master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

binek    374

Pytanie do kaszlaka i jacusia  zdeklarowaliście już chęć przyjęcia emigrantów? jeśli tak, to ilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 Ja stosuję przelicznik, jednego UCZCIWEGO emigranta za jednego mohera.

 

...ad1 żale co do terminu miej do po, na która zamierzasz głosować itd. ...

Ad 1. http://i1.memy.pl/obrazki/4dc5992194_wina_tuska_wina_tuska.jpg

Mam 33 lata, żadna tajemnica. Zapamiętaj jednak sobie, że jedne kraje Unii kładą do jej budżetu więcej niż inne. Te pierwsze to te bogatsze ...

Ad 2. https://pl.wikipedia.org/wiki/Burkina_Faso

Ad 3. Czytaj /Wspólczesność/ https://pl.wikipedia.org/wiki/Polacy_w_Niemczech

Ad 4. No właśnie, litości. Ci ludzie nie mogli sobie kupić biletu, jak to napisałeś do "paryżu". To są azylanci. Wiesz co to oznacza ??

Ad 5. Już za niedługo Ty będziesz mógł to powiedzieć swojej premierce z procesorem Jarek Inside. On to już tyle naobiecywał, że na wydatki na setki tysięcy polaków wywiezionych na Syberię czy Kazachstan którzy to chcą wrócić do ojczyzny będą pieniądze na pewno.  Wielki Naród Polski zrzuci z siebie kajdany złej PO, nastaną Prawi i Sprawiedliwi a mnie na stosie spalą za poglądy polityczne. Taka sprawiedliwość dziejowa, już za parę tygodni. Wytrzymasz ??

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

UE to chory twór który umyślił sobie że zniweluje różnice cywilizacyjne które narastały przez wieki i są naturalne. Jedyny plus dla obywateli starej Unii jest taki że wpuszczając duże pieniądze w obieg pobudzili gospodarke i maja pracę. Prawdę mówiąc Niemiec czy Brytyjczyk nie dość że nic nie zyska na dotowaniu Polski B a gdyby wiedzieli jak debilne są te programy i ile pieniedzy przepieprzy aparat urzędniczy to dopiero by się "ucieszyli". Kilka lat temu gosciłem kilku holendrów  w Tomaszowie Lub. Stoi tam Hotel spa Antoni  (na terenie wiejskim) który powstał z programu UE. Na kazdym stoliku, fotelu,sraczu, kabinie prysznicowej wszelkim RTV oraz na budynku wiszą tablice o współfinansowaniu 50 czy 60 % z UE.Nie byli w stanie uwierzyć w tak bezsensowną inwestycję i niesamowicie zbulwersowani rozdawnictwem ich podatków.. Wracajac do sedna  Unia to bezsens  i zarówno wpychanie kasy w Polske wschodnią jak i w uchodzców jest pozbawione sensu. Wydawanie pieniedzy których sie nie zarobiło jest demoralizujące (przykład Grecji to potwierdza)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Naprawdę szanuję to co piszesz. Powiem tylko Tyle, jak Ci Unia nie pasuje, wyjedź poza nią, bo nie zapowiada się, żeby Polska w Uni wyszła. Ja, rozważając wszystkie za i przeciw, wciąż jestem na tak dla UE. Kto tak myśli, musi się zgadzać na to, co w ramach struktur UE nasz kraj robi. To moje osobiste zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

 więcej wkładają, bo więcej zyskują, to powinno być dla ciebie proste

 

 

To są azylanci. Wiesz co to oznacza ??

proszę o definicję

 

wiem, że podane fakty psują twoją wizję świata, ale taka jest rzeczywistość, powinieneś się z tym pogodzić

dlaczego nie odp na pytania tylko wciąż powtarzasz szydło, jarek, duda, kaczyński, szydło, jarek, duda, kaczyński,

to jakaś wyliczanka?

robisz z siebie męczennika jak komorowski, a innym mówisz, że zamiast jęczeć powinni wziąć się do pracy

 

Jarosław Kaczyński został laureatem nagrody Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. - ta wiadomość musiała zaboleć :)

 

oj kaszlak, kaszlak coś ci nie idzie,

ale nie pękaj, coś na poprawę humoru:

 

Polacy boją się, że uchodźcy trafią do Polski. Uchodźcy też boją się, że trafią do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Nie muszę sie zgadzać z głupotą i mam prawo mieć krytczny stosunek do rzeczywistości. Wyjezdzać też nie bedę ale za to postaram się przekonać każdego myslącego człowieka do swoich racji  Bedę kibicował dążeniu do normalności na codzień i jako wyborca przy każdej okazji


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Przyglądam się Waszej dyskusji od jakiegoś czasu i wkońcu jednak coś napiszę.

Kolego Kaszlak, Ty nadal sprowadzasz wszystko do PO-PISu. Powiedz mi czym się różni jedno od drugiego? Czy w tym kraju nie ma innych partii? Wujek Sam narobił bałaganu na Bliskim Wschodzie i teraz Europa ma zbierać tego żniwo? Niech zbierają ci co mieli kolonie, łupili, mordowali i bogacili się przez wieki. My nie mieliśmy, a nawet jak chcieliśmy kupić Madagaskar to przyjeciele z Francji i Wielkiej Brytani tupnęli nogą. Mówisz o długu jaki mamy spłacić zachodniej europie za wojnę? Chyba coś się pomyliło bo dług został spłacony z nawiązką rzeką krwi, a w obecnych czasach wypracowując PKB zachodowi. Tak, Ty też jesteś elementem tej układanki. Europa upada kulturowo, moralnie i religijnie. Gdzieś czytałem, że muzułmanie boją się tylko Polski i Rosji bo tu jest dużo osób wierzących, a ludność zachodu jest dla nich jak karaluchy. My jesteśmy dla nich giaurami, a tamci dosłownie niczym bo dla nich ateista to nie człowiek. Jakoś jak przywieźli 300 z UPAiny to był problem ich osiedlić, a tu chcą dać radę z 12000??? a moze więcej? W  wolnym kraju zabrania się manifestacji bo ponoć jest pełna mowy nienawiści? Nie rozśmieszajcie mnie. W Niemczech cały czas są protesty, nawet spalili ośrodek dla uchodzców, ale w naszych mediach cisza... Jakby byli tacy dobrzy do niemcy nie pozwolili by im się osiedlać gdzieś indziej niż u siebie. Lepiej było by przesiedlić Polaków z kresów, którzy są katolikami i kultywują naszą kulturę, ale unia nie ma w tym interesu. Jak narody pozwolą na ten napływ imigrantów wybuchnie wojna. Bo ilość tych ludzi trzeba mnożyć przez minimum 4-5 razy.

Jak się nazywa ten napływ w islamie jest opisane w linku:

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fmuzulmanin-to-jest-hidzra-zajmowanie-terenu-wroga-przez-zasiedlenie


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

więcej wkładają, bo więcej zyskują, to powinno być dla ciebie proste

Nic nie jest takie proste, jak się wydaje: https://repozytorium.umk.pl/bitstream/handle/item/2741/wsb%20wroc%2023%20MR%20s.%2049-60.pdf?sequence=1

proszę o definicję

Tutaj azylant: http://sjp.pwn.pl/sjp/azylant;2551452.html, tutaj azyl: http://portalwiedzy.onet.pl/33421,,,,azyl,haslo.html.

wiem, że podane fakty psują twoją wizję świata, ale taka jest rzeczywistość, powinieneś się z tym pogodzić

:-) . A jak się nie pogodzę, to spalicie mnie na stosie jak Jarek Nadęty wygra wybory ??

dlaczego nie odp na pytania tylko wciąż powtarzasz szydło, jarek, duda, kaczyński, szydło, jarek, duda, kaczyński,

to jakaś wyliczanka?

A to jakaś zabawa, że wszystko wina PO ??

Jarosław Kaczyński został laureatem nagrody Człowieka Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. - ta wiadomość musiała zaboleć smile.png

Ciebie za to zaboli, jak się dowiesz ile odznaczeń i nagród dostał ten człowiek: http://www.polskieradio.pl/18051336-e434-44fe-9a66-cb0af85b8b9d.file :P

oj kaszlak, kaszlak coś ci nie idzie,

ale nie pękaj, coś na poprawę humoru:

Za to Ty pędzisz jak rozpędzona lokomotywa ;) .

Polacy boją się, że uchodźcy trafią do Polski. Uchodźcy też boją się, że trafią do Polski.

A Ja się boję faktu, ilu jest jeszcze ludzi o twoich poglądach w naszym społeczeństwie.

 

 

 

Nie muszę sie zgadzać z głupotą i mam prawo mieć krytczny stosunek do rzeczywistości. Wyjezdzać też nie bedę ale za to postaram się przekonać każdego myslącego człowieka do swoich racji  Bedę kibicował dążeniu do normalności na codzień i jako wyborca przy każdej okazji

Każdy ma swoją definicję głupoty i normalności. Twój krytyczny stosunek do tego, co nas otacza to twoje prawo. Dla mnie, na szczęście, jesteś w mniejszości. Ale może kiedyś się to zmieni. Powodzenia.

 

 

 

Przyglądam się Waszej dyskusji od jakiegoś czasu i wkońcu jednak coś napiszę.

Kolego Kaszlak, Ty nadal sprowadzasz wszystko do PO-PISu. Powiedz mi czym się różni jedno od drugiego? Czy w tym kraju nie ma innych partii?

Są, tylko coś się przebić nie mogą. Szkoda, mają takie szlachetne postulaty. Poza tym, nie popieram prawie niczego, co napisałeś.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U wiedzę ze dyskusja trwa Nie porównuj Polaków do "uchodźców " Polacy przyjachali tu pracować a nie po to żeby dotawac 3 tys e na rodzine za siedzenie w domu A Unia to płaci przecież z naszych podatków Kiedyś czytałem artykuł kobita która zajmuje się uchodzcami z Syrii mówiła ze to co robi Eu jest chore 80 % tych uchodźców popiera Is A ci którym trzeba pomóc to zostali w Syrii bo nie stać ich na wyjazd Dzwne ze wiekszesc to młodzi faceci hmmm oni są najbardziej prześladowani? Nie porostu są nazwijmy to koniem trojanskim Rozwala nas od środka Poczytaj coś konkretnego a nie sprawy które są naglasnianie przez media żeby pokazać jacy oni biedni Słyszałeś co się stało z autokarem pełnym turystów na granicy Austrii i Włoch obrzucili go własnym gown em i rozkladli bagaże Chcieli wejść do środka to kierowca musiał odjechać Ale skoro chcesz by Twoje dzieci mieszkały w kraju muzułmańskim to się tam przeprowadź anie ściągajamy ich do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Prawie? Czyli jakoś udało się do Ciebie trafić?

 

Dlaczego muslimy mają dostać mieszkania kosztem młodych Polaków, zapomogę socjalną, bardzo wysoką jak na nasze realia oraz w jakiejś tam perspektywie pracę o ile lumpy będą chciały pracować?

 

To nie wytrzyma, ludzie nie wytrzymają. Wygania się młodych, świetnie wykształconych i wykwalifikowanych rodaków, a w ich miejsce próbuje się wcisnąć jak nie banderowców to islamistów. Wystarczy poszukać w internecie jaki stosunek mają Polacy do tych ludzi, albo jakieś lokalne radio.

 

Wiesz co na Węgrzech robiły te biedne brudasy gdy siedzieli na dworcu, a ludzie przynieśli im jedzenie? Wyrzucili je do kosza, a wodę rzucali na tory!!! Bydło i podłota. Chcesz któregoś to go sobie weź do domu. Tyle w temacie. Co do unii to Polska z niej nie wyjdzie, bo unia sama padnie. Imigranci to jest gwóźdź do jej trumny plus referendum w wielkiej brytanii i Orban na Węgrzech który ma większe jaja niż grodzka i cały sejm razem wzięty.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nie jestem takim idiotą, za jakiego mnie uważasz. Nikogo się nie wygania, ludzie sami jadą. To ci "muslimy" zostali wypędzeni. Mamy ich przyjąć, bo to jest problem całej UE, a nie tylko Węgier czy Grecji. Jakoś jak rolnicy dopłaty biorą, to nikt nie marudzi na UE. Nie można mieć zjeść ciastka i mieć ciastka.

 

U wiedzę ze dyskusja trwa Nie porównuj Polaków do "uchodźców " Polacy przyjachali tu pracować a nie po to żeby dotawac 3 tys e na rodzine za siedzenie w domu A Unia to płaci przecież z naszych podatków Kiedyś czytałem artykuł kobita która zajmuje się uchodzcami z Syrii mówiła ze to co robi Eu jest chore 80 % tych uchodźców popiera Is A ci którym trzeba pomóc to zostali w Syrii bo nie stać ich na wyjazd Dzwne ze wiekszesc to młodzi faceci hmmm oni są najbardziej prześladowani? Nie porostu są nazwijmy to koniem trojanskim Rozwala nas od środka Poczytaj coś konkretnego a nie sprawy które są naglasnianie przez media żeby pokazać jacy oni biedni Słyszałeś co się stało z autokarem pełnym turystów na granicy Austrii i Włoch obrzucili go własnym gown em i rozkladli bagaże Chcieli wejść do środka to kierowca musiał odjechać Ale skoro chcesz by Twoje dzieci mieszkały w kraju muzułmańskim to się tam przeprowadź anie ściągajamy ich do siebie

To zapodaj kolego coś konkretnego do czytania. Tylko nie Gazetą Polską, Frondę czy niezależną.pl ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Jak nie zostali wypędzeni? Sytuacja do jakiej doprowadziła służalcza władza w kraju nie wystarczy? Sam z miłości do niderlandów tam nie pojechałeś. Muslimi wypędzeni? Jakoś zdrowi faceci w wieku produkcyjnym zapłacili kupę kasy, albo ktoś ich dofinansował, żeby tu bruździli. Co lepsze Arabia i cały świat islamski drwi z europu i durnej uni. Powiedzieli że nie przyjmą uchodzców w Arabii, ale mogą dać kasę na 100 meczetów w Niemczech... To nie jest drwina?  Każde państwo powinno być suwerenne, a nie tak jak teraz prawo ue jest nad naszym. Powiem Ci, że dopłat nie będę brał jeżeli środki produkcji wrócą do poziomu z przed akcesji. Wszystko poszło kilkaset procent w górę właśnie przez dopłaty, nie mówię tu już o ziemi. Do tego poziomu cen dołożyli się też pseudo rolnicy i podstawione słupy.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Powiem tak, na początku wyjechałem tam z biedy, masz rację. Teraz tutaj dalej jestem, bo można się szybciej niż w Polsce dorobić. Zwykła zachłanność.

Mamy tym ludziom dać umrzeć na granicy ?? To jest problem Europy, a nie tylko Polski.

To powiedz jeszcze tym, co powymieniali swoje stare Ursusy czy MTZ-ty, pobudowali magazyny albo obory za kasę z Unii, że je oddadzą, za to ceny ziemi i środków spadną. Zobacz co się dzieje w temacie o PROW-ie, co trzeci post tylko brać, brać. W temacie o cenach ziemi też są tacy, co piszą że 40 tys. za ha to czysty interes. Sami rolnicy nakręcili tę spiralę.

Na pseudo rolników i słupów nie mamy wpływu, choć jest to nieuczciwe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To nie jest problem europy, nie europa wchodziła tam z buta i nie europa obalała tam władzę, która trzymała towarzystwo za pysk pod pretekstem demokratyzacji. Więc europa nie powinna ponosić konsekwencji działania wuja sama. Są kultury w których demokracja się nigdy nie sprawdzi, a taką właśnie jest świat islamu. Wiem o co Ci chodzi z tymi prowami itp, tylko zauważ, że to wszystko to jest pozoracja, aby wpuścić ludzi w spirale długu i pozornego rozwoju. Jak można nazwać rozwojem inwestycję która tak naprawdę nie jest twoja tylko banku. Jak ktoś tego nie załapie odpowiednio wcześnie i da się ponieść "darmowym" pieniądzom to już przepadł. Jedno dofinansowanie nakręca drugie bo aby móc coś dostać trzeba ziemi. Tu i tam pojawia się kredyt, zero jakiejś ekonomii, a zadłużenie rośnie. W dzisiejszych czasach nikt nikomu nie dał nic za darmo. Im wcześniej to ludzie zrozumieją tym lepiej dla niego. Rozumiesz do czego piję?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jasne że rozumiem. Z tą różnicą, że de facto to nie powinien być problem Europy, bo tak jak napisałeś, to Jueseje są autorami rozpierduchy na Bliskim Wschodzie. Ale jest, bo ludzie stoją pod granicami Europy a nie USA. Idąc jednak tą analogią, w 1944 roku wojska sprzymierzonych nie powinny lądować w Normandii, bo to był problem Europy, i to tylko kontynentalnej. USA nie powinna wtedy ponosić konsekwencji polityki ustępstw Francji i Angoli, a Stalin dałby sobie radę sam z Hitlerem, z tą różnicą, że na Berlinie by się nie zatrzymał.

Co do PROW-u i ludzi, 100% racji. Tylko pytanie, kto komu kazał tyle brać ?? To ludzie okazali się pazerni, tudzież za szybko chcieli Zachód dogonić. Gdzie przyjmuje ten lekarz, który wypisuje zwolnienia od rozsądnego myślenia??  :wacko:  Mówisz że ludzie przepadli, masz 100% racji, ale zobacz co się dzieje w tym temacie: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/47508-prow-2014-2020-modernizacja-gospodarstw-rolnych/. Wejdź tam i zacznij mówić to, co napisałeś w swoim ostatnim poście, to Cię kolego "na taczkach wywiozą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Byłem jakiś czas temu w tym temacie troszkę ludzi uświadomić, ale zostałem dosłownie wywalony i do tego ile jeszcze szkalujących wiadomości prywatnych dostałem... Ale jak to mówią "nie rusz g...a nie będzie śmierdzieć" i dałem sobie spokój. Ludzie się zadłużyli na obory itd, a mleko dostało w łeb i po ptakach. Inna kwestia, że tu na forum z grubsza jakieś 80% użytkowników to gimby lub I średniej. Taki człowiek jest zapatrzony w traktory, maszyny. Daję głowę, że połowa tych postów w tamtym temacie to zwykłe bicie piany.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tu masz kolego 100% racji znowu, smutnej racji. Boże broń mieć na tym forum inne poglądy niż "klub wzajemnej adoracji" w danym temacie, a z błotem zmieszają. Część ludzi tutaj jeszcze nie dojrzała do merytorycznej dyskusji, w której to nie zawsze strony się zgadzają, ale nie muszą się przez to nienawidzić. Obawiam się tylko, że ten brak względnej dojrzałości nie jest spowodowany jedynie młodym wiekiem...  -_-  Przykładowo, weź z takimi dyskutuj, że nabranie wszystkiego na ten PROW co popadnie nie jest najlepszym rozwiązaniem, to Ci powiedzą że, cytuję niejednego, "żal Ci d*pę ściska, bo sam się na nic nie załapałeś". A jak sprawdziłbyś takiemu księgi wieczyste, to w dziale IV hipoteka hipotekę pogania, no bo dostał "tylko" na połowę nowej maszyny. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszowy    2

Jako naród masowo wyjeżdżający za granicę raczej powinniśmy być wdzięczni UE za taką możliwość, a nie narzekać. Wiadomo, są plusy i minusy ale ogólnie na dobre nam to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Zamiast brać 30-letni kredyt na dom czy mieszkanie, młodzi ludzie wolą wyjechać i za 5-6 lat pracy mieć swoje 4 kąty za gotówkę. Z drugiej strony, są to lata ciągłych wyrzeczeń. Ja mieszkam na Śląsku Opolskim, tutaj mniejszość niemiecka (tak znienawidzona przez niektórych tylko za to, że są sobą) od końca lat 80-tych wyjeżdżała na Zachód, bo miała taką możliwość. Dzięki temu u śląskich rolników na polu można było zobaczyć po raz pierwszy coś innego niż Ursus czy Bizon, zanim jeszcze nastała cała UE i jej "PROW-y". Ile to osób na tym forum, uważających się za prawdziwych patriotów i Polaków, wyzywało mnie od zdrajców i parobków dla Holendrów za to, że od 13 lat 80% procent zarobionych za obczyźnie pieniędzy wydaję w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

co do polityki to bardziej nadętych niż bronek i donek to nie ma, nawet gratulacji dudzie nie przysłał, wielki król europy

 

co do ciebie to jesteś zaślepiony ideologią i żadne fakty do ciebie nie docierają (prawda już dawno jest znana i żadne fakty tego nie zmienią, -znasz to?) i dlaczego robisz z siebie męczennika? to takie nieeuropejskie

to nie są azylanci

 

że wszystko wina PO ??

skoro tak twierdzisz, to należy się z tobą zgodzić

 

powiedz, które to moje poglądy sprawiają, że masz lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

co do polityki to bardziej nadętych niż bronek i donek to nie ma, nawet gratulacji dudzie nie przysłał, wielki król europy

 

co do ciebie to jesteś zaślepiony ideologią i żadne fakty do ciebie nie docierają (prawda już dawno jest znana i żadne fakty tego nie zmienią, -znasz to?) i dlaczego robisz z siebie męczennika? to takie nieeuropejskie

to nie są azylanci

skoro tak twierdzisz, to należy się z tobą zgodzić

 

powiedz, które to moje poglądy sprawiają, że masz lęki

Jak Donek został premierem, to Pan Prezydent Lech Kaczyński na początku nawet nie chciał z z Nim gadać. Jak to nie po katolicku...

Ja jednak sądzę, i nie tylko Ja, że bardziej nadetego polityka jakim jest JK nie znajdziesz. Nie darmo zyskał przydomek Nadęty. Co do Ciebie, wychodzisz z założenia, że jeśli fakty są przeciwko Tobie, to tym gorzej dla faktów. Twoje "moherowe" zaściankowe poglądy sprawiają, że mam lęki. Ludzie twojego pokroju potrafili walczyć za dwie skrzyżowane deski, postawione pod Pałacem Prezydenckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

zachowal się jak burak a ty zaślepiony nienawiścią potrafisz tylko powiedzieć, "a u was biją murzynów", taka fałszywa jest twoja moralność

jak na razie to wszystkie fakty są przeciw tobie, zachowujesz sie jak schizofrenik

nawet jednego nie potrafisz wymienić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj