master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

jacus    3017

dlaczego reszte polski maja obchodzic twoje i tobie podobnych[pewnie nie liczonych w miliony] prywatne rozrachunki z naszymi najlepszymi obecnie sojusznikami, ktorym mozemy tylko zyczyc [i pozyczyc pare groszy] duzo powodzenia w walce z naszym smiertelnym wrogiem.

 

choc jak patrze na nadije szewczenko to tez czuje pewien niepokoj.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Tacy sojusznicy to gorsi jak ci śmiertelni wrogowie. 

Ja jakoś nie widzę tej ich sojuszniczej wzajemności po  uchwałach parlamentarnych. Z ostatnich dni http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/w-kijowie-powstana-ulice-bandery-i-szuchewycza-polskie-msz-nie-widzi-w-tym-problemu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Zagadka. Czy Orban który studiował za pieniądze Sorosa na Oxfordzie jest jego agentem?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Dla jednych będzie dla drugich nie. Może się chociaz języka nauczył bo większość naszych "elyt" z tytułami naukowymi i po 25 lat w polityce a jezyka ni w żąb


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego reszte polski maja obchodzic twoje i tobie podobnych[pewnie nie liczonych w miliony] prywatne rozrachunki z naszymi najlepszymi obecnie sojusznikami, ktorym mozemy tylko zyczyc [i pozyczyc pare groszy] duzo powodzenia w walce z naszym smiertelnym wrogiem.

 

choc jak patrze na nadije szewczenko to tez czuje pewien niepokoj.....

Cóż jest warty i ile przetrwa sojusz oparty na przemilczeniu prawdy !


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Może sekta watykańska by się wreszcie do czegoś przydała w tej sprawie pogodzenia .Powinna zrobić coś podobnego na co wyraził zgodę Wyszyński np http://muzhp.pl/pl/c/1554/zobacz-oryginal-listu-biskupow-polskich-do-niemieckich-oraz-wystawe-odwaga-i-pojednanie-w-sejmie-rp Niestety obecnie watykańska sekta nie jest tym zainteresowana bo woli rabować polskie mienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

 kto niby przemilcza prawde- co stalo sie na wolyniu to wie kazdy kto interesuje sie historia, a ze wiekszosc to gow.o obchodzi czy to sie nam podoba czy nie-taka jest rzeczywistosc.

 

przebaczamy i prosimy o przebaczenie to takze w stosunkach polsko-ukrainskich ma gleboki sens-rzymscy katolicy wyrzynali sie z greko-katolikami- wbrew temu co glosza narodowcy , zbrodnie popelnialy obydwie strony ,oczywiscie trzeba pamietac ze zbrodnie ukrainskie byly prawie 2 razy wieksze niz polski odwet.

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To twoje osobiste zdanie jako obywatela RP , czy głos mniejszości ukrainskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

 kto niby przemilcza prawde- co stalo sie na wolyniu to wie kazdy kto interesuje sie historia, a ze wiekszosc to gow.o obchodzi czy to sie nam podoba czy nie-taka jest rzeczywistosc.

 

przebaczamy i prosimy o przebaczenie to takze w stosunkach polsko-ukrainskich ma gleboki sens-rzymscy katolicy wyrzynali sie z greko-katolikami- wbrew temu co glosza narodowcy , zbrodnie popelnialy obydwie strony ,oczywiscie trzeba pamietac ze zbrodnie ukrainskie byly prawie 2 razy wieksze niz polski odwet.

Nasi też rozcinali ciężarnym brzuchy i dzieci przybijali do drzew? 

Co do świadomości to większość coś słyszała ale zasadniczo nie ma pojęcia. Tego nie mówia ani w telewizji ani politycy. Jak jesienia będzie w kinach Wołyń Smarzowskiego to może niektórym się oczy otworzą


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

i co z tego wynika-juz ci pisalem nie da sie isc do przodu ciagle patrzac w tyl, sprobuj jutro tak zrobic-najlepiej w lesie B) .

wejdz na strony. ukrainskich nacjonalistow i tam znajdziesz odpowiednie opisy polskich zbrodni-nie znam ukrainskiego a cyrylicy zapomnialem. upowcy uczyli sie historii i literatury w polskiej szkole i tam pewnie przerabiali "wesele" wyspianskiego-cytat z pamieci- mego dziadka pilami rzneli, a mysmy zapomnieli- to o powstaniu chlopskim w tarnowkim z 1846 r.

 

 

scoffer ja jestem przedstawicielem mniejszosci polskiej- niewielkiej grupy polakow z dziada pradziada, mieszkajacych w swoje wsi prawie 500 lat,- wiec tylko w jej imieniu sie wypowiadam. z uwagi ze nie mozemy byc kims innym jak ty czy ulman do nacjonalizmu odnosimy sie z pewna rezerwa.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

 

 

scoffer ja jestem przedstawicielem mniejszosci polskiej- niewielkiej grupy polakow z dziada pradziada, mieszkajacych w swoje wsi prawie 500 lat,- wiec tylko w jej imieniu sie wypowiadam. z uwagi ze nie mozemy byc kims innym jak ty czy ulman do nacjonalizmu odnosimy sie z pewna rezerwa.

Nigdy nie wiadomo 

1299426715_by_Dryzmek_600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

nie masz takiej aplikacji ktora przypomina o wzieciu lekarst  ;)

https://books.google.pl/books?id=oq5SAwAAQBAJ&pg=PA182&lpg=PA182&dq=rzeczpospolita+krakowska+historia&source=bl&ots=8l67j-AhYv&sig=uXycN1RC

zapomnialem dodac

http://wyborcza.pl/1,75968,20181590,list-ukraincow-do-polakow-przebaczamy-i-prosimy-o-przebaczenie.html

 

hitler byl austiakiem z krwi i kosci. legendy o jego zydowskich przodkach wziely sie z tego ze jakas zydowska rodzina w besarabii tak samo sie nazywala.niedawno byl angielski film na ten temat. wiecie jak zdenerwowac austriakia-powiedz ze hitler byl jego rodakiem-sam to wyprobowalem.

to chyba jeden z fenomenow polityki historycznej-udalo im sie wmowic swiatu ze byli pierwsza ofiara faszyzmu, to prawdziwy majstersztyk.

 

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

kiedyś widziałem film dokumentalny o wodzu że jego matka wywodziła się z rodziny żydowskiej no i hitler za młodu był ministrantem

może proboszcz tutejszej parafij był dla niego za surowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Nasi też rozcinali ciężarnym brzuchy i dzieci przybijali do drzew? 

Co do świadomości to większość coś słyszała ale zasadniczo nie ma pojęcia. Tego nie mówia ani w telewizji ani politycy. Jak jesienia będzie w kinach Wołyń Smarzowskiego to może niektórym się oczy otworzą

 

ulman daj link do tej strony na której to przeczytałeś albo gazete zamieść na necie bo ja w to nie wierze no chyba że dziadek lub ojciec twój to robił.

przecierz sami wiecie z historii że często za polskich żołnierzy przebierali się ubowcy,nkwd to i organizacja upa pewnie tak robiła no i wina spadała na polaków.

putin kazał rozwalić pare bloków mieszkalnych w swoim kraju żeby móc najechać czeczenie co prawda nie był jeszcze prezydentem ale wysokim urzednikiem kgb

takich przykładów z historii jest mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Ja się pytałem kolegi czy tak było bo też o tym nie słyszałem.@jacuś jest akurat proukraiński i twierdzi że nalezy o tym zapomnieć  z czym zgodzić się nie mogę. Do tego jeszcze UPAina w najlepsze czci Banderę i Szuchewycza.

Tego też nie rozumiem - http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz/apel-dzialaczych-kresowych-w-sprawie-dni-pamieci-meczenstwa-kresowian

Mamy być krajem suwerennym, dumnym i świadomym swojej historii a konsultujemy się z obcymi w temacie naszego wewnętrznego święta? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

:P  :P  :P ,rodowod mam lepszy niz pies rasowy - ponad 200 lat.

jacus - Jak to  jest z tym twoim rodowodem? W jednym poście piszesz - ,, ponad 200 lat ''- w innym zaś - ,, prawie 500 '' .Pomiędzy tymi dwoma postami upłynęło trochę czasu, ale nie 300 lat .Coś kręcisz dzieciaku ! Pisanie prawdy ma tą zaletę że nie trzeba pamiętać co się nakłamało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ulman czadowa puenta ^^  uwielbiam Kazimierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

wojtus to brazylijska matematyka -jej nie zrozumiesz.

moje nazwisko w spisie chlopow mojej krolewskiej [innymi to raczej nikt sie nie zajmowal] wsi pojawia sie prawie 500 lat temu, do dzisiaj wszystkie te nazwiska funkcjonuja w okolicy .

 od ponad 200 lat to moge podac imie i nazwisko kazdego przodka,jego rodzenstwo, malzonkow, date i miejsce urodzenia- dom razem z numerem, chrztu,slubu i smierci-mam krewnego ktory ma hopla na tym punkcie i on ustalil to na podstawie ksiag parafialnych , niestety starszych brak, 

nie wiem jak to u was wygladalo ale u mnie do ksiedza zglaszal sie ojciec dziecka z dwoma pelnoletnimi swiadkami i  zglaszal fakt urodzenia dziecka. ulman u ciebie batiuszka tez tak zapisywal  B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Rolnikiem z lubelszczyzny jestem od 10 lat a moja rodzina pochodzi z zupełnie innej części kraju więc złośliwość uznaję za nietrafioną. Mieszkam w gminie przygranicznej i jest kilka miejsc po spalonych wioskach i kilka osób które wiele mi opowiedziały. 

Wrogowie nigdy nie stana się  nam życzliwi     http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/przebaczyli-sami-sobie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

no tak ale to bronek nazwał to ludobujstwo jakoś inaczej nie pamiętam dokładnie to nie będę cytował wiem tylko że jakoś łagodnie.

masz racje z wroga nie będzie przyjaciela bo kraje zsrr bo tak trzeba je nazywać zawsze pchały się na zachód i pchać się będą głupotą było myślenie że ukrajna może przystąpić do uni to jakaś farsa a największą durnotą była jazda naszych ówczesnych ministrów na pieprzony majdan

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Ukraina to dziki kraj i dzicy ludzie. Zawsze dążyli do stworzenia swojego państwa i 25 lat temu historia dała im szansę wiec rozpierniczyli i rozkradli wszystko do cna zamiast zacząć tworzyć. Budują świadomość narodu na wzorcach UPA i Bandery,, bród smród ubóstwo i ruina a aspiracje do NATO i UE. Typowo ukraińskie -  dasz palec to chcą rękę a mniemanie o sobie takie że klękajcie narody.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj