master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Ulman    5534

Jacus , ty jesteś jakimś alter ego marko kolo?

Mieszkam na Grzedzie sokalskiej gdzie nadal wiele mówi się o zbrodni wołyńskiej. Były rzezie na Kurdach, druga wojna, konkwistadorzy, wyprawy krzyzowe, komory gazowe ittd.- wszystko zgoda.Od zawsze działy się takie rzeczy i jeszcze nie raz tak będzie.Twierdzę że nie raz historia zatoczyła koło i nie raz tak będzie 50 lat temu wiekszość była przekonana do komunizmu  a teraz większość wielbi demokrację. Wtedy było grono ludzi którzy nie wierzyli w komunę a ja teraz nie wierzę w demokracje na dłuższą metę. Tak trudno to pojąć? 

Kaszlak - Oprócz Rzymu weź pod uwagę nawet naszych Piastów czy Jagilonów, Romanowów w Rosji czy dynastie chińskie. Wszyscy oni mieli wpływ i przyczynili się do rozwoju świata jaki znamy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

 

"Twierdzę że nie raz historia zatoczyła koło i nie raz tak będzie 50 lat temu większość była przekonana do komunizmu  a teraz większość wielbi demokrację. Wtedy było grono ludzi którzy nie wierzyli w komunę a ja teraz nie wierzę w demokracje na dłuższą metę".

 

Człowieku, co Ty pitolisz? Pierwsze referendum jakie zrobiła komuna było totalną klęską  którą przerobiono na 3 X tak, wybory także. Potem każde wybory i referenda dla bezpieczeństwa i z polecenia Moskwy miały z góry ustalony wynik. Demokracja to nie system, tylko rodzaj sprawowanej władzy, nie musi być powszechnych wyborów by rządy były demokratyczne, wystarczy ze władza będzie brała pod uwagę potrzeby i zdanie podwładnych.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jacus , ty jesteś jakimś alter ego marko kolo?

Mieszkam na Grzedzie sokalskiej gdzie nadal wiele mówi się o zbrodni wołyńskiej. Były rzezie na Kurdach, druga wojna, konkwistadorzy, wyprawy krzyzowe, komory gazowe ittd.- wszystko zgoda.Od zawsze działy się takie rzeczy i jeszcze nie raz tak będzie.Twierdzę że nie raz historia zatoczyła koło i nie raz tak będzie 50 lat temu wiekszość była przekonana do komunizmu  a teraz większość wielbi demokrację. Wtedy było grono ludzi którzy nie wierzyli w komunę a ja teraz nie wierzę w demokracje na dłuższą metę. Tak trudno to pojąć? 

Kaszlak - Oprócz Rzymu weź pod uwagę nawet naszych Piastów czy Jagilonów, Romanowów w Rosji czy dynastie chińskie. Wszyscy oni mieli wpływ i przyczynili się do rozwoju świata jaki znamy

Zgoda, te monarchie żyły, były skuteczne, ale czy dawały żyć innym ?? Kim był przeciętny obywatel w tamtych czasach?? To ruchy wolnościowe dały równe prawa obywatelom, ludzie się tego domagali i naturalnym procesem okazało się nastanie demokracji, która nie wyklucza np. monarchii. 

Komunizm jest a raczej był epizodem w dziejach ludzkości, natomiast demokracja jest najstarszym do dziś sprawowanym systemem władzy. Puki co, nie wymyślono nic lepszego, i raczej się nie zapowiada, żeby w krajach z długimi tradycjami demokratycznymi nagle wprowadzono rządy autorytarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

O jakiej demokracji mówimy? To sa pozory demokracji a nie demokracja. Aby  demokracja sprawdziła się to ludzie muszą być najprościej mówiąc mądrzy ale niestety jak wiadomo i ktoś juz pisał większość społeczeństwa to głupki którym nie powierzył bym pilnowania kota nie mówiąc żeby mieli za mnie decydować o mojej przyszłości. Najlepszy przykład to USA niby najbardziej demokratyczne państwo a większość społeczeństwa to idioci. Przykładem tego są amerykańskie filmy, programy tok-show ,reklamy nie wszystkie ale większość robiona jest jak dla idiotów bo do idiotów ma trafiać.

Jaka to demokracja gdzie 90% społeczeństwa za***prza aby przeżyć a kandydaci którzy maja ich reprezentować są wystawiani przez tzw. elity. Czyli w tej demokracji masz nie ograniczony wybór pod warunkiem że będziesz wybierał miedzy Mieciem a Czesiem . Gawiedź jest zadowolona ze dokonała wyboru a tym którzy wystawili Miecia i Czesia bez różnicy który wygra bo obaj to ich ludzie. Wszyscy którzy próbowali to zmienić wąchają kwiatki od spodu .

Myślicie ze ci co rządzą światem ot tak oddali by swoje losy w ręce ludu ? Demokracje wymyślili tylko po to bo inne dyktatury sie nie sprawdziły. Wiec stworzyli pozory władzy ludu a w sumie nic sie nie zmieniło i tak ludzie są rządzeni i manipulowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Tak to teoria spiskowa powróciła na swoje miejsce. @okey czy  w kibelku także baczysz na spiski?


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Jeśli nie interesuje Cie ten temat a tym bardziej nie masz nic do powiedzenia to po co tutaj zaglądasz i zaśmiecasz sobie głowę tymi teoriami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

O tym wszystkim pisałem od dawna. Niewiele brakuje a poprzecie mnie w sprawie intencji Adasia H. i konieczności ucinania jaj żydom w Polsce aby nie mnożyli się jak króliki. Agromatik idź,  becz gdzie indziej. Może między zniewolone  barany . Obrońcy popaprańców wybrańców zapomnieli ,że orzeł biały to nie gwiazda z przepustką do hotelu na południu Polski. A jak wiadomo za hotel trzeba płacić, za gaz też i za pamięć o krzywdach Polsce wyrządzonych przez Stefków Szechterów . Dzisiaj nie ma żadnych teorii spiskowych. Jest tylko prawda i rzeczywistość jak te dolary przez kacyków za tajne więzienia w kartonach przyjęte i te na Ukrainę w walizce wywiezione.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Największy z demokratów zabrał swój mało demokratyczny głos. Będę beczał gdzie mi się podoba, lobię towarzystwo innych baranów, wszak owca to zwierzę stadne.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Gdybyś miał pojęcie o demokracji to byś wiedział , że polega ona  nie na potajemnym zniewalaniu narodu lecz na służbie dla narodu.  Władza która wrzuca pół miliona głosów obywateli  do kosza , ba nawet 3 mln. to demokratyczna nie jest. Przepraszam barany za wrzucenie im do kojca kogoś całkiem obcego.  Sawicka, Misiak, Rycho i Zbycho, beztalencia od Sowy , a nawet Józef Bąk  to nie władza to parodia władzy. Demokracja to nie parodia, demokracja to nie zamiatanie afer pod dywan, demokracja to nie rozdawnictwo kasy dla żydów i Ukraińców. Chyba ze żyjemy w państwie żydowsko ukraińskim i to my jesteśmy tu imigrantami z Polski.  Właśnie w imię demokracji musimy odzyskać ( odbić ) z żydowskiej niewoli swój kraj. A ponieważ będą mieszać i mataczyć różnymi sposobami żydowskie szumowiny opluwając i dyskredytując nasze prawa , więc też mamy prawo do swoich i cudzych sprawdzonych metod. Z resztą te cudze są najbardziej skuteczne  tylko trzeba je wdrażać do samego końca dopóki gazu starczy .

post-27529-0-80503500-1436794625.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Wobec takich argumentów pasuję, idę na łąkę się popaść może jakiś inteligentny pasikonik się trafi bez fobii tropienia spisków.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Wszystko fajnie, tylko co da te nazekaznie w internecie? Zydzi, komuchy,UE, Amerykance... wszysto zle, nie tak i nie po polsku. a ''patrioci'' w niecie to wszystko najlepiej wiedza, a z ta wiedza nic nie zrobia. Postami nic sie nie wskura, Mozna sie tylko wyklocac, albo sobie przytakiwac nazwajem, ot co. Jalowa dyskusja.

Edytowano przez kojot629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

ereksio, oni nie pomagają ukraińcom tylko swoim. Jaceniuka i Turczynowa to nawet o pochodzenie pytać nie trzeba.

Faktem jest że nasze "elyty"to małe cwaniacziki i łase to na pieniądz strzszliwie ale mnie zastanowiło ostatnio coś innego. Przy okazji wyborów prezydenckich było masę publicystyki w TV gdzie odbywała się następująca dyskusja:- jakby Komorowski powiedział to i to , to ludzie by na niego zagłosowali. Jakby czegoś tam nie zrobił to miałby więcej głosów. Nie było dyskusji że ma coś lub nie ma czegoś w programie,  zrobi coś lub nie, a najważniejsze było czy coś ludziom powie lub nie. Dla mnie jest to oczywiste sprowadzenie wyborcy do poziomu bezmyślnego podmiotu do wrzucania kartki do urny. Traktują nas otwarcie tak  jak na to zasługujemy czyli  jak durniów.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Dlaczego od razu ubzdurali? Ty nie dopuszczasz innego punktu widzenia tylko od razu zarzucasz wszystkim że " plują jadem" "oskarżają" Piszesz że szanujesz demokrację ale naszego prawa do wolnych poglądów nie uznajesz.  Znowu niegrzecznie odpisujesz  że wyprano mi móżg -  najwytaźniej po prostu nie masz nic  do powiedzenia.

 

jakim wszystkim ? post był adresowany do konkretnej osoby 

gdzie ja napisałem że nie uznaje  ? powiem nawet że jesteście potrzebni - a to że wasze poglądy są dla mnie śmieszne i głupie to moje zdanie i tyle

na dowód , wrócę do absurdalnych porównań które świadczą o niedouczeniu  ;)

 

żałosne żale ludzi którzy nie potrafią przekonać nikogo do swoich  poglądów

dalej na pewno wygracie , wasz czas nadchodzi :P  

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5534

Twoja racja jest twojsza niż mojsza bo Twoja racja jest najtwojsza!

 Ktoś musi bezmyślnie wrzucać te karteczki do urny Taki system, co poradzić.......


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

I właśnie mamy przykład naszej polskości. "Jam jest mundzejsy niż ty" I zrób coś w tym kraju z ludźmi wspólnie. Po prostu się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

kojot629, w 13 Lip 2015 - 16:14, powiedział:

 

Wszystko fajnie, tylko co da te nazekaznie w internecie? Zydzi, komuchy,UE, Amerykance... wszysto zle, nie tak i nie po polsku. a ''patrioci'' w niecie to wszystko najlepiej wiedza, a z ta wiedza nic nie zrobia. Postami nic sie nie wskura, Mozna sie tylko wyklocac, albo sobie przytakiwac nazwajem, ot co. Jalowa dyskusja.

Bo zza klawiatury, po drugiej stronie ekranu łatwo zagrywać mądralę, bohatera lub patriotę...

SOKAN, w 13 Lip 2015 - 19:11, powiedział:

 

I właśnie mamy przykład naszej polskości. "Jam jest mundzejsy niż ty" I zrób coś w tym kraju z ludźmi wspólnie. Po prostu się odechciewa.

Możemy zrobić coś razem, pod warunkiem że każdy będzie myślał jak ja. Tylko że każdy myśli inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki naród, musi nosić wysoko swój sztandar. Musi go nosić tym wyżej w chwilach, w których władze jego państwa nie noszą go dość wysoko, i musi go dzierżyć tym mocniej, im wyraźniejsze są dążności do wytrącenia mu go z ręki.


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://natemat.pl/147259,muzulmanie-nekaja-uchodzcow-z-osrodka-pod-warszawa-film-trafil-do-sieci-urzad-odpowiada-nie-wyolbrzymiajmy

"Tak, można powiedzieć, że tu państwo islamskie. Dlatego, że taka jest nasza mentalność. Tak tu żyjemy." (słowa uchodźcy w Polsce)

 

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/07/14/szewach-weiss-majatek-pozydowski-a-dlugi-pozydowskie/

(OKEY wklejał już filmik wcześniej)

"pan Braun powiedział, że gdyby on założył grupę, która od Stanów Zjednoczonych chciałaby odebrać majątki po osobach pochodzenia polskiego zmarłych bezpotomnie, to zostałby zabity śmiechem. Na co pan Weiss odpowiedział, że nie można tego porównywać Polaków, którzy zginęli bezpotomnie i Żydów. I to jest sedno sprawy. Z Talmudu wiemy, że:

Żyd, jak uczy Talmud, tem samem, że jest z narodu wybranego i obrzezany, jest obdarzony tak wielką godnością, że się z nim nikt, nawet anioł, [76–77] równać nie może. Owszem, jest, jak sądzą, niemal równy Bogu.”

I również wiemy, że:

Jedynie Izraelita jest człowiekiem; (w książce, m.in. wspomina się o olbrzymich wpływach żydowskich w carskiej Rosji)

jego jest świat cały i jemu wszystko powinno służyć, szczególnie zaś „zwierzęta mające postać ludzką”.”

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I żeby ludzie nie musieli im służyć, pewien Austriak z charakterystycznym wąsikiem w ciągu paru lat zredukował liczbę Żydów o jakieś 6 mln. A niejaki ereksio chwali go za to pod niebiosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

B)

Nie popadaj w skrajności...tak jak Stalin, który radził: żeby z narodowców robić faszystów.

Mówię o braku ASERTYWNOŚCI polskiego rządu (umiejętność odmawiania w sposób nieuległy i nieraniący innych),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

 

I żeby ludzie nie musieli im służyć, pewien Austriak z charakterystycznym wąsikiem w ciągu paru lat zredukował liczbę Żydów o jakieś 6 mln. A niejaki ereksio chwali go za to pod niebiosa.

Ciekawe w jakim języku mówilibyśmy obecnie gdyby ten Austriak nie zrobił tego co zrobił. Prawdopodobnie byli byśmy mniejszością we własnym kraju.

 

Co do tego filmiku to jak ci muzułmanie wyobrażają sobie życie w takim kraju gdzie w lecie większość mężczyzn chodzi w krótkich spodenkach nie wspominając o dziewczynach w miniówkach. NIe pasuje WON . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj