master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

osterley    18

Nie tyle pełna micha co normalne życie w dostatku i spokoju. 

 

 

Człowiek jest wolny kiedy może żyć jak chce a to co teraz się dzieje to zaczyna przypominać czasy zamordyzmu - zakaz obrotu ziemią, zakaz aborcji, zakaz handlu w niedzielę , zakaz ..... - trochę za dużo zakazów. Wiadomo są jednostki które tęsknią za takimi czasami. 

 

A co do flagi i języka - zupełnie nie robi mi różnicy. Po głębszym zastanowieniu i zerknięciu na park maszynowy muszę stwierdzić że nie ma we mnie kszty patriotyzmu. Ciągniki zachodnie , maszyny w 90% zachodnie. Pracownicy w znacznej większości ze wschodu. Produkcja w dużej części idzie na zachód - kiedyś szła też na wschód ale banda "partiotów" sprawiła że już nie idzie. A teraz znowu zaczynają się drzeć z wszystkimi. 

 

W pochodach 1 majowych nie chodziłem ale nie chodzę też w kościelnych procesjach. Ale nie zabraniam tym co chodzą w jednych i drugich. A jak ktoś mi mówi że walczmy o "wolną Polskę" to się pytam - a kto ci tą wolność zabrał i z kim chcesz walczyć. Jeszcze się nie trafił taki co ppotrafiłby sensownie odpowiedzieć, bo bełkot typu - sprzedali nas, pracujemy dla niemca - do mnie nie trafia. Bo jestem Polakiem a nie mogę znaleźć pracowników  w Polsce - nie chodzi mi o kogoś kto nazywa pracą samo zjawienie się rano. 

 

Tak więc nacjonalizm jest czymś złym a wręcz jest przedsionkiem faszyzmu. No i jak popatrzeć na te twarze na "spotkaniach nacjonalistów" - nieskalane myśleniem i inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To powiedz to Nowoczesnym POpaprańcom bo oni trąbią  walczą o wolną Polskę takie bękarty po Balcerowiczu :D :D :D B) pewnie Twoją żonę zwolnią niedługo i zatrudnią na to miejsce ze wschodu koggoś może Koreanki bo podobno za 300 pln w Polsce pracują nikt przecież nie będzie przepłacał może nawet Ci co 500 + dostaną to służącą z Korei zatrudnią do robienia zkupów i sprzątania mamy w końcu wolny kraj sam tak twierdzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

oj staszek , misiu kolorowy.... jeszcze chyba ci się nic  z sensem na tym forum nie zdarzyło napisać. A i żarty marnie ci wychodzą.

 

A niby czemu mieliby moją żonę zwolnić skoro ma kontrakt na 5 lat? Niby czemu po 5 latach mieliby ją zwolnić gdyby chciała jeszcze pracować skoro firma zainwestowała duże pieniądze aby skończyła dodatkowe kursy i studia MBA. 

 

Myślisz że od razu znajdą kogoś ze wschodu albo jakąś koreankę ? staszek , obudź się - pracownikami ze wschodu zastępuje się najczęściej "operatorów łopat" i innego rodzaju pracowników fizycznych.  

 

W dziwnym świecie żyjesz dzieciaku - świat się nie kończy na twoich kilku hektarach i mieście powiatowym. Polska to nie pępek świata - to tylko mały kraj , z zimnym morzem, niskimi górami. Generalnie niewiele znacząca pipidówka w środku Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo będą lepsi na jej miejsce ona zapewne już nie ten towar :D :D :D  konkurencja rośnie takich jak ona to na pęczki będzie a pierwszą damą raczej nie zostanie więc będzie na Twoim garnuszku B) B)  przepraszam na Twojego taty :P :P


Tak o swojej ojczyznie to może pisać tylko idiota aha zapomniałem że Ty masz inne dekle to jakąś przygoda była pewnie? :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek zwalnia wszystkich w koło, czyżby roboty szukał wybrance ?

nie tędy droga staszku  ..to nie ta liga  :D  :D  :D

musicie  tylko pokonać konkurencję z Ukrainy , to chyba nie tak wiele ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Bo będą lepsi na jej miejsce ona zapewne już nie ten towar  konkurencja rośnie takich jak ona to na pęczki będzie a pierwszą damą raczej nie zostanie więc będzie na Twoim garnuszku B)   przepraszam na Twojego taty 

Tak o swojej ojczyznie to może pisać tylko idiota aha zapomniałem że Ty masz inne dekle to jakąś przygoda była pewnie? 

Staszek "towarem" to możesz siostrę albo matkę swoją nazywać bo nie wiem w jakiej "branży" pracują.  No i gówniarz na zapomogach będzie mi pisał że mnie ojciec niby utrzymuje ;). Komediant staszku jesteś. Jakiś operator łopaty bymi się przydał bo nawodnienia cały czas u mnie robią więc już jak obrobisz swoje 5ha to pisz - zawsze do zapomogi dorobisz :).

 

Jakoś ich na pęczki nie ma skoro co kilka miesięcy żona dostaje propozycje pracy z różnych miejsc w Polsce. A mimo to ja namawiam ją żeby z pracy to najlepiej w ogóle zrezygnowała po zakończeniu kontraktu bo mam ten komfort że pieniądze które ja zarabiam w gospodarstwie i działalności wystarczą żeby żona nie pracowała tylko żeby miała więcej czasu dla siebie i dla mnie.

 

Więc nie oceniaj wszystkich chłopaczku swoją miarą.

A co do pisania o ojczyźnie - no ja akurat tak ją widzę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz nie dziwię się że z różnych miejsc :P :P a co by w tym wolnym czasie miała robić ;) ? Praca człowieka uszlachetnia więc dziękuj Bogu że ją ma a Ty chcesz żeby na koszt nas żyła B)


Jak tam marchewka powschodziła? Nie zapomnij o nawadnianiu i ochronie połyśnica marchwianka nie śpi !!!!!!!! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

staszek nie martw się , na pewno nie na twój koszt bo akurat ty (jak sam gdzieś pisałeś) jesteś łasy na zasiłki a to znaczy że sam na siebie zarobić nie umiesz.

 

 

Praca uszlachetnia - większych głupot nie słyszałem. Praca jest jedynie sposobem na zdobycie środków pozwalających na życie. 

 

Pytałeś co by robiła - staszek , chłopaku... gotowałaby mi obiadki , woziła by dzieciaka do szkoły , na urlop moglibyśmy jechać na miesiąc a nie na tydzień maksymalnie dwa wysarpane w grafiku. Może nawet ziemniaczki i pomidory byłby swoje a nie z biedronki ;).


Wracając do tematu:

 

 

Widzę że dzisiaj białystok ma szczęscie bo "nacjonaliści"maszerują. Czy w tym mieście nie ma policji żeby to bydło faszystowskie rozgonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

staszek nie martw się , na pewno nie na twój koszt bo akurat ty (jak sam gdzieś pisałeś) jesteś łasy na zasiłki a to znaczy że sam na siebie zarobić nie umiesz.

 

 

Praca uszlachetnia - większych głupot nie słyszałem. Praca jest jedynie sposobem na zdobycie środków pozwalających na życie. 

 

Pytałeś co by robiła - staszek , chłopaku... gotowałaby mi obiadki , woziła by dzieciaka do szkoły , na urlop moglibyśmy jechać na miesiąc a nie na tydzień maksymalnie dwa wysarpane w grafiku. Może nawet ziemniaczki i pomidory byłby swoje a nie z biedronki ;).

Wracając do tematu:

 

 

Widzę że dzisiaj białystok ma szczęscie bo "nacjonaliści"maszerują. Czy w tym mieście nie ma policji żeby to bydło faszystowskie rozgonić?

 

A to  chcesz z niej służącą zrobić? Dzieciakowi miesięczny wykup i niech autobusem jezdzi to jest szansa że coś z niego wyrośnie a nie taka fajtłapa jak ojciec co tylko na cudzym chce się dorabiać :lol: :lol:

Myślałem że sposobem na pozyskanie środków są przekręty na Vat i branie dopłat do czego się da sam pisałeś że nawet nie wiesz gdzie ziemię masz to i dopłat do niej zapewne nie bierzesz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Sposobem na zarobek jest chłopaczku praca . Ale jak już masz coś osiągnięte to te pieniądze zaczynasz wydawać na rzeczy które cieszą.

Nie chcesz do roboty do mnie przyjść przy układaniu nawodnienia , a może do chłodni bo chwila moment sezon rusza? Wolisz jednak zasiłek ?

 

A gdzie swoje 170ha obrabiam to wiem, ale to gospodarstwo co od ojca przejąłem to nie wiem gdzie wszystko jest bo to prawie 500ha , a zresztą i on i ja mamy ludzi zatrudnionych więc problem trafienia na pole z nawozem to drugorzędny problem.

 

 

Widzę że jest to ciekawe miejsce spotkań tych którym w życiu nie wyszło - no nic , taplajcie się dale w swoim błotku ale bezemie.

 

 

 

No i ty staszku nie powinieneś liczyć tylko na zapomogi socjalne tylko bierz się do pracy. Taka dobra rada od starszego kolegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi tam kasy nie brakuje pisałem już o tym ale co mi się należy to biorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie no jasne przecież zarabiasz krocie na pasaniu świń  ;) 

ci co stoją w kolejce  po zapomogi tez zgodnie i solidarnie twierdza że im się należy 

to wytarty slogan wiadomej grupy społecznej , widać często bywasz  w tym towarzystwie  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Widzę że jest to ciekawe miejsce spotkań tych którym w życiu nie wyszło 

 

 

 

 

Jak mniemam dotyczy to także Ciebie - skoro piszesz w tym temacie  :)  :)  :) .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Nasz rząd odniósł kolejny sukces - nie daliśmy zakłucić ładu państwowego i ustroju przez 200 ruskich motocyklistów! Łubudubu, łubudubu niech nam żyje dzielny minister MON i MSWiA niech żyje naaaam!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Jaki kraj takie zagrożenia.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nasz rząd odniósł kolejny sukces - nie daliśmy zakłucić ładu państwowego i ustroju przez 200 ruskich motocyklistów! Łubudubu, łubudubu niech nam żyje dzielny minister MON i MSWiA niech żyje naaaam!

 

Pewnie wzorował się na swoich poprzednikach oni zrobili tak samo trzeba brać dobry przykład i odrzucić animozje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568
Napisano (edytowany)

Tu się zgodzę. Teraz rządzą takie same gamonie, i jełopy jak poprzednio, tylko ci są bardziej komiczni bo chcą uchodzić za silne państwo. Proponuję nie wpuszczać samolotów z rosjanami bo to może być prowokacja !

Prawdziwa swołocz i zagrożenie jest tu http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukrainski-deputowany-dzien-masakry-w-odessie-to-wielkie-swieto-narodowe

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkel: 250 tys. euro to nie kara, ale forma lojalności
 
comment_PPKZU0M1dOr6WV1j24ymIcuQrjpcs0J0
Kanclerz Niemiec Angela Merkel uważa, że propozycja KE płacenia 250 tys. euro za każdego nieprzyjętego imigranta nie jest karą, ale formą „lojalności”.
 

„Nie mówiłabym o sankcjach czy o aspekcie przymusu. Musimy mieć świadomość europejską, to znaczy zrozumieć, że granice zewnętrzne Unii to nasze granice, niezależnie od tego, jakie jest nasze położenie geograficzne” – mówiła Angela Merkel na wspólnej konferencji prasowej z premierem Włoch Matteo Renzim w Rzymie.

„Nie możemy mieć wspólnej Europy, jeśli odrzuca się wszelką formę podziału tych ciężarów, musimy więc dyskutować i o tej propozycji, to forma lojalności wobec krajów, które chronią nasze zewnętrzne granice, takich jak Włochy, Grecja czy Cypr” – oświadczyła Angela Merkel.

Wyraziła też przekonanie, że należy bronić układu z Schengen, gdyż w przeciwnym razie jej zdaniem „popadnie się w nacjonalizmy”. Wskazywała, że trzeba rozwiązywać problemy w inny sposób niż zamykanie granic.

źródło:PAP

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

W temacie Nacjonalizmu to powiem z mojego punktu widzenia ze to nic złego ponieważ wybierając rząd to trzeba takich wybierać żeby dla nich dobro Polski i Polaków było na 1szym miejscu i to bezwarunkowo. Każdy człowiek ma priorytety(rodzina , znajomi itd..)więc to normalna sprawa a teraz próbuje się robić z tego coś złego tylko ja wybierając rząd to głosuje na takich którzy pokazują ze im zależy na dobru Polaków i Polski no tak jak teraz PiS ale zobaczymy czy to były puste słowa bo na razie rządzą dobrze a nawet bardzo dobrze no potknięcia są ale kto ich niema bo PO to były afery drogie kolacje itp. a nic dobrego dla Polaków nie zrobili ale niby Tusk mówił by żyło się dobrze w Platformie(na zebraniu PO w necie to jest) więc reasumując Nacjonalizm to postawa patriotyczna jak dla mnie a tacy są tylko ludzie o twardych charakterach i nie przekupni bo polityka to duzzzzzo możliwości i możne je wykorzystać dobrze albo zle (dla dobra narodu lub dla jego upadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jakby Rosja budowała bazę w Meksyku to Obama też nie byłby zadowolony. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj