master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

ereksio    321

A niby w jaką stronę uciekali bogaci  naziści przed ruskimi żydami. Po Stalingradzie Niemcy do Rosji się nie pchali.

post-27529-0-91652300-1444475681_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Oj tam, o jtam. Wtedy uciekali teraz sprzedali im oszukanego Volkswagena, dadzą sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.zaborcza.pl/ewa-szydlo-kazdy-uchodzca-musi-zjesc-przymusowo-schabowy/

 

"PiS wygrywa wybory co za tym idzie, Beata Szydło zostanie premierem, już zapowiedziała swoje pierwsze czynności związane z uchodźcami.  Rozporządzenie premier Szydło wstrząsało wyznawcami Islamu, otóż nakazuje ona zjedzenie schabowego z wieprzowiny przez każdego uchodźce, mimo ,że jedzenie wieprzowiny w religii Islamu jest surowo zabronione.

 – Takie posuniecie wyeliminuje fanatyków religijnych a co za tym idzie również terrorystów –"

:blink:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A to schabowym mają się otruć? No chyba że ziemniakami. Ale kwaszonego ogórka to napewno nie przeżyją. Tak dać i ogórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ja bym sie tak nie smial-jak uczy historia to za x lat bedziemy wpieprzac kuskus,a swin to nawet w zoo nie bedzie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wobec takich restrykcyjnych przepisów, chociaż jestem 100% ZA zdrową żywnością, niech rząd dotuje tą żywność dla sklepikarzy (nie orientuję się do końca)

Sklepik szkolny mógłby stać się jedyną okazją dla dzieci, aby poznałyby, co to jest w ogóle zdrowa żywność, wobec tego czym zalewają nas w marketach....masowymi, tanimi produktami, o długim terminie ważności dzięki cudotwórczym specyfikom.

Z drugiej strony cóż za problem kupić sobie drożdżówkę czy batona przed czy po szkole.....no chyba nie zakazują tego jako drugie śniadanie przyniesione z zewnątrz....  A nawet gdyby, to jeśli ktoś już jest takim łakomczuchem to pewnie ukradkiem zje w ustronnym miejscu, tyle tylko, że biedny w stresie mógłby nabawić się czegoś.

Reasumując jestem ZA takimi sklepikami ze zdrową żywnością w szkołach, ale koniecznie dotowanymi. Przydałaby się do edukowanie dzieci w tym kierunku w szkołach, choćby jakieś sporadyczne prezentacje, gablotki informacyjne itp........ a nie zakazywanie zjadania np.batoników przyniesionych z domu. Mądre dziecko wybierze samo. Nic na siłę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja oczywiście wybieram się... :) Niestety nie do stolicy.

P.S. Śmiałam się dziś, ponieważ przyjaciółka-biblitekarka dostała polecenie służbowe z pracy, że musi być obecna więc jest nieusatysfakcjonowana takim nakazem.

Ja z radością jej potowarzyszę ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

To tak jak za komuny 1 Maj ,nakaz odgórny ,trochę to dziwne, lecz różnica wielka ,ale pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ja tam pół Polski mam do przejechania, kilka przesiadek z autobusu do pociągu itd, ale od zeszłorocznego Marszu żyłem jutrzejszym cały rok... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

nawet kabaretowa noc listopadowa byla nudna jak ten marsz, zadnej ikry,pomysly, walki i ognia, kabaret dorownal rzeczywistosci, na szczescie mamy nowy sejm i rzadne kabarety go nie przebija i bedzie ubaw po pachy, od razu zaczelo sie przedstawienie, z marnym ale jednak udzialem faszystow-pardon nacjonalistow..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Cooo? Boli dupka, co? Niestety, jedyne co możesz zrobić, to wylewać swoje żale w internecie ;)

3992661000_1447366627.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Węgry rozliczyły się z Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Spłaciły prawie 721 milionów euro - poinformował w środę węgierski bank centralny. Jest to spłata przedterminowa; ostatnia transza węgierskich zobowiązań wobec MFW była wymagalna dopiero w marcu przyszłego roku.

W 2008 roku MFW i Unia Europejska udostępniły zagrożonym wówczas bankructwem Węgrom kredytowy pakiet ratunkowy w łącznej wysokości 20 mld euro.

z12658341Q,Viktor-Orban--premier-Wegier.

Można ...można?

I dość wygadywania głupot, że nie mamy innego wyboru jak poddaństwo !!!!!!!!!!!!

12219573_1683269681919381_29728109658491


 
Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

PKB to jest pic na wodę fotomontaż.

Prostytutki nie płacą podatków ale do PKB są wliczane :) 

Kiedyś Tusk sie chwalił ze jesteśmy potentatem w europie w produkcji AGD ale już Polskich firm produkujących AGD nie wymienił bo po prostu ich nie ma.

Największym pracodawcą w Polsce jest Biedronka ale czy jest powód do dumy? Według mnie to nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ha akurat co do AGD to sie nie wypowiadaj ,ponieważ to co się tam dzieje to mam na bierząco (rodzina ) i powiem tyle zmienia się logo  w zależnosci od popytu ,a co do prostytutek to to idź i skorzystaj i poproś o rachunek :P ,to podobne jest do bryczek z Krakowa ,Kasa fiskalna na d*pie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj