master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

OKEY    154

Tomasz78@ nie rozumiem Twojej wypowiedzi! Dlaczego mam sie nie wypowiadać? masz wyłączność na temat AGD ?

Co logo ma do rzeczy? ważne jest ile z tych marek jest Polskich . Jeśli ktoś cie chwali to powinien chwalić sie swoim a nie obcym .

Rząd nie każe nosić prostytutkom kas na d*pie bo prostytucja jest nie legalna ale nie przeszkadza im to wliczać ich dochodu do PKB.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Z polskich marek AGD jest Amica,kuchenki,piekarniki,okapy,płyty indukcyjne i pralki robią bardzo dobre,z resztą nie miałem doczynienia.

Emalia Olkusz też jest polska i trzyma dobry poziom.

Nadal instnieje marka Gerlach ale nie wiem czy nadal jest polska i czy produkuje coś porządnego.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Gerlach swego czasu produkował noże dla wojska polskiego, nie wiem, jak teraz. No i robią też nożyki do rotacyjnych :D

Edytowano przez Mattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

OKEY,nie rozumiesz ,ponieważ nie wiesz ze Whirlpool ,Bosch ,Polar to jedna marka ,wszystkie podzespoły są produkowane w do nich w tych samych zakładach ,Czy to w Polce czy na zachodzie jedyne co się zmienia to własnie nazwa i dizajn ,aby przyciągnąć klienta.Jak by byla moda na Polar   to w ciągu kilku miesięcy pojawi sie w sklepach pod tą nazwą handlową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

OKEY,nie rozumiesz ,ponieważ nie wiesz ze Whirlpool ,Bosch ,Polar to jedna marka ,wszystkie podzespoły są produkowane w do nich w tych samych zakładach ,Czy to w Polce czy na zachodzie jedyne co się zmienia to własnie nazwa i dizajn ,aby przyciągnąć klienta.Jak by byla moda na Polar   to w ciągu kilku miesięcy pojawi sie w sklepach pod tą nazwą handlową .

 

Rozumiem to. Tylko mowa była nie o tym . Pisałem o propagandzie tuska a nie o ładzie korporacyjnym wymienionych przez Ciebie spółek. Ku ścisłości to Zelmer też podlega pod Boscha .

Jak można chwalic sie cudzymi sukcesami ? To zachodnie firmy trzepią kasę na montowniach w Polsce a tusk uznaje to za sukces Polski.

Rafal122@ ma racje Amica jest jeszcze w Polskich rękach ale mówienie że jesteśmy potentatem w produkcji AGD jest lekko mówiąc przesadą.

Każda obca firma na naszym rynku to jest porażka a nie sukces .

Bredzisław Komoruski zamiast dawać właścicielowi Biedronki medal za to że jest największym pracodawcą w kraju powinien natychmiast zwołać wszystkich krajowych handlowców i zapytać jak im pomóc żeby nie zostali zjedzeni przez jakieś biedronki .

No ale wszystko co nasze w tym kraju uznawane jest za bee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275

No przecież dotacji i środków unijnych za darmo nie mamy,o to właśnie chodziło to co Polskie przejąć i kasa do nich,coś za coś,niestety:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

He he heee...  :huh:

 

Wiem, że twoje denne wypowiedzi, mają na celu tylko wywołanie g*wnoburzy, ale nie mogłem się oprzeć, by z przykrością stwierdzić, że na stan ostrej lemingozy, tak jak w twoim przypadku, leku jeszcze nikt nie wymyślił...

 

5492169800_1448194888.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Nie narzekajcie na to że w PL upadły zakłady bo to zrobili styropianowcy znaczy związkowcy i robią to nadal (patrz górnicy) .PGR to wykończyli sami pracownicy bo kradli wszystko uważając że to niczyje i przemieniając w wino patykiem pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

pamietajcie koledzy[nie dotyczy to akko] ze ja nawet gimnazjum nie skonczylem, wiec nie dawajcie tu swoich przeintelektualizowanych komentarzy bo ich zwyczajnie nie pojmuje, przerastaja mnie swoja glebia tresci i wartosci, temu moje komentarze sa denne bo nie rozumie o co wam chodzi a co to sa te lemingi to juz zupelnie nie wiem, chyba za duzo na wagary chodzilem a i nadmiar alkoholu uszkadza mozg-co zreszta widac po wielu prawicowych politykach...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Właśnie widać, skoro nawet interpunkcji nie jesteś w stanie ogarnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jacuś ja ci wyjaśnię. Lemingi to złooooooooo, osobniki podążające za głosem stada.
Zaliczają się donich wszyscy mający inne zdanie niż obrzucający Cię tą nazwą.
A tak poza konkursem to zapytam, tych nie lemingów to jak nazywać?  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Właśnie widać, skoro nawet interpunkcji nie jesteś w stanie ogarnąć ;)

luknij tutaj polonisto 

byki aż boli  ;)

 

 

Panowie, puki jesteśmy w eurokołchozie, puty będziemy płacić za ciągniki słone pieniądze...   

 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

mirro-jesli u mnie wiekszosc[zaleznie od wsi  50 do 80 %] glosuje od lat na pis- to ktos taki jak ja na pewno nie jest lemingiem B)

matti po co prawdziwemu polakowi ortografia, interpunkcja, stylistyka -to jakies obce wynalazki..

ten twoj partner z  grafiki ktora dales, to musi byc naprawde ostry gosc jak jestes takim milosnikiem masci na bol d.py  :D  :D  :D  :D

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Ludzie głosują na PIS bo po pierwsze Rydzyk tak mówi im w radyjku obiecując w zamian za głos i całą rentę odpust na życie wieczne .Myślą że tym zmażą swoje komunistyczne świństwa których kiedyś się dopuścili .Dwa ksiądz z ambony straszy ich ekskomunikom więc starzy się boją bo trzeba odpowiedzieć przed bogiem już niedługo .Trzy młodzi zachowują pozory katolicyzmu bo co by ludzie powiedzieli (mentalność wsi) .Cztery narodowi radykale to dla mnie sorry ale pustaki umysłowe którym bliżej do faszystów niż do dbania o Polskę.Poza darciem japy i rzucaniem kostką brukową nic innego nie potrafią .Jak by pradziadowie ich powstali z grobów to dostali by od nich po mordzie za kolaboracje z nazistowskimi symbolami .Piszę to jako prawnuk człowieka który walczył w legionach i w wojnie Polsko bolszewickiej będąc zawodowym wojskowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

akko przestań pieprzyć czy jesteś glupi i nie słyszaleś kto głosował na Pis według badań ,ludzie młodzi i wykształceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Przypominam że teraz PIS jest u władzy i teraz to jest główny nurt. Czyli lemimingi. Reszta to niezależni.Tochę sie to obróciło no ale ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

akko przestań pieprzyć czy jesteś glupi i nie słyszaleś kto głosował na Pis według badań ,ludzie młodzi i wykształceni

Tych wykształconych to masz na myśli tych z wypranymi mózgami po KUL i ,,Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej" bo ja innych nie widzę .Widocznie ty jesteś głupia bo ja bez badań mogę ci powiedzieć że na pis to głosowali młodzi co ledwo podstawówkę skończyli i stare stetryczałe berety .Wykształceni to głosowali na Kukiza i się srogo zawiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

elita się burzy,wystarczy posłuchać statystyk kto na kogo głosował a nie oczerniać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

wykształcenie podstawowe 56% na PIS 15% na PO.  Warto prześledzić te statystyki, np. głosy 20 latków były podzielone między PIS, KUKIZ, a KORWIN i coś dla PO ale już 50-59 latki szturmem głosowali na PIS aby tylko iść wcześniej na emeryturę smutne to i samolubne, bo co mają powiedzieć ich dzieci za kilkadziesiąt lat kiedy zabraknie na ich emerytury albo będą głodowe? No i oczywiście 60+ tez szturmem głosowali na PIS bo im tak pewien głos w pewnym radiu mówił. Jakby tak podsumować kto i w jakich intencjach głosował na PIS to rysuję się to dość ponuro

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jak to co mają powiedzieć ich dzieci, dzielny Jarosław Nadęty opodatkuje bardziej złych kapitalistów (zwłaszcza tych co oferują zbyt tanią żywność) i będzie na emerytury już w wieku 50-ciu lat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

zbyt tanią? przecież w markecie  nie ma nic taniego? dobra drożdżówka u mnie we wsi 1,50, w markecie około 1,70-2,30? to tylko przykład, czasem coś na promocji jest naprawdę tańsze, ale często jest miernej jakości i odbija się czkawką

 

problem z marketami jest rozmaity:

 

opłaty franczyzowe, np market końcem roku ma np 100 tys zysku, więc centrala, za zwyczaj zagraniczna nakłada na ten market opłatę za "markę" np 99 tys, więc sumarycznie wykazuje się 1000 zł zysku i z tego odprowadza się podatek, zyski idą za granicę, skarbówka się nie czepia bo przychodzi obligatoryjnie na kontrole tylko jak jest minus,

 

ile upada w mieście drobnych firm przy marketach nie trzeba mówić,

 

druga sprawa, to wszelkie promocje są przerzucane na dostawców, więc to nie market traci na promocji a dostawca, itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj