master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

agromatik    1029

Dobra koniec dyskusji. Nie widzę sensu schodzenia do Twojego poziomu. A Jarosława mam w głębokim poważaniu.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

zapalam świeczke a tą kiełbase to bym banderowcom spowrotem w dupe wsadził. sukin koty

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

@jacus Jak zwykle wklejasz linki ze swojej ulubionej "wiochy", ale chyba nie zauważyłeś że ten obrazek ma więcej dislajków niż lajków, czyli mało która ameba się z nim zgadza C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

ulman-niestety nie przeczytalem artykulu bo jak zobaczylem nazwisko gojska-hejke to wymieklem od razu, zapytaj wujka google o nia, chyba ze nie masz 18 lat bo to historia dla doroslych, tak w skrocie dawala d.py prezesowi ipn w zamian za tajne akta. niedawno syn tego prezesa[ polecial kiedys do smolenska] dostal mala rekompensate

 

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,19438857,25-letni-syn-janusza-kurtyki-szefem-rady-nadzorczej-agencji.html

 

jestem ze wsi co widac ,slychac i czuc wiec co mam dawac, a ze smieszne- nie tylko smieszne ale prawdziwe, a co do lajkow to gimbaza sie tym chwali, a ja nigdy do tej szacownej placowki nie chodzilem wiec mam to gleboko w powazaniu .

 

tu znalazlem mape dla wszystkich nacjonalistow-przeanalizujcie i wyciagnijcie wnioski-mam nadzieje ze to nie za trudne zadanie.

http://brilliantmaps.com/wp-content/uploads/2015/04/genetic-map-europe.png

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Napewno ich ziomkowie aż palą się do dołączenia do tej bidy i dziczy. Zresztą , chcieć to oni sobie mogą.........Niech pilnują Lwowa czy Tarnopola bo te miasta od zawsze do nas należały a zamieszkujący je cywile bardzo chętnie wstapilby do UE. ;) Ten kraj nigdy nie stanowił samodzielnego bytu i niedługo to wróci do normy wiec niech sobie zyją urojeniami.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/warszawa-marsz-pamieci-22-lipca-2016-w-holdzie-pracownikow-sluzby-zdrowia/msvd7hl

 

22 lipca mijają 74 lata od wielkiej akcji likwidacyjnej warszawskiego getta, którą w 42. roku przeprowadzili Niemcy. W ciągu dwóch miesięcy wywieźli wtedy i zamordowali w komorach gazowych Treblinki ponad 300 tysięcy żydowskich mieszkańców Warszawy.

 

Mam nadzieję, że pamiętacie o obywatelach naszej Ojczyzny którzy zginęli w komorach gazowych.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Zapytam swojego rabina. Wszak zaraz szbat sie zaczyna


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/warszawa-marsz-pamieci-22-lipca-2016-w-holdzie-pracownikow-sluzby-zdrowia/msvd7hl

 

22 lipca mijają 74 lata od wielkiej akcji likwidacyjnej warszawskiego getta, którą w 42. roku przeprowadzili Niemcy. W ciągu dwóch miesięcy wywieźli wtedy i zamordowali w komorach gazowych Treblinki ponad 300 tysięcy żydowskich mieszkańców Warszawy.

 

Mam nadzieję, że pamiętacie o obywatelach naszej Ojczyzny którzy zginęli w komorach gazowych.

Hmm . z samej Warszawy zginęło 300 tys żydów .

Mniemam że nie wszyscy , a ktoś z nich ocalał.

Zapytam więc co oni robili w takim antysemickim kraju jak Polska .

Skoro Paryż lub Londyn był onegdaj co najmniej 2 x większy od Warszawy , to rozumiem że w każdym, z tych miast mieszkało nie mniej jak 600 tyś żydów . A znając prosemickie zachowania obywateli tych państw , może i milion .

Czy polscyi żydzi byli masochistami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

jakbys znal lepiej historie to bys wiedzial ze kiedy zydzi zaczeli masowo osiedlac sie na terenach 'bywszej polszy' to takiego kraju nie bylo na politycznej mapie europy, wiec polski antysemityzm nie mial wplywu na dzialania wladzy, na szczescie nastapila dobra zmiana minister zalewskiej[twoja krajanka chyba] i prezesa szarka[ na szczescie nie pochodzi z krakowa] i nauka historii wkroczy na nowe tory. wiec nastepna wersja polityki historycznej byc moze bedzie zgodna z twoimi rojeniami

 

dobrze ze resztki wyjechaly w 68 bo kolejka po duzego fiata byla mala. :D  :D  :D .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

jade sobie dzisiaj wieczorem walem i patrze hordy uchodzcow nadchodza od poludnia ,juz przekroczyli wisle, niedlugo odre,san bug i narew-juz sie zaczelo mysle, ze strachu bo pierwszy raz zobaczylem ludzi o poludniowej aparycji- dostalem obstrukcji cale siedzenie zafajdane i teraz poradzcie mi drodzy "koledzy" jak je wyczyscic bo sadzac po waszych postach to macie takie sensacje stale.........

 

 jak zwykle wiedza szwankuje-wiekszosc hitlerowskich oprawcow to byli austriaccy katolicy, potem niemcy, nastepnie[ niespodzianka] ukraincy,wegrzy, chorwaci, litwini,lotysze,polacy ,francuzi, norwedzi i inne pomniejsze narody-wojna juz dawno sie skonczyla i taka wiedza nie powinna byc tajemna.

 

 gdy irlandzka armia republikanska czy baskijska eta, czerwone brygady czy frakcja armi czerwonej[raf] zabijaly setki ludzi to nikt sie ich wyznaniem nie zajmowal. zreszta ci muzulmanie maja tyle wspolnego z islamem co wy z chrzescijanstwem- V przykazanie w kazdej religii jest takie samo.

 

3 pytanie logicznie nie pasuje do pozostalych-ale coz po was trudno tego wymagac-wiem ze to skads sciagniete ale typ myslenia taki sam, chyba nie wiecie ze takie sprawy jak jedwabne czy kielce byly po wojnie sadzone , dzieki zeznaniom naocznych swiadkow[dla wszystkich nie starczyl majatku zabitych] wiekszosc sprawcow byla osadzona. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Trzecie pytanie jest właśnie najlepsze! Wtedy antysemityzm w wydaniu powojennym dopiero się rozwijał, zaś lud miast i wsi na prawdę wierzył że krew niewinnych potrzebna jest do obrzędów religijnych. Trudno więc winić antysemitów, po prostu Polak zarżnął Polaka. Sąsiad przyszedł szukać sprawiedliwości na swoim sąsiedzie. Najgorsze jest to, że tak na prawdę to przed chwilą obydwaj byli zwierzyną łowną dla hitlerowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jade sobie dzisiaj wieczorem walem i patrze hordy uchodzcow nadchodza od poludnia ,juz przekroczyli wisle, niedlugo odre,san bug i narew-juz sie zaczelo mysle, ze strachu bo pierwszy raz zobaczylem ludzi o poludniowej aparycji- dostalem obstrukcji cale siedzenie zafajdane .

 

 

comment_BlZec3LOPeQoaX0MCP8mxvK72eDShCvD

1300471686_by_danio1405_500.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

prosilem zebys doradzil jak wyczyscic a nie pokazywal jak to jest w twoim wypadku, kot ci lize ???  coraz wiecej uchodcow, dziesiatki tysiecy, podobno nawet setki- jak zyc,jak zyc.......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

@jacus jesteś taki od urodzenia czy coś skrzywdziło ci psychikę , przecież i tak cię tu nikt nie lubi a ty dalej jak natrętna mucha się zachowujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Jacuś zasrańcu nie łam się twój ukochany guru Rysiu też POpuścił  ^^

nowoczesna-zesralem-sie-petru.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj