master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

jacus    3046

wstawianie obrazkow nie zastapi dyskusji, wiec odpowiedz na pytanie jak to sie stalo ze swietokrzyska brygada nsz razem z niemcami uciekla do bawarii ? dostawali od niemcow uzbrojenie i zywnosc-dziwne ze po wymordowaniu 6 mln polakow , zniszczeniu warszawy oni zaczeli wspolprace z faszystami.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

jacus - masz jakieś źródła to podaj bo nie słyszałem o tym nic. Jedynie co wiem ( od razu mówię że mało o nich wiem ) to to że nie uznawali AK. Ale żeby z Niemcami konspirowali to pierwsze słyszę. Oni mieli uciec na tereny Niemiec zajęte przez Aliantów. Nie widzę tu współpracy z faszystami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jacus- W swoich postach opisujesz nas Polskich patriotów jako nazistów którzy chcą mordować ludzi w obozach koncentracyjnych .Piszesz że Marszałek Józef Piłsudski był ogarniętym żądzą władzy zbrodniarzem z krwią na rękach .Opisujesz bohaterskich żołnierzy wyklętych z NSZ jako zdrajców kolaborujących z faszystami i oczekujesz dyskusji - żenujące . Zmierzaj dalej swoją drogą człowieku i żyj spokojnie . W 1939 roku na Polskę napadli dwaj wrogowie , dlaczego kolaborującą z sowietami AL uważa się za bohaterów i stawia się im pomniki ? AL nie walczyła nigdy za wolność Polski , oni walczyli za komunizm , rosję i stalina .Brygada świętokrzyska to bohaterowie najbardziej wyklęci z wyklętych ! Zwalczali ss, nkwd i bandy upa .Wyzwolili obóz w Holiszowie . A jak skończyli ci którzy nie uciekli na tereny zajęte przez aliantów ?https://pl.wikipedia.org/wiki/Brygada_%C5%9Awi%C4%99tokrzyska  http://nsz.com.pl/index.php/aktualnosci/924-czesi-wspominaj-rocznic-wyzwolenia-obozu-w-holiszowie  https://www.youtube.com/watch?v=Q7MDIA0ReSk  https://www.youtube.com/watch?v=YkJeLeUJyUc


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

@akmaly Narodowe Siły Zbrojne to była partyzantka skrajnie antykomunistyczna i nigdy nie chciała nawet słyszeć o jakiejkolwiek współpracy z sowietami, natomiast Armia Krajowa czasami pomagała partyzantce czerwonych(oczywiście że nie robili tego z chęci, tylko niekiedy z przymusu) za co oczywiście czerwoni potem podziękowali AK aresztowaniami i rozstrzelaniami... NSZ były największym ruchem oporu zaraz po AK. Obie te organizacje walczyły w Powstaniu Warszawskim, obu należy się ogromny szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

komunista czy faszysta jedna swolocz, u mnie oprocz ak dzialala  al i oni tez walczyli z niemcami. ze 3 km ode mnie byla bitwa a pomnik niedawno zniszczyli idioci z nop-u bo jak kazdzi debile sprajem sie podpisali.

a teraz powiedz jaki byl sens walki z armia czerwona liczona w miliony- parunastu tysiecy partyzantow , gdy zachod nas zdradzil i oddal zsrr ??? ci z kieleckiego to byli przynajmniej madrzejsi i uciekli razem z niemcami bojac sie rozliczenia swoich czynow i bratobojczych walk.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nasi politycy uważają że nas stać na wszystko, a zwłaszcza na produkcję poniżej opłacalności. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Są na tym forum ludzie którzy uważają że dla tych paru euro należy zachód w d*pę całować. Niestety geszeft nie na tym polega aby ślinić się na czyjś zadek lecz na tym aby zniewolić ekonomicznie kraje które mogłyby sobie same poradzić gdyby nie zacofanie myślowe i sprzedajna władza. Nikt nie będzie zwracał dopłat ani oddawał  ciągników i maszyn.  To raczej my wreszcie wystawimy uczciwy rachunek za zniszczenia wojenne , kolaboracje zachodu ze wschodem  i jałtańską sprzedaż narodów.

Islandia dokonała rzeczy wielkiej wypinając się na żydowski kolonializm. podobnie robi to Grecja. Obywatele tego kraju nadal będą przyjmować turystów i żyć z tego podobnie jak Islandczycy dalej łowią ryby. Zróbcie rachunek i policzcie ile za polski majątek skasował budżet państwa? Niewiele  . Jest tak dlatego że była to prywatyzacja złodziejska kierowana przez Aarona Bucholza i Aaron Langmana. Najpierw zniszczono PGR-y, potem wiodące zakłady przemysłowe, a następnie za grosze z dużymi przyszłymi ulgami sprzedano to co nigdy nie było nierentowne. Komu to sprzedano? Sami sobie odpowiedzcie kto dzisiaj jest właścicielem Wedla, cukrowni, PZU i innych. Raz po raz kolejny żydowski  Nierząd tak pokierował złodziejską prywatyzacją że Polacy musieli dopłacać do tych biznesów. Wspomnę chociażby sprawę Eureko i banku Milenium  Suma summarum jesteśmy zadłużeni przez te cudowne transakcje na ponad  bilion złotych co razem z długiem wewnętrznym z emeryturami i innymi świadczeniami wprowadzonymi przez żydowsko-bolszewicko-ukraińską mafię mnoży się przez pięć.

Słucham że przecież za te długi coś w Polsce zrobiono, ot chociażby drogi. Gówno prawda. Wczoraj przejechałem 240 km odcinek z Poznania na Pomorze. Doznanie iście przedpotopowe. Trasa naszpikowana fotoradarami z niekończącymi się ograniczeniami do 50 i 70 km/h. To jest XXI wiek czy średniowiecze? Z samego Poznania o godzinie 16,30 pięciokilometrowy odcinek pokonałem w 1,5 godziny. A tak przecież jest w każdym średnim mieście. To nikogo nie obchodzi. Ważne że mamy najdroższy system budowy dróg i spolegliwych posłów którzy ciągle uchwalają nowe przepisy odnośnie ograniczeń i kar dla kierowców. Tak, tak. To jest geszeft. Tylko patrzeć kiedy żydowska mafia wzorem kamienic będzie nam zabierać nasze samochody.

Kraj dobrobytu i nienormalności tak można folderowo przedstawić Polskę. Dobrobyt oczywiście dla żydów a nienormalność dla obywateli. Póki co Michnik, Urban, Stolzman, czy inny Kulczyk mają się dobrze , a hotel na południu straszy pustkami , bo gazoport jeszcze nie skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ludzie, uważający, że unia "Daje pieniądze od tak!" to nic innego jak bez urazy beton umysłowy... Po pierwsze dzięki dopłatom wszystkie środki produkcji, które z resztą kupujemy za granicą są dwa razy droższe, nasz pieniądz ma mniejszą siłę nabywczą niż przed 2004 no i przewałki, dzięki którym zyskują lokalni oligarchowie... No i nie zapominajmy przecież, że do budżetu UE wpłacać też musimy... Jeśli myślicie, że jeśli w 2004 roku nie wstąpilibyśmy do unii, to bylibyśmy biedniejsi, to się grubo mylicie, bo to było zrzeczenie się suwerenności i zgoda na dalszą grabież naszej gospodarki... A teraz co niektórzy powiedzą "taki z ciebie eurosceptyk, ale dopłaty bezpośrednie bierzesz..." Tak, ale nie biorę tego z własnej woli, tylko z sytuacji jaką zgotowali nam owi włodarze... Ja bym chciał, żeby skończyć z dopłatami, ale jak zabrać, to wszystkim i od razu... Myślicie, że środki produkcji by nadal były takie drogie? Ciekawe kto by je kupił...

P.S. Ignorancja niektórych jest po prostu niemożliwa... To, że nas zdradzono, sprzedano, rozgrabiono, że zrobiła to żydokomuna, która do tej pory ma pełnię władzy, to nie jest teoria spiskowa i to że trwa to nadal, też. Ale co tam, lepiej patrzeć na świat przez różowe okulary, co mnie obchodzi mój Kraj, ważne, że mam co żreć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

rzeczywiscie zle sie dzieje w kraju w ktorym ktos zamiast w srodku dnia zapier...lac, siedzi sobie na komputerze i pisze bzdury.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

No uwierz mi, że zapier..lam codziennie po 16 godzin, więc wiem co to ciężka harówa, od wczoraj akurat jestem chory i leżę w domu...

P.S. Nie masz jakichś kontrargumentów i przechodzisz do "fazy ataku"?  :lol:

Edytowano przez Mattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Samo to że nasze życie polega na ciągłym zapi....niu świadczy że z tym światem jest coś nie tak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ludzie, uważający, że unia "Daje pieniądze od tak!" to nic innego jak bez urazy beton umysłowy... Po pierwsze dzięki dopłatom wszystkie środki produkcji, które z resztą kupujemy za granicą są dwa razy droższe, nasz pieniądz ma mniejszą siłę nabywczą niż przed 2004 no i przewałki, dzięki którym zyskują lokalni oligarchowie... No i nie zapominajmy przecież, że do budżetu UE wpłacać też musimy... Jeśli myślicie, że jeśli w 2004 roku nie wstąpilibyśmy do unii, to bylibyśmy biedniejsi, to się grubo mylicie, bo to było zrzeczenie się suwerenności i zgoda na dalszą grabież naszej gospodarki... A teraz co niektórzy powiedzą "taki z ciebie eurosceptyk, ale dopłaty bezpośrednie bierzesz..." Tak, ale nie biorę tego z własnej woli, tylko z sytuacji jaką zgotowali nam owi włodarze... Ja bym chciał, żeby skończyć z dopłatami, ale jak zabrać, to wszystkim i od razu... Myślicie, że środki produkcji by nadal były takie drogie? Ciekawe kto by je kupił...

P.S. Ignorancja niektórych jest po prostu niemożliwa... To, że nas zdradzono, sprzedano, rozgrabiono, że zrobiła to żydokomuna, która do tej pory ma pełnię władzy, to nie jest teoria spiskowa i to że trwa to nadal, też. Ale co tam, lepiej patrzeć na świat przez różowe okulary, co mnie obchodzi mój Kraj, ważne, że mam co żreć...

No racja, ale Ty biedny jesteś, źli Żydzi zmusili Cię do brania dopłat. Jeśli jesteś taki za oddawaniem, to zrób pierwszy krok i daj przykład że tego nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A Ty masz kolego jedynie słuszny tok rozumowania. Skoro ta cała UE aż taka zła (nie sądzę że jest idealna) to wytłumacz to większości rolników w Polsce. Jakoś przed 2004 rokiem trochę inaczej to nasze rolnictwo wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

9

Ludzie, uważający, że unia "Daje pieniądze od tak!" to nic innego jak bez urazy beton umysłowy... Po pierwsze dzięki dopłatom wszystkie środki produkcji, które z resztą kupujemy za granicą są dwa razy droższe, nasz pieniądz ma mniejszą siłę nabywczą niż przed 2004 no i przewałki, dzięki którym zyskują lokalni oligarchowie... No i nie zapominajmy przecież, że do budżetu UE wpłacać też musimy... Jeśli myślicie, że jeśli w 2004 roku nie wstąpilibyśmy do unii, to bylibyśmy biedniejsi, to się grubo mylicie, bo to było zrzeczenie się suwerenności i zgoda na dalszą grabież naszej gospodarki... A teraz co niektórzy powiedzą "taki z ciebie eurosceptyk, ale dopłaty bezpośrednie bierzesz..." Tak, ale nie biorę tego z własnej woli, tylko z sytuacji jaką zgotowali nam owi włodarze... Ja bym chciał, żeby skończyć z dopłatami, ale jak zabrać, to wszystkim i od razu... Myślicie, że środki produkcji by nadal były takie drogie? Ciekawe kto by je kupił...

P.S. Ignorancja niektórych jest po prostu niemożliwa... To, że nas zdradzono, sprzedano, rozgrabiono, że zrobiła to żydokomuna, która do tej pory ma pełnię władzy, to nie jest teoria spiskowa i to że trwa to nadal, też. Ale co tam, lepiej patrzeć na świat przez różowe okulary, co mnie obchodzi mój Kraj, ważne, że mam co żreć...

 

Kolego, jeśli uważasz tak z góry że jeśli byśmy nie wstąpili do struktur UE. TO DZIŚ byśmy mieli lepiej. No sorry ale też się zaliczasz do betonu umysłowego. Cofnij się wstecz co się działo w latach 90 i przeanalizuj. Po za tym skąd wiesz jak byśmy dziś prosperowali (no chyba że jesteś jasnowidzem).

Co do tej żydokomuny. Nie zrzucaj tego na tę stronę. Po prostu polskie społeczeństwo jest nie dojrzałe a duża część jest głupimi cwaniakami.

To że podążamy na zachód to źle? No sorry ale ze wschodem mieliśmy doczynienia i jakoś nikogo nie ciągnie w tamtą stronę (no poza paroma wyjątkami - którzy nic nie robili brali z zakładów co chcieli i jeszcze pensja była).

Kolego przedstaw jakieś racjonalne argumenty, oparte na dogłębnej analizie. Bo jak na razie to wszystko krytykujesz i uważasz że wszyscy to łykają. Jesteś po prostu jak część polityków. Jest źle jest bardzo źle, podrywasz społeczeństwo bo społeczeństwo chce zmian. Ale taki polityk nic po za tym gadaniem nie potrafi wydumać i po paru latach ręka w nocniku.

Mnie też się dużo w obecnej sytuacji nie podoba i dużo jest do poprawienia.

 

Jednak w twoim poście jest akcent o którym wszędzie mówię ale jakoś nikt go nie chce analizować. Mianowicie malejąca siła nabywcza pieniądza którym obracamy my jako rolnicy. Jest to nic innego jak inflacja która jest przerzucona na nasze barki. Jeśli damy radę ten temat nagłośnić (aby ta informacja była opublikowana) to mamy pierwszy krok do lepszego naszego gospodarowania. 

Pytanie. Która gałąź gospodarki ponosi taką inflację jak nasza?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszyscy analizują na postawie tego co nam przekazują ogólnopolskie statystyki itd. Różnicą poglądów m.in., z tego się wywodzi że jedni oglądają TV publiczne, a inni niezależne media....i nie są z indoktrynowani.

Ludzie jak głupi cieszą się jałmużną ue. Przecież ue w perspektywie 10 lat założyła, że przejmować będzie nasze ziemie w białych rękawiczkach, a my będziemy ich parobkami i nie będziemy musieli już wyjeżdżać za granicę jak euro wejdzie, do czego nasza premier jak usilnie przekonuje. Poza tym zmiana przepisów (Kopacz) dzięki czemu bez problemu będzie można się budować, bez zbędnych pozwoleń.....dla kogo był/jest szykowana- dla obcokrajowców. Teraz nie trzeba wojen, aby przejmować ziemie.

Czemu bronicie ue?

Kiedy nasz kraj był wolny tak naprawdę ( przed wojną jedynie), z jednej okupacji do drugiej. Po wojnie wymordowali inteligencję. (wczoraj mówili o odkrytych powojennych grobach), a zastąpili ŻYDO-KOMUNĄ.

CZEMU LUDZIE SĄ TACY ZAŚLEPIENI???????? Przecież dążą do zaniku tożsamości narodowej tym wolnym przepływem...zaczęli od wysiedlenia (czyli pracy za granicą dla Polaków), a sami już się wprowadzają. Sprzedali teraz kolejki linowe w górach i grunty pod nimi spółce zagranicznej zarejestrowanej w Luxemburgu http://gloria.tv/media/4pLz3vFTii7......nie rusza Was to.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj