master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Kaszlak79    749

Na pewno byś nie rozmawiał w swoim języku, gdyby ten Austriak dokonał wszystkiego, czego zakładał. A naszego kraju by nie było. Chyba że znasz inną historię hitleryzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Kolega był w muzeum żydów w Warszawie tak z ciekawości. Mówił, że jak wyszedł z tamtąd to czuł się intruzem we własnym kraju. Pejsaci są tam pokazani jako pierwsi kolinizatorzy ziem polskich, a wiadomo że tak nie było. Żyły tu plemiona Polan, Lędzian, Mazurów itd. Kolejny raz napiszę, gdyby tyle parchów zginęło w czasie wojny to by ich nie było prawie wcale... Co do Stalina, jaki był to każdy wie, ale gdyby nie on to Polski nie byłoby na mapach po wojnie.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Kolego @master cosik się Ci pomłotkowało, to dzięki uporowi tego faceta z cygarem wiecznie w zębach wszystkie kraje po wschodniej stronie Łaby nie miały w nazwie Republika Radziecka. 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Tak kolego agromatik ,to przez tego pieprzonego , niedołężnego prezydenta byliśmy prawie przez 50 lat pod butem tej swołoczy sowieckiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Sprzedali nas za to by rusek nie stanął na Bugu, tylko poszedł odrobinę dalej. I, żeby nie nabrał zbytnio rozpędu, nie przeskoczył Łaby i nie zatrzymał się na wybrzeżu Atlantyku. Dzięki temu tetrykowi, naszym j. urzędowym nie był rosyjski, o co zabiegał Gruzin a Amerykaninowi  to dyndało.

ps. Winston był premierem, prezydentem był Franklin, Józek I sekretarzem

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Nawet nie będę  go wymieniał z nazwiska ,bo napawa mnie odrazą , wystarczyła by jedna bombka tak jak nad Hiroszimą nad Moskwę i swołocz by odstąpiła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Jasne, tylko skąd mieli ją wziąć. Wyprodukowali 3, jedną zgubili a pozostałe 2 zużyli w Japonii. Józek trzymał łapę na planach i niemalże całych zapasach uranu jaki wyprodukował Adolf, nie miał tylko naukowców bo ci zwiali za Atlantyk, ale swoim już wygodny łagrzyk przygotował i praca szła.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

No wiesz gdyby kaleka a potem ten śmieszny sprzedawca butów się postarali i naprawde zależało im na sojusznikach to zanim swołocz skonstruowała swoją bombkę to można się było postarać .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I tak zamiast zrobić porządek z komunizmem w ciągu 5 lat, tak jak z hitleryzmem, alianci mieli Układ Warszawski na karku przez 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

10424301_1548699915382053_66033573958897

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 1945 roku żydzi wjechali do Polski na ruskich czołgach i z ruskimi flagami .Mieli władze i aparat terroru do jej egzekwowania .zydokomuna.jpg          zapamietajmy-twarze-katow-fb_wzzw-wordpr


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Gdybyś wiedziała dlaczego upadł Łucznik i że powstała nowa fabryka produkująca broń z nowoczesnym parkiem maszynowym nie wklejałabyś tych głupot. Stara fabryka produkowała AKM i taki miała park maszynowy. Potem chcieli wprowadzić do armii pistolet MAG, ale nie wyszło - wiem co jest wart bo go użytkowałem.

Oflagować każdą ruinę i powiesić tabliczkę Skarb Narodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

No tak tylko dlaczego ta ruina została sprzedana za 1.5 mln a po tym nagle zyskala na wartości i poszła za 37mln?

Tak samo było z Ursusem tereny po fabryce sprzedano za 90mln a chwile po tym są warte 360mln. Odlewnia Ursusa w Lublinie poszła za 10mln, została rozebrana i sprzedana na złom którego  wartość wyniosła 20mln. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Interesuje mnie każde zdanie...., dzięki za reakcje...

....zatem dlaczego taka różnica w sprzedaży?????????????

P.S. A ja mam starą maszynę do szycia Łucznik, stara ale jara ^^ :P pamiątka....

MADE IN POLAND (mam nadzieję, że nie chińska)

 

A propos polskich produktów....ostatnio, jako że w pracy używamy mięty, patrzę na opakowanych parę gałązek mięty w szczelnym małym plastiku z etykietką made in Germany, które nawet nie pachniały. Toż ręce opadają, tyle w rowach tego rośnie.......a my z Niemiec sprowadzamy....nie mogę tego zrozumieć ...

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 

A propos polskich produktów....ostatnio, jako że w pracy używamy mięty, patrzę na opakowanych parę gałązek mięty w szczelnym małym plastiku z etykietką made in Germany, które nawet nie pachniały. Toż ręce opadają, tyle w rowach tego rośnie.......a my z Niemiec sprowadzamy....nie mogę tego zrozumieć ...

 

Bo tam ktoś zrozumiał, że na mięcie i mieszczuchach można zrobić interes, dający dochód i zatrudnienie rodzinie. U nas jeszcze do niektórych nie dotarło że "państwo da" to przeszłość.

 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raport jest wstrząsający. Zebrany razem obrazuje jak rozdrapują polską tożsamość.

Poproszę coś pozytywnego teraz........raport może polskich ekspansji? Ile Polski w Polsce?

.....................................

"Przemilczana w mediach ustawa o bratniej pomocy niemieckich jednostek siłowych na terytorium Polski już działa.

Powoływane będą placówki policyjne, w których według ustawy służyć będą niemieccy i polscy policjanci pod dowództwem jednego komendanta. Tym samym nasza policja traci swój narodowy charakter, a Polska utraci kolejny atrybut suwerenności.

Co najważniejsze, nowe uprawnienia obejmują swym zasięgiem całą Polskę. Objęcie całego kraju jurysdykcją niemiecką podważa twierdzenie, że są to usprawnienia niezbędne do ścigania przestępstw przygranicznych. Główną zmianą, której nie tłumaczy potrzeba walki z nadgraniczną przestępczością, jest możliwość podporządkowania polskich jednostek policji niemieckiemu zwierzchnictwu i możliwość uczestniczenia niemieckich formacji w pacyfikowaniu Polaków biorących udział w zgromadzeniach i protestach ulicznych."

http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/07/polska-oddaje-kolejne-elementy-suwerennosci-niemcy-moga-nas-aresztowac-i-pacyfikowac-00481191.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jeśli naród będzie silny, tzn. wykształcony, myślący świadomy własnej tożsamości, pozbawiony kompleksów to sam się wybroni. Od nas zależy jak sami siebie odbieramy, jak wychowujemy dzieci itd. Kompletnie ogłupiały naród jest na Ukrainie,-  zakomleksione, bez tradycji, wykształcenia tożsamości wiecznie pijane i kombinujące jakby kogoś oszukać i widać co się dzieje. Ukrainy nie będzie za kilka lat nie dlatego że nie ma potencjału i ktoś się na nich uwziął tylko z własnej głupoty. Jak proponował Żyrinowski - Polska niech weźmie co swoje , my resztę i nie będzie kłopotu z Ukrainą


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A wiesz że do tej pory funkcjonariusz niemiecki nie mógł, na terytorium Polski, uzyć broni do obrony działającego z nim wspólnie polskiego kolegi albo zakładnika? Wiesz że mógł tylko wtedy gdy strzelano do niego? Jak wyobrazasz sobie działania funkcjonariuszy pod przykryciem w przypadku walki z grupami handlu żywym towarem?

Zgodnie z tą umową nie mogą nawet wypisać mandatu. Wszystkie czynności władcze ma realizować ich polski kolega.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"Polska w 1990r była 12-tym krajem świata pod względem potencjału gospodarczego, który wystarczyło zmodernizować, by dorównać nawet Niemcom. Posiadaliśmy 8,5 tyś przedsiębiorstw, często bardzo nowoczesnych. Polska z takim potencjałem mogła się stać w Unii zbyt mocna i przede wszystkim Niemcy zadbali o to by zlikwidować polski przemysł, handel, banki przy pomocy polskich Judaszy, dla których liczy się tylko pieniądz i władza. Grabież ta odbywała się bezkarnie, a ci co próbowali to ujawnić często tracili życie. Taki stan rzeczy trwa do dziś."

http://radio.radiopomost.com/z-polski/3756-niemcy-niszcza-polske

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Oho, kolejny entuzjasta rozbioru Ukrainy. Swietnie, niech Polska przylaczy tereny z milionami Ukraincow, zebys mogl zapieprzac im na emerytury.

Zakompleksiony to chyba sam jestes ze musisz mieszac z blotem sasiedni narod, zeby poczuc sie lepiej. szczescie tutaj nie ma pijakow, oszostow, a kazdy po magisterce. hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

W latach 90-tych najbardziej poszukiwanym towarem w tym kraju był pieniądz. Nie można bylo inwestować bo nie było kapitału. Fortuny powstałe na handlu alkoholem, papierosami dopiero się rodziły. Chłopaki ze służb sprzedawali jeszcze co się da z uzbrojenia, a pukało już do drzwi amerykańskie embargo na Afrykę (gwóźdź do trumny dla Łucznika)  to były wesołe czasy. 
Nie wiem co liczyło się dla Judaszy ale część znich to byli usłużni idioci i tu zadanie zostało ułatwione.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj