master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

,,Naród gi­nie, gdy zniep­ra­wia swo­jego ducha, naród rośnie, gdy duch je­go co­raz bar­dziej się oczyszcza i te­go żad­ne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć'' - Jan Paweł II .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Polska ma własne problemy gospodarcze....Poza tym lepiej dmuchać na zimne w sytuacji popularyzowania tak skrajnie nietolerancyjnej ideologii w liberalnej Europie.

P.S. Zwyczajni ludzie nie są szkodliwi... Pracowałam z islamczykami wielu narodów m.in. z Afganistanistańczykiem, z Kurdem (uciekł z rodziną na zachód za czasów Husajna)  w team'ach 2-osobowych.....w mojej opinii są bardzo uprzejmi. 

Choć moja siostra z rodziną mieszka nad Marokańczykami (są to ojciec brat i siostra) po sąsiedzku i akurat ta kobieta jest szczególnie zaczepialska, stuka, nawet nasyła policję co rusz, ponieważ przeszkadza jej jak słyszy odgłosy z góry. A policja oczywiście rozkłada ręce, ponieważ dziecko 4-6 letnie naturalnie ma prawo biegać po domu, a zabawki czasem spadają na podłogę. Jednakże jest to niepotrzebny stres i ciągłe proszenie dziecka o spokój.

https://www.youtube.com/watch?t=290&v=7iVdPIgG6Hg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyjeżdżając do obcego kraju muzułmanie naturalnie powinni respektować, asymilować daną kulturę społeczną regionu a nie narzucać swoją pod groźbą, prowokując jednocześnie zdarzenia, w których chcą uchodzić za poszkodowanych. Jedną z najpodlejszych form w życiu jest granie na czyjś uczuciach, poprzez wzbudzanie litości, aby wykorzystać tą ludzką słabość perfidnie. Postawa papieża jest czymś podobnym, a działa nie w imieniu chrześcijańskiej postawy lecz władzy.. Muzułmanie w swych krajach wymagają poszanowania ich zasad od turystów i nie ma problemu..

To nie jest rozwiązanie, wręcz przeciwnie...dążenie do zamętu...i zatracenia tożsamości.

Czy znów chodzi o ropę?...Czy znów chcą nas celowo czymś zająć? Nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje...

http://www.anglia.today/biezace-wydarzenia/szefowa-obozu-dla-uchodzcow-zgwalcona-przez-mumulmanskich-imigrantow

"Shahid Mehdi wytłumaczył, dlaczego dochodzi do gwałtów w Europie.

 „Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu (1), wówczas one są winne, jeżeli zostaną zaatakowane”. Nadmienił, że: „Kiedy nie są ubrane nie należy im się jakikolwiek szacunek”.

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02466-Imam-Kopenhagi--Europejki-prowokuja-do-gwaltow.htm

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

papiez widocznie nie jest polskim katolikiem tylko jakims tam prawdziwym chrzescijaninem i wara mu od polskiego kosciola i prawdziwych polakow - katolikow, dla nas autorytetem jest rydzyk,terlikowski, zawisza i sellin a nie jakis rimski papa.

moja droga z polskim kosciolem juz dawno sie rozeszla[glownie dzieki takim polakom-katolikom] ale co niedziele przed 12 wloczam tvp 1 i slucham uwaznie, od wielu lat .co maja do powiedzenia ludzie ktorzy troche inaczej rozumieja wiare niz wiekszosc polakow.... 

jedynym problemem  jest to ze juz jest zarejestrowany[istnieje od 19 wieku] kosciol polskokatolicki i trzeba bedzie wymyslic jakos nowa nazwe ale dla polakow-katolikow to chyba nie duze wyzwanie.

polacy nie gwalca kobiet -no nie . nie wiem jaka jest liczba ale pewnie idzie w tysiace...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Polskę czeka najazd dzikich plemion .Trzeba to zatrzymać , puki jeszcze możemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam oczywiście ze trzeba to powstrzymać tylko jak Ja pracuje w hollandi od 10 lat tu jest bardzo dużo muzułmanów Nie mówię że wszycy są źli aczkolwiek większość z nich to myśli ze są dalej w średniowieczu Znam jednego Palestyńczyka który wyjechał z Syrii co za uciążliwy gość niby jest miły ale zawsze wszytko wie najlepiej i niby każdy go dyskryminuje Wmawia mi ze nie je się wieprzowiny to specjalnie Mo mowie jaka jest dobra i jak ładnie pachnie Ogólnie rzecz biorąc jak ktoś nie miał z nimi styczności to może mówi ze tak przyjmijmy ich do naszego kraju a potem będzie juz za późno Zawsze są dyskryminowani narzucają swoje prawa eutopejczykom nie wspomnę już o kobietach które laza w tych szatach na łbie i śmierdzą dość konkretnie w lecie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Witam rodaka emigranta.

 

Ja pracuje w hollandi od 10 lat

Ja już 13 lat.

 

oczywiście ze trzeba to powstrzymać

Przyjemnie Ci było, jak tak samo myśleli o Nas Holendrzy ?? Zresztą większość dalej tak myśli. Zapewne pamiętasz to: http://wiadomosci.onet.pl/prasa/polskie-tsunami-dramat-w-raju/gwt14. Emigrantów, których wojna lub prześladowania wygoniły z ich ojczystej ziemii trzeba powstrzymać, ale jednocześnie według Ciebie jest w porządku, że korzystasz swobodnie z dobodziejstw czyjegoś kraju, którego bogactwa nie tworzyli nasi przodkowie.

 

tu jest bardzo dużo muzułmanów

Nie tylko, równierz Polaków, Węgrów, Bułgarów a ostatnio coraz częściej spotykam Rumunów. Muzułmanin to wyznawca Allaha, pochodzą z różnych krajów.

 

Nie mówię że wszycy są źli aczkolwiek większość z nich to myśli ze są dalej w średniowieczu

Jakieś statystyki ?? Czy to jedynie twoje "obiektywne" spostrzeżenia ??

 

Znam jednego Palestyńczyka który wyjechał z Syrii co za uciążliwy gość niby jest miły ale zawsze wszytko wie najlepiej i niby każdy go dyskryminuje Wmawia mi ze nie je się wieprzowiny to specjalnie Mo mowie jaka jest dobra i jak ładnie pachnie

Znam tu jednego Somalijczyka, uciekł do Europy przed wojną. Gość nie jest miły dla wszystkich, bo nie wszyscy są dla niego. Tutaj jest jednym z moich lepszych kumpli, jak trzeba było pomóc w robocie albo z autem do warsztatu pojechać, to rodacy kręcili albo udawali, On zawsze poratował. On śmieje się ze mnie że jem świnię, a Ja z Niego, że osła, nikt się nie obraża. On jest czarny, Ja biały, On jest "muzułmaninem", Ja "katolikiem". Czy On jest obrazem całokształtu emigrantów w NL ?? Zapewne nie, ale twój przykład równierz nie.

 

Ogólnie rzecz biorąc jak ktoś nie miał z nimi styczności to może mówi ze tak przyjmijmy ich do naszego kraju a potem będzie juz za późno

Ja miałem styczność, i twojego zdania nie podzielam.

 

Zawsze są dyskryminowani

Co Ty nie powiesz ?? Jakoś nie dają po sobie tego poznać.

 

narzucają swoje prawa eutopejczykom

Czyli rozumiem że każda Holenderka MUSI nosić burkę, a ramadan obowiązuje WSZYSTKICH w Holandii ??

 

nie wspomnę już o kobietach które laza w tych szatach na łbie i śmierdzą dość konkretnie w lecie

Wiesz, znam przyejmniejsze używki w Holandii niż wąchanie czyjegoś smrodu ^^ .

 

PS. Co to za kraj "hollandia" ?? Bo Ja wiem że jest coś takiego jak Królestwo Niderlandów, a Holandia to jedynie część tego państwa.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Po co tutaj długo polemizować. Wzorce postepowania z muzłumanami są juz dawno wymyslone, sprawdzone i wdrożone. Funkcjonuja w Izraelu i polegaja na trzymaniu na dystans i za pysk. Gdyby pejsaci dali im wiecej luzu to juz dawno by im państwo rozmontowali. 

Moze i holenrzy nie maja o nas najlepszego zdania ale nasi rodacy w wiekszosci są czasowo i pracują a "bezowi" bedą na stałe i pracować nie bedą wiec nie porównój proszę. Ci którzy chcieli coś osiagnąć już dawno są na zachiodzie a teraz płynie fala nierobów.

I na koniec wytłumacz mi czemu mamy wpuszczać do naszych krajów "niewiernych" z kompletnie odrębnego kregu kulturowego? Jaki jest w tym  biznes dla nas?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No patrz, w Polsce nie będą pracować, a w Niderlandach pracują jakoś. Poza tym, tych "niewiernych" to my już mamy w naszym kraju, większą ilość i to od stuleci: https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Poland . Jakoś o nich nie słychać, dla ludzi twojego pokroju nie dociera, że te 11 tysięcy albo się rozpłynie po kraju, albo stworzy maleńką społeczność. Dziwi mnie tylko jedna rzecz, w czasie II WŚ bandy UPA gnębiły Polaków na potęgę na Kresach. Komuniści przeprowadzili akcję Wisła, rozproszyli po terytorium PRL 140 tyś. Ukraińców. Być może twój sąsiad miał dziadka mordercę, a dziś mamy Ukraińców za bohaterów. To co się dzieje obecnie z nagonką na azylantów to woda na młyn. Tak, żaden to interes dla nas, ale jest problem, Ci ludzie uciekają od wojny a nie zapominaj że jesteśmy w UE i do czegoś nas do zobowiązuje. Węgry i inne kraje nie dają sobie z tym rady i musimy im pomóc rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według przepisów Unijnych nie można rozdzielać rodzin .Więc każdy z tych 11 000 będzie mógł legalni sprowadzić do Polski swoją rodzinę ! Rodzina u nich liczy średnio 9 osób !  link_WLyquGBJzMdTRhy9QZfUlDTijA9Z0Gje,w3


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

My nic nie musimy bo nie mamy wtym żadnego interesu.Problem jest dlatego bo nie zamkneliśmy na czas granic a Wegry właśnie sobie z tym dobrze sobie radzą.

Czytaj ze zrozumieniem - obecnie w Holandii pracują ci którzy są do tego chętni i świadomie to wybrali. Dziadostwo które wlewa sie do unii ma tylko i wyłącznie aspekt ekonomiczny. Jakby uciekali przed wojną to wystarczyłoby przenieść sie do Turcji. Pozatym na reportarzach widać jak wiekszość uchodzców jest w wieku 20-40 lat i są to całkiem zdrowe chłopy którym na oko nic nie brakuje. Czemu nie walczą dla swojego kraju?

Wjadą do Europy sprowadzą swoje rodziny bo wg. unijnego prawa należy ułatwiać łączenie sie rodzin i zamiast 10 tys będzie ich od 40 do 100 tys. 

Cały temat sprowadza się do pytania - po co mamy ich wpuscić? Wytłumacz mi proszę 

PS. Ludzie "mojego pokroju" napewno nie  uważają Ukrów za bohaterów. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Dlaczego Europa i kolejne Polskie rządy uważają że My Polacy musimy coś udowadniać Europie ? To nie My mieliśmy kolonie w Afryce .To nie My robiliśmy z nich niewolników .To nie My rozpętaliśmy Arabską Wiosnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 

My nic nie musimy bo nie mamy wtym żadnego interesu.

UE też nie ma żadnego interesu w pakowaniu pieniędzy w swoje peryferia, a tymi są zapewne twoje strony.

 

Problem jest dlatego bo nie zamkneliśmy na czas granic a Wegry właśnie sobie z tym dobrze sobie radzą.

Gdyby sobie radzili, nie byłoby problemu.

 

Czytaj ze zrozumieniem - obecnie w Holandii pracują ci którzy są do tego chętni i świadomie to wybrali.

Rozumiem że w Niderlandach spędziłeś lata i znasz temat od podszewki ??

 

Dziadostwo które wlewa sie do unii ma tylko i wyłącznie aspekt ekonomiczny.

I to przez ekonomię to dziadostwo ryzykuje życie ?? Gratuluję wyobraźni. Większym dziadostwem dla bogatych krajów Unii są biedacy z byłych demoludów.

 

Czemu nie walczą dla swojego kraju?

A czemu "zdrowe chłopy" nie walczyli masowo w Polsce w latach 1940-1945 pod okupacją ??

 

Wjadą do Europy sprowadzą swoje rodziny bo wg. unijnego prawa należy ułatwiać łączenie sie rodzin i zamiast 10 tys będzie ich od 40 do 100 tys.

To wciąż 3 razy mniej, niż samych Polaków w maleńkich Niderlandach.

 

Cały temat sprowadza się do pytania - po co mamy ich wpuscić? Wytłumacz mi proszę

Dlatego że to problem całej UE, a nie tylko wybranych krajów. Nie wiem czy zapomniałeś, ale w UE jest swoboda przepływu min. obywateli. Nie dociera ?? Poza tym, mamy dać umrzeć tym ludziom na granicy??

 

PS. Ludzie "mojego pokroju" napewno nie  uważają Ukrów za bohaterów.

Co nie zmienia faktu, że od końca lat 40-stych, zwłaszcza na Ziemiach Odzyskanych, PRL 140 tys. "Ukrów" przesiedlił. I to byli ludzie, którzy realnie wspierali bandytów z UPA.

 

Pozatym na reportarzach widać jak wiekszość uchodzców jest w wieku 20-40 lat i są to całkiem zdrowe chłopy którym na oko nic nie brakuje.

Czego o Tobie nie można powiedzieć ...

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Kaszlak to ze swojego portfela sponsoruj emigrantów jak tak ich kochasz bo ja nie będę na nich się składał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

kaszlak jest europejczykiem i się solidaryzuje z brukselczykami

 

1. dla polakow solidarność europejska leży na dnie bałtyku i nazywa się gazociag północny

2. dlaczego nie poszli/pojechali do swoich tzn. arabii saudyjskiej czy emiratow, źle im w świecie islamu ??

3. z nrd wyjechało ok. 5mln niemców więc angela ma mnóstwo miejsca i pieniędzy, żeby ich przyjąć

4. gdyby chcieli normalie żyć w ue to kupili by bilet za kilkaset euro i przylecieli do berlina czy paryżu tak jak inni a nie płacili kilka tys. euro przemytnikom

5. kaszlak co masz do powiedzenia setkom tysięcy polaków wywiezionych na syberię czy kazachstanu którzy to od dziesiątek lat marzą o tym żeby wrócić do swoich domów i rodzin 

 

Ci ludzie uciekają od wojny a nie zapominaj że jesteśmy w UE i do czegoś nas do zobowiązuje

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

Czego o Tobie nie można powiedzieć ...

Ciągle nie nauczyłeś się by nie wypowiadać "sie ad persona"

Z Holandią mam dobry kontakt przez ponad 15 lat podobnie jak z Wielką Brytanią, czy Belgia. Jak pewnie wiesz na prowincji jest bardzo cieżko znalęźc beżowych za to łatwo spotkać Polaków, Słowaków czy Czrchów. Przyczyna jest taka że "ciapaci" nie nadaja sie do pracy w rolnictwie, nie są w stanie poddać sie podstawowym rygorom pracy. Wielu farmerów twierdzi że nie nadaja sie do pracy wogóle.

Tak czy inaczej odpowiedz proszę w końcu na pytanie  - po co mamy ich przyjmować?  Tzn co zyskamy i co stracimy na tej operacji?Tylko jakbyś mógł jakiś konkret bo że solidarność ,problem całej UE i żeby nie umarli to mogę w Onecie przcztać


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

kaszlak jest europejczykiem i się solidaryzuje z brukselczykami

 

1. dla polakow solidarność europejska leży na dnie bałtyku i nazywa się gazociag północny

2. dlaczego nie poszli/pojechali do swoich tzn. arabii saudyjskiej czy emiratow, źle im w świecie islamu ??

3. z nrd wyjechało ok. 5mln niemców więc angela ma mnóstwo miejsca i pieniędzy, żeby ich przyjąć

4. gdyby chcieli normalie żyć w ue to kupili by bilet za kilkaset euro i przylecieli do berlina czy paryżu tak jak inni a nie płacili kilka tys. euro przemytnikom

5. kaszlak co masz do powiedzenia setkom tysięcy polaków wywiezionych na syberię czy kazachstanu którzy to od dziesiątek lat marzą o tym żeby wrócić do swoich domów i rodzin 

Solidaryzuje się przede wszystkim ze zdrowym rozsądkiem.

1. Tu za to "leży i kwiczy nasza" polska solidarność: https://pl.wikipedia...G_w_Świnoujściu. Przynajmniej połowa pieniędzy na tą inwestycję ma dać Zła Unia, jak kiedyś w końcu łaskawie się wyrobimy z ciągle odkładanym terminem oddania obiektu.

2. Pewnie tego nie pojmujesz, ale tzw. Świat Islamu nie jest spójny, podobnie jak świat chrześcijan. Dlaczego USA nie przyjmuje masowo biednych obywateli byłych krajów komunistycznych, a Europa do niedawna tego nie robiła ??

3. Póki co Niemcy przyjęły już więcej Polaków, dla części których "siedzenie na socjalu" stało się sposobem na życie.

4. My też mieliśmy za "Komuny" taką możliwość, ale woleliśmy coś takiego: http://www.nowiny24....EKEND/988125635.

5. Jeśli tylko mają taką możliwość, niech przyjeżdżają.

 

Ciągle nie nauczyłeś się by nie wypowiadać "sie ad persona"

Z Holandią mam dobry kontakt przez ponad 15 lat podobnie jak z Wielką Brytanią, czy Belgia. Jak pewnie wiesz na prowincji jest bardzo cieżko znalęźc beżowych za to łatwo spotkać Polaków, Słowaków czy Czrchów. Przyczyna jest taka że "ciapaci" nie nadaja sie do pracy w rolnictwie, nie są w stanie poddać sie podstawowym rygorom pracy. Wielu farmerów twierdzi że nie nadaja sie do pracy wogóle.

Tak czy inaczej odpowiedz proszę w końcu na pytanie  - po co mamy ich przyjmować?  Tzn co zyskamy i co stracimy na tej operacji?Tylko jakbyś mógł jakiś konkret bo że solidarność ,problem całej UE i żeby nie umarli to mogę w Onecie przcztać

Pudło, u rolnika nie pracuję. W Aalsmeer jest największa giełda kwiatowa na świecie, różnego narodu tu się przewija. "Ciapaci" pracują tu także, niczym się nie wyróżniają. Może coś Ci zrobili, pewnie przez to te uprzedzenia. Holendrzy mają takie zdanie o ludziach, jakie jest im wygodne na potrzeby chwili. O tobie czy o mnie też się chwalebnie nie wyrażają, nie jesteśmy wyjątkami, choć możliwe że masz takie złudne odczucie. Odpowiedziałem Ci już, nic nie zyskamy na przyjęciu tych uchodźców, jesteśmy jako członek UE w pewnym sensie do tego zobowiązani. A teraz Ty mi odpowiedz, jaki ma UE interes ciągłym dotowaniu Was z Polski B (http://dotacje.tarr.tarnow.pl/index.php?id=116&id2=101, program Polska Wschodnia, jesteś z Lubelskiego) ?? Tzn. co przeciętny Niemiec czy Brytyjczyk zyska a co straci na ładowaniu swoich pieniędzy na ten program ?? Co Ja z tego będę miał, że Ty albo twój sąsiad dostanie z Gminy np. nowy komputer ??

 

Kaszlak to ze swojego portfela sponsoruj emigrantów jak tak ich kochasz bo ja nie będę na nich się składał .

Zmartwię Cię, ale ani Ty ani nie mamy bezpośredniego wpływu na to, co zostanie sfinansowane z naszego portfela. Ostatnio mieliśmy częściowo szansę o tym zdecydować w referendum, które to olaliśmy.

 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

wy chyba myslicie ze oni zamieszkaja w zadupiu dolnym i bedziecie ich spotykac codziennie  :D  :D  :D . przejedzcie sie do jakiegos duzego miast i zobaczycie ilu tam jest cudzoziemcow, wescie sobie kropelki na serce zebyscie nie umarli z wrazenia :P

od poczatku lat 70 z polski wyjechalo ok 5 mln obywateli i od dawna demografowie bija na alarm ze za pare lat nie bedzie mial kto pracowac na emerytow, ukraincy do nas malo chetnie przyjezdzaja, wiec kto bedzie pracowal, niemcy juz to zrozumieli a wy jak zwykle 100 lat za "murzynami"


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

ad1 żale co do terminu miej do po, na która zamierzasz głosować

ad1 nie wiem ile masz lat, ale zapamiętaj sobie, że unia nic nikomu nie da jeśli chodzi o pieniądze, .....to są nasze podatki

ad2 a jak sytuacja w burkinia faso?

pytanie

 

2. dlaczego nie poszli/pojechali do swoich tzn. arabii saudyjskiej czy emiratow, źle im w świecie islamu ??

chyba jest za trudne, jeszcze mylisz religie z narodowościami

 

ad3

 

Póki co Niemcy przyjęły już więcej Polaków, dla części których "siedzenie na socjalu" stało się sposobem na życie.

 

Jakieś statystyki ?? Czy to jedynie twoje "obiektywne" spostrzeżenia ??

ad4

 

My też mieliśmy za "Komuny" taką możliwość

litości

ad5 powiedz to premierce, niech da pieniądze najpierw na polaków, wstyd i hańba

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj