master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Mattti    456

Uczepiłeś się tego Kościoła, jak rzep psiego ogona... Niech sobie będzie nawet DRUGĄ władzą, mnie to nie przeszkadza, w końcu to dzięki kulturze Chrześcijańskiej nasz Kraj w ogóle istnieje... No chyba, że wolisz "tolerancję", multi-kulti i w konsekwencji tego rozpanoszenie się brudasów, ścinających głowy  -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A mnie przeszkadza, rozpasanie Kościoła przez niektóre partie polityczne kłóci się z zasadą jego rozdziału od państwa którą gwarantuje mi konstytucja i konkordat. Wolę tolerancję od panoszenia się jakiejkolwiek religii, nie ważne czy jej wyznawcy ścinają głowy na ulicy czy też walczą o dwie przecinające się deski postawione spontanicznie przed Pałacem Prezydenckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

juz mieszko I wiedzial ze kosciol jest podpora wladzy i ochrzcil sie -najpierw w obrzadku wschodnim czyli prawoslawnym a dopiero pozniej wyczul skad wieje wiatr historii i drugi raz zostal juz katolikiem-tak przynajmniej twierdzi czesc historykow. zreszta juz w VIII wieku panstwo wielkomorawskie narzucilo chrzescijanstwo sporemu kawalkowi polski poludniowej.

do teraz nie moge wyjsc z szoku- otoz braun poparl dude, w grobach przewracaja sie dmowski, giertychowie, piasecki,poreba itd. jeszcze tylko kowalski go poprze i to bedzie koniec ideii narodowych... :P , choc juz wczesniej chcial intronizowac chrystusa na krola polski to dzisiaj przeszedl samego siebie i porzucil swoje idealy, tylko nie wiem ile srebrnikow za to dostanie bo tak za darmo przestal byc zologicznym antysemita-nie chce mi sie wierzyc.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Zapominasz że minęło ponad 1000 lat od tamtych wydarzeń, religia przestała mieć decydujący wpływ na politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13
Napisano (edytowany)

Tu się zgadzam, rząd PO niepotrzebnie uzależnił nas od rosyjskiego gazu licząc, że Rosja jest wiarygodnym partnerem. Nie ma się jednak co dziwić że skierował swoją politykę na Niemcy, podlizywanie się Jarka do USA praktycznie nic nam nie dało prócz kroci wydanych na F-16. Stany nawet kwestii głupich wiz dla Polaków nie rozwiązały. Poza tym sojusznika lepiej szukać za płotem niż za oceanem. 

 

Trzeba być na prawdę krótkowzrocznym i nie znać historii, aby uważać Rosję za wiarygodnego partnera. Dziwię się, że można kierować swoją politykę ku Niemcom. Ich interes zawsze będzie stał w opozycji do naszego. Przykład gazociągu północnego, stoczni, kopalń i wielu innych. III Rzesza chciała zaniżać zarobki w Polsce, abyśmy sami wyjeżdżali na roboty do Niemiec. U nas podwyższono wiek emerytalny, jednocześnie obniżają go w Niemczech.

 

Sojusznika można szukać za płotem, ale nie tym. Naszym sojusznikiem powinna być Białoruś czy choćby (szczególnie) Węgry. Powinniśmy budować własny blok. Wówczas USA z automatu by się nami zainteresowały. USA może być naszym sojusznikiem, ale pod warunkiem, że będziemy podmiotem o realnej sile. Nie jesteśmy, więc USA traktuje nas tak jak traktuje. Ich polityka równowagi sił nabrała by w Europie nowego znaczenia, gdyby w środku Europy powstał blok państw, które nie dopuściłyby do połączenia się potencjałów Niemiec i Rosji. Turcja ten sojusz potrafiła wyzyskać. Tylko nie robiła niczego za darmo. Zawsze oczekiwali zapłaty z góry. Jest to tym bardziej aktualne, że UE w końcu się rozpadnie, wówczas pozostaną po niej silne Niemcy i słaba Polska.

 

 

Co nie zmienia faktu, że chłop się ośmiesza z tym zamachem. A nie można zapominać też o słynnym układzie politycznym którym to Jarek straszył naród.

Jarek do dziś twierdzi, że ktoś cały czas przeciwko niemu spiskuje. A wybory są fałszowane za każdym razem, kiedy ich wynik jest mu nieprzychylny. Nie jest to do końca normalne, tak samo jak nakazanie pilotom lotu nad terytorium Gruzji kiedy ta była w stanie wojny przez jego brata. Dziękuję za takie jednoczenie.

 
Co rozumiesz przez spisek? Teorię spiskową? Magdalenka też była teorią spiskową.
Przecież ten układ polityczny funkcjonuje od lat. Media, politycy konkretnej partii oraz byli politycy i funkcjonariusze. Podobny układ rozsadził rząd Olszewskiego i lustrację. Wystarczy włączyć telewizor. Co się dzieje teraz w mediach, po tym jak Duda nieznacznie wygrał pierwszą turę? Specjalnie jak mam wolną chwilę, oglądam teraz TV. Są takie jaja, że chce III tury, żeby cyrk trwał jak najdłużej. Wszystko co mogą użyć przeciw Jarkowi, to używają.
Bardzo dużo niekorzystnych ustaw było w mediach kompletnie przemilczanych. Włącznie z Ustawą 1066.
Dlaczego do tej pory Jarek jest synonimem zakładania podsłuchów? Bo media to nakręciły. Komisja która badała sprawę podsłuchów się skompromitowała. Jednocześnie media pomijają, że jesteśmy najbardziej inwigilowanym społeczeństwem w Europie. Sama komisja europejska to przyznała.
 
Nie wiem czy wybory były sfałszowane, ale sam chyba przyznasz, że nieprawidłowości jest całkiem sporo. I to zmusza do myślenia.
 
Nie zapominaj, że zjednoczenie było faktem. Incydenty były. Nie wszystko da się zrobić idealnie. Ale to co wtedy zrobił, budziło szacunek w Europie. Dużym minusem było dla mnie to, że podpisał traktat Lizboński oraz wstrzymał ekshumację w Jedwabnem. Ale to już sam powiedziałeś, za bardzo liczyliśmy na USA. Ale musisz też przyznać, że za prezydentury Busha wyglądało to inaczej, niż za Obamy. Cała sprawa lotu do Gruzji była właśnie z Bushem uzgodniona. Obama do wydmuszka, która na prawdę niewiele rozumie z polityki światowej. Najlepszy przykład do Syria.
 
 
 

I jednocześnie chciał przekazać 40 mln na fanaberię jaką jest Świątynia Opatrzności Bożej, co mu się na szczęście nie udało. To tylko jeden z przykładów. Według mnie najlepszym ministrem finansów był Vincent Rostowski, jeden z niewielu polskich polityków z dyplomem prestiżowej zachodniej uczelni.

 
Poszukaj informacji na temat tego, ile Państwo Polskie jest winne KK za zagrabione dobra podczas poprzedniego ustroju. To jest dopiero przerażające.
 
I co mu po tym dyplomie? Tusk ma dyplom z historii, ale widać niczego go tam nie nauczyli. Sikorski też ma dyplom prestiżowej uczelni, a nasza polityka zagraniczna przez cały czas leżała. Sam zresztą przyznał (chyba u Sowy), że o wszystkich decyzjach musiał informować Niemców. Rostowskiemu trzeba zazdrościć sprytu. Najpierw zadłużył kraj na miliardy, a teraz ma ciepły stołek, z którego ten dług obsługuje.
 
 
 

Nie zapominajmy że były to czasy z przed kryzysu finansowego, cała Europa była w dobrej sytuacji gospodarczej. Polska zaczęła jednocześnie korzystać z członkostwa w UE. Tymczasem rządy PO-PSL przypadły na czasy kryzysu, który to np. tak bogatą Islandię doprowadził na skraj bankructwa. Polska wyszła z tego obronną ręką kiedy PiS był w opozycji.

 

Taka bogata Islandia poradziła sobie z kryzysem lepiej niż wszyscy. Na Islandii poradzili sobie z bankami, które ten kryzys wywołały. Nie dotowano ich, pozwolono im upaść. Islandia to inna kultura i inne społeczeństwo. Tam nie ma socjalizmu. Po cięciach ludzie byli w stanie sobie poradzić. U nas jest z tym problem. Spróbuj odciąć dotacje i programy pomocowe...

 

 
 

I dzięki temu poparciu z Niemiec Bronek właśnie przegrywa wybory prezydenckie ??

Nie zapominaj że PiS ma za sobą media katolickie, a Kościół to w Polsce piąta władza, to jest na pewno oczywiste.

 
Borat przegrywa wybory przez sam fakt, że jest Boratem. Jak tylko otworzy usta, to zaraz jest jakaś wpadka. Nie potrafi nad sobą panować. Wszystkie ustawki z aktorami i suflerami są od razu demaskowane. Do tego teraz strzela sobie w stopę faktem, że przez 5 lat nic nie robił, a nagle zgłasza projekty i próbuje coś zdziałać. Oczywiście to farsa. Jak wygra wybory to będzie jak dawniej.
Popatrz co się dzieje w mediach, przecież one są niemieckie. Gdy Duda wygrał wybory od razu w niemieckich gazetach (tym razem tych dla Niemców) pojawiły się informacje, że w Polsce znów zapanuje destabilizacja i chaos. Przekaz jest jeden, kartofel (jak wcześniej Jarka określali) nie może dojść do władzy.
 
Przeceniasz możliwości KK i samych katolików. Nie każdy kto chodzi do kościoła to katolik. Ogromna większość chodzi tam ze względu na tradycję, ze względu na babcię albo bo rodzice każą. Z tych powodów nie będą się identyfikowali z tym, co mówią kapłani. Każdy woli być postępowy i nowoczesny. Kościół jest w mediach szykanowany i opluwany. Zresztą wejdź na Onet czy WP na dowolny artykuł. Pod każdym, niezależnie czy dotyczy sportu, gospodarki czy podróży w kosmos na którejś stronie komentarzy znajdziesz falę hejtu na KK. Ciekaw jestem czy 10% z zadeklarowanych katolików jest rzeczywiście katolikami.
 

 

 

A mnie przeszkadza, rozpasanie Kościoła przez niektóre partie polityczne kłóci się z zasadą jego rozdziału od państwa którą gwarantuje mi konstytucja i konkordat. Wolę tolerancję od panoszenia się jakiejkolwiek religii, nie ważne czy jej wyznawcy ścinają głowy na ulicy czy też walczą o dwie przecinające się deski postawione spontanicznie przed Pałacem Prezydenckim.

 

Nie ma sytuacji idealnych. Tez wolałbym, aby Kościół nie brał pieniędzy od Państwa. Problem polega na tym, że Państwo jest KK winne grubą kasę. 

Co rozumiesz, przez panoszenie się religii? Jeżeli religia jest i funkcjonuje, to już zaliczasz do panoszenia? Jeżeli ludzie chodzą do Kościoła albo podczas świąt organizują procesje to też panoszenie się?

 

Nie mogę zaakceptować religii, która ścina głowy na ulicach. Bo jutro może obetnie głowę mi, albo komuś z mojej rodziny. Jestem nietolerancyjny i proszę to uszanować.

 

 

EDIT:

Czy ktoś wie, jakie poglądy na KRUS ma Duda (Jarek)?

Edytowano przez Renesis16xT
  • Like 1

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749
Napisano (edytowany)

 

Trzeba być na prawdę krótkowzrocznym i nie znać historii, aby uważać Rosję za wiarygodnego partnera. Dziwię się, że można kierować swoją politykę ku Niemcom. Ich interes zawsze będzie stał w opozycji do naszego. Przykład gazociągu północnego, stoczni, kopalń i wielu innych. III Rzesza chciała zaniżać zarobki w Polsce, abyśmy sami wyjeżdżali na roboty do Niemiec. U nas podwyższono wiek emerytalny, jednocześnie obniżają go w Niemczech.

 

Sojusznika można szukać za płotem, ale nie tym. Naszym sojusznikiem powinna być Białoruś czy choćby (szczególnie) Węgry. Powinniśmy budować własny blok. Wówczas USA z automatu by się nami zainteresowały. USA może być naszym sojusznikiem, ale pod warunkiem, że będziemy podmiotem o realnej sile. Nie jesteśmy, więc USA traktuje nas tak jak traktuje. Ich polityka równowagi sił nabrała by w Europie nowego znaczenia, gdyby w środku Europy powstał blok państw, które nie dopuściłyby do połączenia się potencjałów Niemiec i Rosji. Turcja ten sojusz potrafiła wyzyskać. Tylko nie robiła niczego za darmo. Zawsze oczekiwali zapłaty z góry. Jest to tym bardziej aktualne, że UE w końcu się rozpadnie, wówczas pozostaną po niej silne Niemcy i słaba Polska.

Z tą Białorusią to był żart oczywiście ?? Kraj w którym rządzi reżim jednego człowieka, poza strukturami EU, teraz jawnie romansujący z Rosją Putina. Co innego Węgry. Podmiotem o realnej sile nawet jako cała UE nie będziemy, za bardzo poszczególne kraje dbają o własne interesy nie widząc ogółu. Podasz jakieś konkretne dowody na uwiarygodnienie tezy że UE się rozpadnie ??

 

Co rozumiesz przez spisek? Teorię spiskową? Magdalenka też była teorią spiskową.
Przecież ten układ polityczny funkcjonuje od lat. Media, politycy konkretnej partii oraz byli politycy i funkcjonariusze. Podobny układ rozsadził rząd Olszewskiego i lustrację. Wystarczy włączyć telewizor. Co się dzieje teraz w mediach, po tym jak Duda nieznacznie wygrał pierwszą turę? Specjalnie jak mam wolną chwilę, oglądam teraz TV. Są takie jaja, że chce III tury, żeby cyrk trwał jak najdłużej. Wszystko co mogą użyć przeciw Jarkowi, to używają.
Bardzo dużo niekorzystnych ustaw było w mediach kompletnie przemilczanych. Włącznie z Ustawą 1066.
Dlaczego do tej pory Jarek jest synonimem zakładania podsłuchów? Bo media to nakręciły. Komisja która badała sprawę podsłuchów się skompromitowała. Jednocześnie media pomijają, że jesteśmy najbardziej inwigilowanym społeczeństwem w Europie. Sama komisja europejska to przyznała.
 
Nie wiem czy wybory były sfałszowane, ale sam chyba przyznasz, że nieprawidłowości jest całkiem sporo. I to zmusza do myślenia.
 
Nie zapominaj, że zjednoczenie było faktem. Incydenty były. Nie wszystko da się zrobić idealnie. Ale to co wtedy zrobił, budziło szacunek w Europie. Dużym minusem było dla mnie to, że podpisał traktat Lizboński oraz wstrzymał ekshumację w Jedwabnem. Ale to już sam powiedziałeś, za bardzo liczyliśmy na USA. Ale musisz też przyznać, że za prezydentury Busha wyglądało to inaczej, niż za Obamy. Cała sprawa lotu do Gruzji była właśnie z Bushem uzgodniona. Obama do wydmuszka, która na prawdę niewiele rozumie z polityki światowej. Najlepszy przykład do Syria.

Tu tak na szybko: http://pl.wiktionary.org/wiki/spisek .

Co do reszty, przemilczę bo zakrawa na spiskową teorię dziejów której nie uznaję. Do poziomu tego człowieka się nie zniżam: http://ryjbuk.pl/spisek-303303

 

Poszukaj informacji na temat tego, ile Państwo Polskie jest winne KK za zagrabione dobra podczas poprzedniego ustroju. To jest dopiero przerażające.
 
I co mu po tym dyplomie? Tusk ma dyplom z historii, ale widać niczego go tam nie nauczyli. Sikorski też ma dyplom prestiżowej uczelni, a nasza polityka zagraniczna przez cały czas leżała. Sam zresztą przyznał (chyba u Sowy), że o wszystkich decyzjach musiał informować Niemców. Rostowskiemu trzeba zazdrościć sprytu. Najpierw zadłużył kraj na miliardy, a teraz ma ciepły stołek, z którego ten dług obsługuje.

Tak samo mogę powiedzieć co po dyplomie Jarkowi czy Macierewiczowi. Według Ciebie polityka za PO leżała ale za PiS-u w ogóle nie zaistniała jako taka, nie mieli na to czasu. Poza tym, PiS chciał zadłużyć kraj jeszcze bardziej.

 

Borat przegrywa wybory przez sam fakt, że jest Boratem. Jak tylko otworzy usta, to zaraz jest jakaś wpadka. Nie potrafi nad sobą panować. Wszystkie ustawki z aktorami i suflerami są od razu demaskowane. Do tego teraz strzela sobie w stopę faktem, że przez 5 lat nic nie robił, a nagle zgłasza projekty i próbuje coś zdziałać. Oczywiście to farsa. Jak wygra wybory to będzie jak dawniej.
Popatrz co się dzieje w mediach, przecież one są niemieckie. Gdy Duda wygrał wybory od razu w niemieckich gazetach (tym razem tych dla Niemców) pojawiły się informacje, że w Polsce znów zapanuje destabilizacja i chaos. Przekaz jest jeden, kartofel (jak wcześniej Jarka określali) nie może dojść do władzy.

I z tego samego powodu że jest "Boratem" wygrał w 2010 ?? Pokrętne rozumowanie ... Przez 5 lat nic nie robił, bo nie mógł jako prezydent, znasz prerogatywy prezydenta ??

A jak mają to nasi zachodni sąsiedzi komentować, skoro za PiS-u jeden rząd wytrzymywał raptem rok. To jest stabilne rządzenie ??

 

Przeceniasz możliwości KK i samych katolików. Nie każdy kto chodzi do kościoła to katolik. Ogromna większość chodzi tam ze względu na tradycję, ze względu na babcię albo bo rodzice każą. Z tych powodów nie będą się identyfikowali z tym, co mówią kapłani. Każdy woli być postępowy i nowoczesny. Kościół jest w mediach szykanowany i opluwany. Zresztą wejdź na Onet czy WP na dowolny artykuł. Pod każdym, niezależnie czy dotyczy sportu, gospodarki czy podróży w kosmos na którejś stronie komentarzy znajdziesz falę hejtu na KK. Ciekaw jestem czy 10% z zadeklarowanych katolików jest rzeczywiście katolikami.

A Ty nie doceniasz możliwości KK. Z tych samych powodów co ludzie tam chodzą będą żyli wedle tego, co KK głosi. Moja żona do dziś wspomina, jak ją ksiądz na religii wyzywał za dziecka od komunistek, bo rodzice na Olka Kwaśniewskiego głosowali. Tak to właśnie działa. Ja też wolę być postępowy i nowoczesny a do tego nie jestem hipokrytą, dlatego do kościoła nie chodzę, bo nie uznaję zasad przez niego głoszonych, mam na tyle cywilnej odwagi, żeby otwarcie manifestować moje stanowisko w tej kwestii względem otoczenia.

Zobacz za to jak opluwa takich jak Ja kościół w swoich mediach i jak pomaga politykom jemu przychylnym.

 

Nie ma sytuacji idealnych. Tez wolałbym, aby Kościół nie brał pieniędzy od Państwa. Problem polega na tym, że Państwo jest KK winne grubą kasę. 

Co rozumiesz, przez panoszenie się religii? Jeżeli religia jest i funkcjonuje, to już zaliczasz do panoszenia? Jeżeli ludzie chodzą do Kościoła albo podczas świąt organizują procesje to też panoszenie się?

Przez panoszenie się religii rozumiem zajmowanie jawnego stanowiska w sprawach, w których powinna być neutralna, zwłaszcza w sprawach polityki. Panoszeniem nazwałbym między innymi wywieranie wpływu na szereg spraw dotyczących obywateli na płaszczyźnie politycznej (jawne sprzyjanie niektórym opcjom politycznym oraz agitacja na ich rzecz z jednoczesną krytyką innych), społecznej (przykładowo krytykowanie i napiętnowanie projektu związków partnerskich, ustawy o finansowaniu in vitro, sprawy dostępu do środków antykoncepcyjnych czy ustawy antyaborcyjnej) czy ekonomicznej (wywieranie wpływu na ustanowienie opodatkowania obywateli na rzecz kościoła). Nie uznaję za panoszenie się wyznawanie ani praktykowanie jakiejkolwiek religii w granicach zdrowego rozsądku, neutralności i dobrego smaku.

 

Nie mogę zaakceptować religii, która ścina głowy na ulicach. Bo jutro może obetnie głowę mi, albo komuś z mojej rodziny.

Ja też nie, i nikt tego w cywilizowanym świecie nie akceptuje.

 

Jestem nietolerancyjny i proszę to uszanować.

Szanuję to, ale jednocześnie się z tym nie zgadzam.

 

Czy ktoś wie, jakie poglądy na KRUS ma Duda (Jarek)?

Nie wiem, ale wiem na pewno że Duda ma wszystkie poglądy takie same jak Jarek. Żeby być uczciwym w dyskusji, ta sama zasada obowiązuje w PO. Donek wyjechał z kraju i pojawiły się kłopoty, nie ma lidera, nie ma spójnego zdania.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

@up Borat wygrał, bo ludzie to plankton umysłowy. Ot cały bezsens d*pokracji... Najbardziej mnie śmieszy że ci, co najbardziej propagują "tolerancję" dla innych wyznań i dewiantów jednocześnie opluwają Kościół Katolicki i Wiarę Chrześcijańską...  -_-  Tolerujmy zboków i brudasów ścinających łby, ale KATOLIKÓW??!!

P.S. Braun nie poparł Dudy, proszę nie przeinaczać faktów. Tłumacząc na chłopski język powiedział: "Wybór między tyfusem a cholerą, ale skoro socjalista Duda(Braun jest gospodarczym liberałem) deklaruje się jako konserwatysta, broniący tradycyjnych wartości, to ma mój głos, ale będę mu patrzył na ręce" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Bronek wygrał w imię demokracji, tak samo wygrywa teraz Pan Duda, o tym decyduje większość. Jak Ci demokracja tak uwiera w twoje przekonania to zapraszam na Kubę, tam ludzie nie mają takich dylematów jak Ty masz w Polsce. Chyba masz problemy z czytaniem co do mojego pojęcia tolerancji, toleruję wszystkie religie które tolerują mnie i nie wchodzą mi z butami w życie. Jestem ateistą, ale w naszym kraju taka postawa to wciąż zarzut. Co do Pana Brauna, jeśli jesteś jego zwolennikiem to na szczęście dla Polski jest Was raptem 0,83%. Dalszą polemikę uważam za zbędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13
Z tą Białorusią to był żart oczywiście ?? Kraj w którym rządzi reżim jednego człowieka, poza strukturami EU, teraz jawnie romansujący z Rosją Putina. Co innego Węgry. 

Dlaczego żart? Romans o którym mówisz miał miejsce przez wiele lat, ale dynamika wydarzeń jest teraz nieco inna. Białoruś obecnie ma konflikty z Rosją, szczególnie, jeśli chodzi o gaz. Łukaszenka jawnie domaga się, aby transakcje nie były już rozliczane w rublach, tylko w dolarach albo euro. Poza tym coraz częściej uśmiecha się do zachodu. Łukaszenka coraz jawniej zaczyna krytykować Putina i upominać się o swoje.

Problem Białorusi polega na tym, że nie ma o kogo oprzeć swojej polityki. Ma tylko Rosję. Polska nie jest w stanie Białorusi nic zaoferować.

 

 

 

Podmiotem o realnej sile nawet jako cała UE nie będziemy, za bardzo poszczególne kraje dbają o własne interesy nie widząc ogółu. 

To chyba oczywiste, przecież UE służy do realizacji imperialnej polityki Niemiec. UE nie jest dla Polski czy Włoch. Tylko dla Niemiec. Warunkiem zjednoczenia Niemiec było to, że te wstąpią do UE i będą współtworzyć wspólną walutę. Każdy obawiał się potęgi marki niemieckiej.

To co dzieje się teraz w Polsce jest powtórką scenariusza rozbiorowego, który miał miejsce kilkaset lat temu. Włącznie z propagandą, która wylewa się z różnych części świata i szkaluje Polskę i Polaków. Jednocześnie, ta sama propaganda wybiela prawdziwych zbrodniarzy.

Od początku lat dziewięćdziesiątych obowiązuje porozumienie agentury niemieckiej i izraelskiej. (jeśli uważasz, że to teoria spiskowa, odsyłam do doc. Józefa Kosseckiego albo prof. Rafała Brzeskiego)

 

 

 

Podasz jakieś konkretne dowody na uwiarygodnienie tezy że UE się rozpadnie ??

Przede wszystkim, za dużo sprzecznych interesów, które definiowane są przez różne stadia i fazy rozwoju państw oraz siły tych państw i ich potencjał geopolityczny. Tego nie da się pogodzić. Przykładem jest strefa Euro i sytuacja w Grecji.

Najważniejsze jest jednak to, że w UE nie ma żadnego czynnika, który by te państwa scalał. Nie ma wspólnej religii, kultury, celów gospodarczych czy politycznych. Coś, co jest dobre dla Niemców, nie jest dobre dla nas (np. likwidacja stoczni). O ile da się zrozumieć to, że nie wszystko dla wszystkich jest dobre, to przywódcą wszystkich państw trudno zrozumieć, dlaczego mamy zawsze robić to, co jest dobre dla Niemców.

Mija kilka lat od wielkiego kryzysu finansowego i do tej pory UE nie znalazła realnego rozwiązania, aby poprawić sytuację. Długi rosną a bezrobocie jest coraz wyższe. Od tamtego czasu systematycznie pogłębiają się podziały w UE.

W całej UE dochodzą do głosu ugrupowania, które są jawnie przeciwne całej strukturze.

W UE jest coraz więcej imigrantów, szczególnie tych wierzących w Islam. W praktyce, już teraz partie polityczne w niektórych krajach konstruują tak program wyborczy, aby móc liczyć właśnie na tych imigrantów.

Nie ma w polityce żadnego solidaryzmu. Są równi i równiejsi.

 

 

 

Tu tak na szybko: http://pl.wiktionary.org/wiki/spisek .

Co do reszty, przemilczę bo zakrawa na spiskową teorię dziejów której nie uznaję. Do poziomu tego człowieka się nie zniżam: http://ryjbuk.pl/spisek-303303

Patrząc na ten obrazek, nie wiem kto stoi na niższym poziomie, czy Macierewicz, czy autor tego demotywatora.

 

Pakt Ribbentrop-Mołotow to też był spisek. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że wierzysz, że nasze media są niezależne i obiektywne albo w to, że atak na WTC został zaplanowany i wykonany przez jakąś organizację terrorystyczną z bliskiego wschodu. Majdan to była inicjatywa proeuropejskich Ukraińców, a w Syrii Asad sam odpalił broń chemiczną...

 

Nie ma czegoś takiego jak teoria spiskowa, jest tylko praktyka spiskowa. Kwestią jest to, o czym wiemy i na ile wiemy.

 

 

 

Tak samo mogę powiedzieć co po dyplomie Jarkowi czy Macierewiczowi.

W głębokim poważaniu mam dyplom Jarka i Macierewicza. Nawet nie wiem z czego mają te dyplomy. Ważne, jest natomiast dla mnie to, że taki Jarek potrafił wyciągnąć wnioski z historii. Orientował się w sytuacji geopolitycznej i próbował coś dla Polski ugrać. Taki Antoś pokazał swoją listę, która po latach okazuje się wcale nie daleka od rzeczywistości.

 

 

 

Według Ciebie polityka za PO leżała ale za PiS-u w ogóle nie zaistniała jako taka, nie mieli na to czasu. 

Hmmm, dziwnym trafem tamten rząd znalazł czas, aby w koalicji ze Skandynawami blokować budowę gazociągu północnego i jednocześnie wcielać w życie projekt Sarmatia. Znalazł czas aby podjąć próbę zjednoczenia państw byłego bloku wschodniego. O szczytach energetycznych nie wspominając.

 

 

 

Poza tym, PiS chciał zadłużyć kraj jeszcze bardziej.

Na tym właśnie polega socjalizm.

 

 

 

I z tego samego powodu że jest "Boratem" wygrał w 2010 ?? Pokrętne rozumowanie.

Jeżeli nie bierzesz pod uwagę realiów wyborów 2010 to nie dziwię się, że to rozumowanie jest dla Ciebie pokrętne.

 

Przed 2010 nie było Borata. Był tylko spokojny, stonowany i ułożony Hrabia, Gajowy Komorowski. Co robił przed prezydenturą? Czy przed prezydenturą wskoczył na krzesło japońskiego oficjela? Przez prezydenturą gadał takie głupoty jak teraz, że najlepszym sojusznikiem Polski w UE jest USA? Wtedy nie miał suflerki, która chodziła za plecami i kazała "przytulać Panią".

 

Wygrał, bo PO ciągle była na fali "wszystko tylko nie Jarek". Wygrał, bo ludzie go znali tylko z tego, że jest spokojnym Gajowym, który w ich mniemaniu będzie pilnował porządku. Był uosobieniem spokoju, a wokół spokoju toczyły się wszystkie kampanie antypisowskie. Wściekły Jarek, podsłuchy, policja o 6 rano i tym podobne horrory klasy B.

 

Popatrz na sądy uliczne, jak ludzie uzasadniają wybór Komorowskiego: "Bo będzie spokojnie".

 

 

 

Przez 5 lat nic nie robił, bo nie mógł jako prezydent, znasz prerogatywy prezydenta ??

Trzy, w tym kontekście najważniejsze:

- inicjatywa ustawodawcza

- zarządzanie referendum ogólnokrajowego

- podpisanie albo ODMOWA podpisania ustawy

 

 

 

A jak mają to nasi zachodni sąsiedzi komentować, skoro za PiS-u jeden rząd wytrzymywał raptem rok. To jest stabilne rządzenie ??

A dlaczego wytrzymał raptem rok? Bo koalicja się rozpadła. Patrząc na to z perspektywy czasu, to trzeba to Jarkowi policzyć na plus. Liczył, że jak wytnie Samoobronę i LPR, to po wyborach będzie rządził samodzielnie. Przeliczył się. Ale ważne, że nie ma LPR i Samoobrony.

Jednak nie wolno odmówić wsparcia mediów, które miała PO. "Idź na wybory, zmień Polskę", mówi samo za siebie.

 

Biorąc pod uwagę jak wyglądały nasze stosunki wtedy a jak wyglądają teraz, też bym krytykował (na miejscu Niemców oczywiście). Wszak chciałbym mieć na fotelu kanclerza w Berlinie polityków, którzy tak jak PO godziliby się na wszystko. 

 

 

 

A Ty nie doceniasz możliwości KK. Z tych samych powodów co ludzie tam chodzą będą żyli wedle tego, co KK głosi. Moja żona do dziś wspomina, jak ją ksiądz na religii wyzywał za dziecka od komunistek, bo rodzice na Olka Kwaśniewskiego głosowali. 

Znam wiele osób, które tam chodzi i wcale nie żyją wedle tego, co KK głosi. Nie głosują tak, jak każe ksiądz z ambony i nie mają takich samych poglądów jak ksiądz na ambonie. Mają własne zdanie i potrafią je logicznie wyłożyć.

 

Mojemu bratu, podczas pogrzebu ojca, ksiądz podbijał kilka razy cenę za pochówek. Gdy brat się wkurzył i zapytał, skąd te podwyżki, ksiądz mu odpowiedział, że "jak mu się nie podoba, to niech sobie w ogródku pochowa". Kościół Tworzą ludzie, w kościele są pedofile i różni inni zwyrodnialcy. Benedykt zrezygnował z urzędów ponieważ nie mógł sobie poradzić z lobby homoseksualnym i machlojami w "Banku Watykanu". Mimo to, uważam, że nie powinno się generalizować. Bo okazujemy się takimi samymi prostakami, jak Ci, którzy twierdzą, że Polscy rolnicy to darmozjady, bo zgarniają "ogromne" dopłaty i żyją na koszt wszystkich innych grup zawodowych.

 

 

 

 

Ja też wolę być postępowy i nowoczesny a do tego nie jestem hipokrytą, dlatego do kościoła nie chodzę, bo nie uznaję zasad przez niego głoszonych, mam na tyle cywilnej odwagi, żeby otwarcie manifestować moje stanowisko w tej kwestii względem otoczenia.

Zobacz za to jak opluwa takich jak Ja kościół w swoich mediach i jak pomaga politykom jemu przychylnym.

Pierwsze zdanie brzmi tak, jakby hipokrytą był każdy, kto do Kościoła chodzi. Mam nadzieję, że to nie było Twoją intencją.

 

Słucham mediów katolickich. Bardzo często w pracy włączam Radio Warszawa. Przez te wszystkie lata, nigdy nie słyszałem, aby jakiś ateista, czy ktoś o poglądach innych niż konserwatywne był w jakikolwiek sposób "opluwany", czy nawet wrogo traktowany. Wręcz przeciwnie. O godzinie 15 jest koronka do Miłosierdzia Bożego. Przed 15, są intencję. Prawie zawsze redaktorka dodaje intencję "za osoby nie wierzące oraz za przeciwników KK".

 

Co do polityków, z tego co wiem, zdarza się, że duchowni chodzą na spotkania polityków i jawnie popierają pewne ugrupowania. I nie tylko PiS. Są tacy, którzy popierają PO i tacy co popierają SLD. Problem z KK polega na tym, że każdy incydent jest niesamowicie nagłaśniany. Z pedofilią jest jeszcze gorzej. Incydent jest nagłaśniany, ale gdy duchowny zostanie oczyszczony z zarzutów, media go ani nie przepraszają, ani nawet nie informują, że został z zarzutów oczyszczony. Duchowny jest po prostu "spalony" do końca swoich dni. Na księży mówi się, że są pedofilami, a jednocześnie nie mówi się, że w przypadku nauczycieli WF pedofilów jest kilka razy więcej.

 

Nie możesz też odmówić tego, że KK wypowiada się w konkretnych sprawach, przedstawiając swój punkt widzenia. Do tego prawo ma każdy. Włącznie z KK i innymi organizacjami. Przy czym włączanie się do kampanii politycznych nie jest dogmatem. 

 

 

 

Przez panoszenie się religii rozumiem zajmowanie jawnego stanowiska w sprawach, w których powinna być neutralna, zwłaszcza w sprawach polityki. Panoszeniem nazwałbym między innymi wywieranie wpływu na szereg spraw dotyczących obywateli na płaszczyźnie politycznej (jawne sprzyjanie niektórym opcjom politycznym oraz agitacja na ich rzecz z jednoczesną krytyką innych)

jest z tym problem, ale moim zdaniem za bardzo rozdmuchany. jw

 

 

 

 

społecznej (przykładowo krytykowanie i napiętnowanie projektu związków partnerskich, ustawy o finansowaniu in vitro, sprawy dostępu do środków antykoncepcyjnych czy ustawy antyaborcyjnej)

Kościół ma swoją doktrynę, która jasno odnosi się do związków partnerskich, in vitro i innych. Mówienie o tym na ambonie i przedstawianie tym samym jawnie swoich poglądów nie jest zakazane i może to robić każdy.

 

 

 

ekonomicznej (wywieranie wpływu na ustanowienie opodatkowania obywateli na rzecz kościoła).

Jeśli chodzi o ten punkt, jestem również przeciw. Kościół ma utrzymywać się z dobrowolnych datków wiernych, a nie dotacji czy podatków. Bo to właśnie prowadzi do zbyt dużego zbliżenia się Kościoła do Państwa.

 

 

 

Nie uznaję za panoszenie się wyznawanie ani praktykowanie jakiejkolwiek religii w granicach zdrowego rozsądku, neutralności i dobrego smaku.

W porządku, tylko podałeś wartości, które nie są stałe. Każdy ma inny rozsądek, inny smak i inaczej pojmuje neutralność. Dla mnie, z perspektywy historii, KK jest teraz potulny jak baranek.

 

 

 

 

Nie wiem, ale wiem na pewno że Duda ma wszystkie poglądy takie same jak Jarek. Żeby być uczciwym w dyskusji, ta sama zasada obowiązuje w PO. Donek wyjechał z kraju i pojawiły się kłopoty, nie ma lidera, nie ma spójnego zdania.
No cóż, jeśli chodzi o Modus operandi, niewiele się różnią  :)
 
 
 
Bronek wygrał w imię demokracji, tak samo wygrywa teraz Pan Duda, o tym decyduje większość.
Nie zapominaj, że motłoch palący na stosie "czarownicę", albo dokonujący linczu to też "demokracja".
 
  • Like 1

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma demokracji w Polsce, to zwidy Kaszlak ;)....Ten rząd to paranoiczna mistyfikacja, jest zakażony zachodem, religijną obłudą i  pseudo tolerancją. Dla jakiego wyższego celu? Dla propagowania nowych wartości......A jakie one będą? np. Chemizacja naszych ziem i eksterminacja naszych potomków.....to tylko trend zachodni ,,,po prostu normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

W imię tej rzekomej demokracji premierzyna Kopacz wywiozła z Polski 100 mln euro na Ukrainę. To dokładnie 1000 euro za każdego zamordowanego siekierą, piłą czy widłami przez banderowców Polaka. Ot taka żydowska premia za ich zasługi od potężnie zadłużonego kraju .Co na to Bul Bronek? Nic bo wg Was nic nie może. Po co nam urzędnik, bardzo drogi urzędnik,  który nic nie może? Jeśli do tego jest głupim ignorantem to jest to parodia państwa. JOW to nie system wyborczy. To hasło do wyrażenia sprzeciwu przez niezadowolonych z władzy. Takim hasłem była Solidarność dopóki różne żydy nie ukradli jej ideałów z gazetą włącznie. Spójrzcie , gdy grunt pali się pod nogami Bronka, wyłażą z nor różnej maści sprzedawczyki Szechtery, Stolzmany,Bermany  i mądrzą się jak to będzie źle gdy nie wybierzemy Bronka. Obaj kandydaci są siebie warci i Polsce nic z tego wyboru nie przybędzie. To nie ja , ani nie Kowalski pokłócił się z Francją, Niemcami, Rosją , Litwą i Słowacją. Ale to ja i Kowalski ponosi koszty tych kłótni tak samo jak ja płace za prezydencki alkohol i kolacje" U Sowy".  Poziom niezadowolenia wyraża się ilością głosów oddanych na Pawła Kukiza. Jest on tym większy, czy byłby większy gdyby na jego kampanię przeznaczyć takie same środki jakimi operuje Bronek i Duda.  I tu dotyka się sedna . Demokracja nie istnieje bo szanse kandydatów już na starcie nie są równe . Czyje są banki w Polsce, czyje media i czyj interes w tym aby utrzymać obecny establishment władzy? W tym pseudo demokratycznym kraju ten kto posiada władze , pieniądze i media może bez ograniczeń gnoić innych. Po co to robi ? Bo ma w tym interes. Z narodem nikt się nie liczy bo to przecież tania siła robocza, niewolnicy, biali murzyni. Jeśli nie wierzycie to przypomnijcie sobie propozycję Dudy w temacie przewalutowania kredytów we frankach wg kursu z dnia zaciągnięcia kredytu. Szum medialny i stwierdzenia że przecież banki zbyt dużo stracą. Banki stracą, a naród ? Dlaczego to polski naród ma stracić. Co lub kto  kryje się pod pojęciem "bank straci"? To nie jest bezosobowa instytucja . Tam zawsze jest jakiś pazerny żyd na czele tej instytucji. Dlatego trzeba bez ogródek pisać - nie można przewalutować tych kredytów bo żyd straci. A to jest interes, geszeft. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Wam płaksy przydała by się porządna junta wojskowa i stary urząd bezpieczeństwa. Za parę głupich i mało prawomyślnych wpisów, o czwartej nad ranem zobaczyli byście co to jest demokracja według rządzących.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749
Napisano (edytowany)

Renesis16xT, szanuję twoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam. Wymieniać poglądy można by w nieskończoność, najważniejsze że prowadzisz dyskusję na poziomie, a za to cenię bardzo u ludzi.

Ywa, jakiś trend trzeba obrać. Wschodni na dobre nam nie wyszedł, teraz czas na zachodni.

ereksio, z Tobą nie dyskutuję dla zasady, i dobrze wiesz dlaczego.

agromatik, to była ironia rozumiem ??

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

nie to przyszlosc pod rzadami pis-u :P , to ze mozecie codziennie pisac rozne glupoty jest najwazniejszym dowodem ze zyjemy w wolnym kraju, dla kogos kto pamieta komune jest to wartosc najwazniejsza. a dla mlodych ludzi ktorzy wychowali sie w wolnym kraju ,wolnosc jest jak powietrze-nie zauwazaja jej- dopoki jej nie zabraknie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@kaszlak, a jak myślisz? Mój wiek w profilu jest rzeczywisty. Zdaje się, że wiem co to są "demokratyczne" rządy, zapach gazu łzawiącego znam.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Pamiętam kartki żywnościowe, cukierki irysy i raczki, jak mama paliła zieloną kawę w prodiżu, pamiętam 1 majowe obchody święta pracy, trzymałam chorągiewkę i piłam napój z woreczka przez słomkę,  pamiętam jak mama robiła nam w butelce po occie wodę z cukrem lub chleba z masłem i cukrem to był rarytas, pamiętam jak wujek pływający na statkach przywiózł nam pomarańcze i banany....WOW to była egzotyka....

Nie mam na myśli określania  siebie w ogóle prozachodnim czy prowschodnim.......po prostu bycie Polakami-Słowianami i nie wstydzenie się tego i nie żebranie ochłapów.

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Tylko czy stać już nas na to, żeby być takimi całkowicie niezależnymi Polakami-Słowianami ?? Tym bardziej w świecie, gdzie coraz więcej rzeczy zależy od czegoś ...

 

@kaszlak, a jak myślisz? Mój wiek w profilu jest rzeczywisty. Zdaje się, że wiem co to są "demokratyczne" rządy, zapach gazu łzawiącego znam.

Czyli dobrze zrozumiałem. Wybacz, nie mam w zwyczaju patrzeć ludziom na profile, choć to dane publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
Napisano (edytowany)

@Ywa też to wszystko pamiętam jak również to że przed 1 września stałem w kolejce po zeszyty 2 dni, oraz upokorzenie, gdy pytałem się swojego francuskiego opiekuna o kiwi "co to jest to włochate i jak to się je".

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mamy dostęp do morza, mamy zasoby wodne, energetyczne niewykorzystane, wiatr, słońce, mamy zielone łąki i pola, mamy zdolnych naukowców, którym brak wsparcia aby opatentować swe pomysły.........itd...To mało? ...........to aż zbyt wiele w porównaniu z Afryką...Po co nam zachodnie towary, produkujemy i tak w nadwyżce, po co trujemy ziemię, w imię czego? Im więcej mamy, im większy postęp, tym chcemy więcej i ciągle nam mało....BIERZCIE KREDYTY!  BĄDŹCIE NIEWOLNIKAMI! ODDAJCIE SIĘ NAM! Niemcy zmyślnie powracają do pierwotnego planu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

wspominam nieraz jak z kumpalami poszlismy pierwszy raz do spar-a na zakupy , chcemy wziasc od austryjaka pusty wozek a ten go trzyma i za nic nie chce oddac -10 szylingow mial w zapince :D  :D  kto wtedy wiedzial co to supermarket :D , pytania czy mamy lodowki czy telewizory to byla norma, raz facet pokazuje nam szybowiec i mowi -patrzcie bez silnika leci-ja mu na to ze polacy sa wielokrotnymi mistrzami swiata w szybownictwie--nie mogl uwierzyc. polonezem na autostradzie kasowalismy bmw-ice.kumpel zapomnial zamknac zbiornik po myciu i 500 l mleka poszlo do scieku, bauer machnal reka bo mu sie limit skonczyl i tak musialby wieksza kare placic-wspomnien czar gastarbaitera ;)  ;)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

I wygląd autokaru wracającego z zachodu, wyładowanego różnym dobrem po brzegi :D(magnetowidy, radia samochodowe, puszki brzoskwiń i ananasów, marsy, snickersy, kolorowy papier do du-tważy, nawilżane chusteczki)


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:lol: ...to tak jakbyśmy wspominali dobre minione czasy...he....złapaliście się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Bo to dla nas był fajny czas byliśmy piękni i młodzi, teraz jesteśmy nadal piękni :D tylko z rana jakoś częściej coś w krzyżu łupie, ale to pewnie przez sprężyny w materacu :D. I do tego każdy z nas ma prawo tęsknić, no było minęło. Natomiast nie tęsknie do tego, że byle cieć za ladą, był jak panisko. Pierwszy ciągnik miałem "przyjemność" kupować jeszcze w czasach niepodzielnego panowania Agromy, wchodząc do biura czuło się swoją małość i natręctwo, kupno maszyny za gotówkę to nie był przywilej tylko akt łaski. W tej chwili kupno czytnika e-buków dla córki na 18 odbyło się bez wychodzenia z domu, na raty, z podziękowaniem za skorzystanie z oferty. Podobnie jest z maszynami do produkcji.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

:)

Napisałeś @Kaszlak: "Nie zapominaj że PiS ma za sobą media katolickie, a Kościół to w Polsce piąta władza, to jest na pewno oczywiste."

Dlaczego przyklejanie etykietki: "jestem katolikiem" ma określać, że ten człowiek jest dobry, uczciwy i moralny, godny zaufania?

A historia i fakty kościoła, kiedy porusza się ten temat, to już tabu i nikogo to nie interesuje...........bo LICZY SIĘ POZORANCTWO ,

a nie to, że gwałtem i krwią stworzono system KORPORACJI chrześcijański    dla pieniędzy, podporządkowania, kontroli............i każdy godzi się na manipulacje w stylu Rydzyk ze swym bałwochwalstwem...

Ważne są pozory, że mąż z żoną i dziećmi  idą do kościoła.....a w domu toksyczny związek.

To jest system bezpieczeństwa dla ludzi "biednych", którym nie chce się myśleć, niech kościół zrobi to za nich, bo jest mądrzejszy, potężniejszy....przecież księża obcują z DUCHEM, są wyroczniami.....więc płaćmy im, żeby dostać się do nieba a nie piekła............

Czy to przypadkiem nie zastraszanie?????????????.....

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Temat trochę zszedł na boczne tory... ;)

P.S. Nikt nie napisał, że jeśli się jest Katolikiem, to jest się "dobry, uczciwy i moralny, godny zaufania". Każdy ma swoje sumienie, każdy popełnia grzechy, lub po waszemu występki, ważne, by się po prostu starać być dobrym dla innych, czy jest się wierzący czy nie. Ja jestem wierzący, ale toleruję to, jeśli ktoś jest ateistą (z resztą większość moich znajomych to ateiści) pod warunkiem, że oni nie obrażają Wiary Katolickiej, wtedy się troszku napinam :D :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj