master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Mattti    456

JKM właśnie w ciągu ostatniego roku niestety zmienił poglądy, szczególnie po wystąpieniu z KNP- Kiedyś konserwatywny liberał, teraz tylko liberał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

konserwatysta ktory ma dzieci z kilkoma kobietami,  aktualnie mlodsza o kilkadziesiat lat- ciekawa definicja

ruch narodowy ma kilku wodzow i temu nigdy nie zdobedzie wiekszego poparcia - co 98 % procent polakow bardzo cieszy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

W polityce właśnie o to chodzi, żeby zdobywać poparcie jak największej rzeszy obywateli a nie twardo stać przy swoich jedynie słusznych poglądach. Bo co z tego, myślisz że masz rację, ale mało kto tego słucha. Polityka to brudna gra, nie dla idealistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

konserwatysta ktory ma dzieci z kilkoma kobietami,  aktualnie mlodsza o kilkadziesiat lat- ciekawa definicja

ruch narodowy ma kilku wodzow i temu nigdy nie zdobedzie wiekszego poparcia - co 98 % procent polakow bardzo cieszy.

Raczej cieszy to wyborców platformy, palikota i komunistów z sld, bo do Ruchu Narodowego inne partie jakiś "sapów" nie mają :P A co do samego RN w sejmie, poczekajmy do jesieni... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nie ma się co oszukiwać, jesienią PiS i sekta Kukiza w koalicji utworzą rząd, oby stabilny. PO w opozycji jako partia z drugim wynikiem, JKM chyba jakieś 5-10% zdobędzie, SLD i PSL będą się cieszyć jak przekroczą próg wyborczy (no może nie aż tak źle), Palikociarnia na śmietnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Patrząc po wyborach prezydenckich masz rację, w dalszej perspektywie:

-nacjonalistyczna regulacja obrotem ziemią, co mnie cieszy,

-znaczne podniesienie składek KRUS, może znacznie mniej cieszyć,

-wprowadzony podatek dochodowy, jest mi obojętny.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Pod warunkiem że koalicja się po roku nie rozleci, bo większości raczej PiS nie zdobędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

pamietacie losy wszystkich koalicjantow pis-u czy innych wczesniejszych partii kaczynskiego  :D  :D  :D  :D , nie wiem czy jeszcze jakis istnieje , jesli juz to na peryferiach polityki, jesli kukiz wejdzie z pisem w koalicje, to tylko potwierdzi moja opinie o sobie- gwiazda jednego sezonu . wkrotce podzieli los palikota i jemu podobnych.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tu nie o szczęście chodzi, ale o choć trochę woli do kompromisu. Poza tym, jeśli Jarek będzie chciał sobie porzadzic, to będzie musiał spuścić z tonu. O 51% niech zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Coś mi się zdaje że PLS mocno nadwyrężył znaczenie słowa ''kompromis'' dla utrzymania ciepłych stołków co zresztą druga strona znakomicie wyczuła. Jest bardzo prawdopodobne że na jesieni słono zapłaci za to bycie nad wyraz ugodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

nie zapomnij, ze uzytkownicy tych cieplych stolkow i ich rodziny + czlonkowie psl z rodzinami i inni ktorzy zeruja na zielonej czesci panstwa, wystarcza przy marnej frekwencji na spokojne wejscie do parlamentu.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal122    8

Według sondaży to PSL może mieć problem z dostaniem się do parlamentu.

Korwin jak najbardziej może ich ,,Przegonić''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Też tak myślę, jesień ogólnie przyniesie nam przemeblowanie w polskiej polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

PSL to chyba najgorsza partia jaka tylko jest ale na szczęście zawsze dostają tylko pare % i nie narozrabiają za bardzo.

Oby tak jak w sondażach Kukiz przegonił PO na trzecie miejsce a na czwarte wszedł Korwin i wywalił PSL,SLD,Palikota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Myślę że o takim wyniku Kukiz może zapomnieć, PiS i PO to dwie największe partie w Polsce i szybko się nie zmieni. Na 3-cie miejsce może jednak liczyć, biorąc pod uwagę jak krótko zajmuje się polityką będzie to świetny wynik. Korwin zamieni Palikota, tak ja to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

W wyborach prezydenckich dużo osób mówiło mi że popierają Kukiza i chcą żeby zabrał się za politykę bo może faktycznie coś zmeni ale mówili że on nie ma szans i dostanie kilka procent i dlatego na niego nie zagłosują.

Mimo to dostał 20% i dużo ludzi uwierzyło w to że ma on szanse dlatego teraz więcej osób będzie na niego głosować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

'Pomysły na zagłodzenie Bestii zanim ona Nas zniewoli! Komuś się przyda.
Wystarczy wiec, nie dać jej jeść, zagłodzić gadzinę'
http://niezaleznemediapodlasia.pl/zaglodzic-bestie-banksterow-i-korporatokracje/


P.S. ;) Rozumiem, że Pan "Mafia" należy do korporacji, skoro skasował mi dziś kilka postów. Dziękuję za zauważenie mnie i punkcik ostrzeżenia -_- oraz za pozostawienie choć tego :rolleyes: jednego postu.


Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Miałem łzy w oczach i ciary na plecach oglądając ten film! Trzeba ludzi uświadamiać, że nie każdy nacjonalista, to faszysta, że nacjonalizm, to miłość do Ojczyzny ponad wszystko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

to by bylo nawet smieszne gdyby nie bylo straszne,piekne odwracanie kota ogonem, nie wiem czy slyszeliscie takie slowo jak -patriotyzm, to na pewno lepsza forma milosci ojczyzny,na nienawisci jeszcze niczego nie zbudowano czego macie liczne przyklady w historii nawet w tym filmie pokazane.

a pamietacie historie nsz-tzw brygady swietokrzyskiej z 1945 r - moze kolegom objasniecie dokladnie jak wygladala ucieczka razem z niemcami na zachod.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Patriotyzm, to miłość do ojczyzny, coś co jest dla kogoś równie ważne tak jak przyjaźń, czy sprawiedliwość. Jest to dla człowieka jedna z wielu wartości, które powinny być dla niego ważne. Myślę, że każdy prawdziwy Polak, każda prawdziwa Polka powinni być patriotami. Od prawa do lewa, bez względu na poglądy polityczne czy społeczne. Tym bardziej każdy szanujący się polityk powinien być patriotą, w końcu to leży w racji stanu... W Polsce przedwojennej patriotami byli zarówno ci z prawicy, psl-u czy lewicy, bo każdemu zależało na dobru naszego Kraju. Tak powinno być i dziś... Nacjonalizm natomiast, to ustanowienie w swojej hierarchii życiowej PATRiOTYZMU jako wartość najważniejszą, z doczesnych(jeśli się jest Narodowym Katolem tak jak np. ja :D) lub najważniejszą W OGÓLE :) , ważniejszą, niż własne życie, które jest się w stanie oddać w ofierze, oddać za Kraj! Tak więc Nacjonalista jest "z automatu" Patriotą ;) Nie widzę wady w tym, że człowiek jest w stanie z miłości do Ojczyzny oddać życie bez mrugnięcia okiem, czy w tym, że dąży do tego aby realizować rację stanu...

Edytowano przez Mattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to by bylo nawet smieszne gdyby nie bylo straszne,piekne odwracanie kota ogonem, nie wiem czy slyszeliscie takie slowo jak -patriotyzm, to na pewno lepsza forma milosci ojczyzny,na nienawisci jeszcze niczego nie zbudowano czego macie liczne przyklady w historii nawet w tym filmie pokazane.

a pamietacie historie nsz-tzw brygady swietokrzyskiej z 1945 r - moze kolegom objasniecie dokladnie jak wygladala ucieczka razem z niemcami na zachod.

Minęło ćwierć wieku od końca sowieckiej okupacji a ludzkie umysły nadal są zatrute ruską plugawą indoktrynacją ! NARODOWE SIŁY ZBROJNE  ZAWSZE WALCZYŁY O WOLNĄ I NIEZAWISŁĄ POLSKĘ ! nsz.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj