master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Tomasz78    1029

A co jest teraz?Jak Baskowie stoja gospodarczo i politycznie?póki co Polska jest jeszcze cywilizowanym krajem i dostęp do broni ma tylko wojsko ,a nie bojówki ,nasz dzisiejszy separatyzm to zapobieganie ,jesli jednak zaleje nas fala uchodzców to moze i byc podobnie, lecz jako szacujący chrzescijanizm naród chyba tego nie chcemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A dlaczego tak sie bronia ? Cała zatoka biskajska jest bogata w mineraly i dlatego juz od X wieku była podbijana to przez Rzymian  ,Arabow ,Franków i tak cud ze przetrwali do dzis  ,ludnosci rdzennej jest zaledwie 2mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Napisałeś "nasz dzisiejszy separatyzm", moja odpowiedź była do tej części. Bronią się bo reszta to bida. mają przemysł, instytucje finansowe, najbardziej przysłużył im się regionalizm, rząd im nie właził z butami w działanie dopóki regionalizm nie przeszedł w separatyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

regionalizm ale po upadku komuny musieli juz liczyc na siebie ,skończylo sie wspieranie przez ZSRR NRD Czechosłowacje i tak ETA upadała choc do dziś ma w sobie chyba zość ,stąd ta agresja  a Hiszpania ma problem co dalej na ustepstwa nie pójdzie bo zagrozi to stabilizacji w Kataloni i Galicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zolnierze_gazeta625.jpeg

akt. 08.03.2016
Prezydent podpisał ustawę o służbie wojskowej. Nowelizacja znosi 12-letnie ograniczenie czasu służby żołnierzy na kontraktach.

O ile do służby kontraktowej mogą być powołani zarówno oficerowie, podoficerowie, jak i szeregowi, to do służby stałej już tylko oficerowie i podoficerowie.

Nowelizacja ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych pozwala ponadto szefowi MON "w szczególnie uzasadnionych przypadkach" na wyznaczenie żołnierzy na stanowiska służbowe zaszeregowane wyżej o dwa i więcej stopni wojskowych bez mianowania ich na ten stopień??????

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Czysta głupota co do mianowania na wyższe stanowisko bez odpowiedniej wiedzy .Będzie to kolejna patologia do nadużyć .,,Dobra zmiana" górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Raczej szykują się w wojsku czystki więc skądś trzeba kadrę wziąć na zmianę. A wiemy, że PiS ludzi nie ma.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Obawiasz się , że wezmą tych z poza PIS . W sumie było by taniej , cześć umundurowania już mają.

tumblr_m71vijq9Is1r2wsl5o1_500.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

to twoje senne marzenie ?-nie zazdroszcze :D , nie boj sie marzen- w polsce tez znajdziesz takich odpowiednich dla ciebie  chlopakow.

znalazlem odpowiedniego partnera dla ciebie   B)  B)  B)

http://www.wiocha.pl/1332838,Nazi---lewak

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

scoffer - ukryta opcja? coś w tym jest - bo jakoś w tych "prawych" szeregach "prawdziwych patriotów" dużo jest "kolorowych chłopców". no ale mamy wolność i każdy może się bawić jak chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

to twoje senne marzenie ?-nie zazdroszcze :D , nie boj sie marzen- w polsce tez znajdziesz takich odpowiednich dla ciebie  chlopakow.

znalazlem odpowiedniego partnera dla ciebie   B)  B)  B)

http://www.wiocha.pl/1332838,Nazi---lewak

jacus , chcialem zobaczyć co mi chcesz pokazać , ale wymaga to rejestracji . I już bym prawie się zdecydował , ale zobaczylem , że jesteś tam moderatorem. 

Pewno dlatego tak nachalnie linkujesz ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

ja moderatorem-cos masz slaby dzien, sprawdz jeszcze raz, konieczne zalogowanie bo obrazek 18 +, ale masz bujna wyobraznie wiec pewnie sie domyslisz o co chodzi, samo nazi-lewak juz daje duzo do myslenia. :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Niestety , w dziale 18+ , podczas próby logowania , poinformowano mnie że warunkiem dostępu do zasobu wszstkich gejowskich zdjęć , jest przesłanie fotografi swojej lub własnego ojca.

 Nie mam takich , więc serfuj sam , po dziale -ulubione . Pomyślnych witrów i udanej parady.

 

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

http://www.wiocha.pl/1333207,Co-tu-komentowac#comform 

 

scoffer -nie wstawaj tak wczesnie rano bo to ci szkodzi na intelekt, obnizyles ostatnio lot podobnie jak -tu moze stuhr junios moglby sie dowcipnie wypowiedziec. wez przyklad z prezesa, wstawaj w poludnie .pewnie dlugo jestes juz w pis-e bo mijasz sie z prawda z daleka-tym bardziej to dziwne ze kazdy moze sprawdzic jaki jest proces rejestracji, a zreszta ja napisalem ze to bylby idealny partner dla ciebie a nie ze ty bylbys partnerem dla niego-wiec skad wiesz ze to tez gej[do tanga trzeba dwojga]-po twarzy poznajesz-na zasadzie swoj swojego pozna- tym bardziej dziwne ze go nie widziales wiec skad bierzesz wiedze o jego orientacji ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Ty dalej z tym ulubionym portalem .

No ale cóż , skoro się nie zrejestrowałem , to jedyną wiedzę czerpię z Twoich opisów , a że  są dokładne , z życia wzięte ,, nie smiem polemizowac z takim uznanym autorytetem jak Ty. 

Rzekłbym nawet -koneserem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

jestem ze wsi-co widzac,slychac i czuc, wiec jaki portal mam promowac. mozesz o mnie pisac  mala litera-pozwaliam ci laskawie

kto jest koneserem to chyba ustalilismy pare postow wczesnie przy okazji polskiej bialej zwislouchej.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

@jacus Widzę, że twoim celem życiowym jest odpowiadanie na każdego posta w tym temacie i spamowanie coraz to większymi durnotami...  :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

jeszcze sobie kupie vip-a i bede super matti. dopiero teraz to zauwazyles-juz dawno pisalem ze bede kontrowal kazda glupote.jak bedziesz mial tyle lat co ja, to bedziesz naprawde wiedzial jakie sa cele zyciowe prawdziwego polaka.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

"Kontrował każdą głupotę" Dawno tak nie śmiechłem. Najwięcej głupot, nie podpartych żadnymi argumentami, i to jeszcze w niechlujnym sposobie pisania wysrywasz Ty, o jakże doświadczony życiowo kolego po fachu.

A ViP-a wygrałem w konkursie i nie wiem co to ma do rzeczy, tak abstrahując od tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

jakim konkursie -jestem tu od poczatku i nie czytalem o zadnym konkursie na vip-a-kiedys  sie dostawalo za zaslugi a pozniej kupowalo.  smiech to zdrowie, u was narodowcow to rzadka cecha-uwazaj nieprzyzwyczajony organizm moze zareagowac sraczka pszenno-buraczana.

jedni abstrahuja od ortografii,drudzy od rozumu-kazdy ma wolny wybor.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Nie widzę na twoim profilu żadnych fotografii, więc nie wiem, skąd mógłbyś wiedzieć o tym że na AF jest coś takiego jak fotka tygodnia. Przecież ty jedyne co na tym forum robisz, to obserwujesz ten temat i odpowiadasz na każdego posta.

"jedni abstrahuja od ortografii,drudzy od rozumu-kazdy ma wolny wybor" szkoda, że ty abstrahujesz od jednego i drugiego, no ale sam pisałeś że w przyrodzie musi być równowaga, więc to pewnie przez to że ja nie abstrahuję ani od tego, ani od tego.

"smiech to zdrowie, u was narodowcow to rzadka cecha" To ja nie wiedziałem, że poczucie humoru zależy od opcji politycznej, jaką się wspiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj