych badań, od kilkunastu lat trwa festiwal oskarżeń pod adresem Polaków, zwłaszcza pod adresem mieszkańców Jedwabnego, za rzekome zbrodnie wojenne popełnione na Żydach. Żałosne, że w sprawę fałszerstwa dały się wciągnąć najwyższe władze Polski, które co najmniej w dwóch momentach nie dopełniły ciążącego na nich obowiązku działań zgodnych z polskim prawem – podkreśliła dr Kurek.

 

Błędy te dotyczyły niestosowania prawa polskiego, które umożliwiało przeprowadzenie ekshumacji i bazowania na opinii amerykańskiego rabina, który takie czynności wykluczał, tłumacząc to względami religijnymi. Tymczasem Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie (Piotr Kadlcik, O ekshumacji, w: „Kolbojnik – Biuletyn Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie”, Nr 4/2014.) jasno wyraziła pogląd, że „W Żydowskim Instytucie Historycznym (ŻIH) w Warszawie znajduje się dokumentacja dotycząca ekshumacji przeprowadzonych w wielu miejscowościach.” Co więcej, z decyzją zakazu ekshumowania z grobów masowych nie zgadzał się ortodoksyjny rabin Joseph A. Polak, przewodniczący Rady Halachicznej bostońskiego sądu rabinicznego. Jak podkreślono w piśmie „ofiary z Jedwabnego powinny zostać ekshumowane i pochowane ponownie, czy to na terenie pobliskiego cmentarza żydowskiego, czy to w Państwie Izrael. To, że nie jest to jedynie halachiczna opcja, lecz fundamentalny obowiązek, wynika jednoznacznie z wielu źródeł.”

 

Dlatego inicjatorzy obywatelskiej akcji chcą przymusić polskie władze do podjęcia działań, dokonania ekshumacji i ostatecznego wyjaśnienia wydarzeń jakie rozegrały się w Jedwabnem w 1941 roku, i odkłamania historii pisanej póki co raczej przez fantastów, niż rzetelnych naukowców. Akcja zbierania podpisów pod projektem trwa - 

- http://www.solidarni2010.pl/33586-uwaga-akcja-odklamac-jedwabne---zbiorka-podpisow.html .

 

http://prawicowyinternet.pl/odklamac-jedwabne-obywatele-zadaja-ekshumacji-a-nie-historycznych-pseudobadan/

http://www.solidarni2010.pl/33634-ewa-kurek-zadamy-wznowienia-ekshumacji-w-jedwabnem.html

http://www.polishclub.org/2016/07/26/dr-ewa-kurek-jedwabe-projekt-obywatelski/

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=25286

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

975ba2aea84ba910922a691815d5bc78_origina

Oj krzyczał Jaruś Sława Ukrainie! i hierojam sława! krzyczał na majdanie. Pewnie umiesz to wytłumaczyć ?  https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj