master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

marko-kolo    709

No to wytłumacz co to jest konkretnie to swoje ?? Tak bez emocji. Tylko nie pisz mi naiwnie że każdy Polak powinien godnie żyć w swoim kraju, albo że trzeba rozwiązań systemowych, bo to nic nie wnosi do dyskusji.

Tobie to by trzeba ręcznie wytłumaczyć  ;)

nie wiem co Ci wnosi a co  Nie wnosi ale wbij sobie do łba że po żaden PROW nie stałem i nie zazdroszczę tym co stali bo mi niczego nie brakuje 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 To skąd to niezadowolenie ?? Bo chyba nie o solidarność chodzi ...

dziecko kochane nie pochlebiaj sobie tym że z tobą dyskutuje, bo nie dyskutuje - nie ten poziom moja wypowiedz skierowana była do master20002.

Zapomniałem że twój poziom to propaganda sukcesu 4 pokoleń <_< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Panowie, albo spuścicie z tonu, albo posypią się raporty. Dyskutujcie rzeczowo, a nie obrzucacie się wyzwiskami i wzajemnym poniżaniem.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456
Napisano (edytowany)

Zbliża się finał kampanii wyborczej więc i ja wtrącę swoje trzy grosze... Jeśli czujesz się Polakiem, zależy ci na dobru swojego Kraju, jeśli masz ukończone 18 lat, co daje ci prawa wyborcze, a twoje ambicje nie ograniczają się do spier***nia za granicę i harowania tam do osranej śmierci to spełnij swój obywatelski obowiązek-IDŹ NA WYBORY! Nie zmarnuj swojego głosu, oddaj go na jednego z trzech kandydatów, którzy mogą coś w tym zrujnowanym, skorumpowanym kraju zmienić!!! Są nimi Grzegorz BraunMarian Kowalski i Janusz Korwin-Mikke. Pamiętaj, stojąc przy urnie, kto przez ostatnie 5 lat NIEUSTANNIE KOMPROMITOWAŁ Polskę, kto podpisał ustawy podnoszące podatki, wiek emerytalny, kto zgodził się na sprzedaż polskich lasów, polskiej ziemi, kto nadgorliwie właził w d*pę ukraińcom, którzy de facto i tak olali nas ciepłym moczem, kto przytakiwał na ośmieszanie Polaków, przedstawianie ich jako sprawców holokaustu i wisienka na torcie: Kto obiecał zapłacić żydom 65 miliardów złotych, za szkody spowodowane przez niemców i sowietów? Takiego chcesz prezydenta? Pamiętaj, kropla drąży skałę...

P.S. Jeśli twoja babcia należy do "fanklubu bronka" schowaj jej dowód :P Zostań bohaterem w swoim domu :D

P.S. 2. Czołem Wielkiej Polsce!

 

Edytowano przez Mattti
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ja jestem z malej polski wiec na pewno na zadnego z nich nie bede glosowal.  jak ci zle w tym zrujnownym kraju to wyjedz do rosji czy na bialorus tam bedzie w swoim raju- to tez slowianie wiec wasi sojusznicy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Daj spokój, gimbaza nałykała się herezji i w wielką politykę się bawi. Po co sobie głowę zaprzątać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

No taaak, gimbaza to przecież taki pocisk! :) I jaki mądry i na każdą okazję! :) Tylko sami dorośli, poważni, którzy de facto nie umieją na tym forum porządnego zdania złożyć,  wiedzą, że na silnego przywódcę trza głosować! Najlepiej na bronka! ^^ Przecież "zgoda bóduje!"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Skundlenie i sprzedanie naszej Ojczyzny to też nasza historia. A wniosków i refleksji nadal brak!


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

bo historia uczy, że niczego się z niej nie nauczyliśmy :( jeden buduje, drugi rujnuje i tak w kółko od wieków.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

zapewnie jako prawdziwi patrioci pojdziecie na  II ture wyborow -mam pytanie na kogo bedziecie glosowac bo tym razem wybor jest trudny, az mi was zal ze taki bedziecie mieli dylemat -pewnie komorowski bo duda to na starcie odpada ;)  ;)  ;) .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

 

 

Kolego, wszyscy już znają Twoje poglądy. Możesz przestać spamować obrazkami...?

 

Co do Dudy i Komorowskiego. Wolę zdecydowanie Dudę. Jarka się specjalnie nie boję. Najgorsze jest tylko to, że ciągle nie ma w sejmie żadnego ugrupowania wolnościowego. I nie mam tutaj na myśli tylko Korwina. Chyba nie doczekamy się obniżki podatków czy likwidacji podatku dochodowego. Tak na prawdę to chyba nic się już tutaj nie zmieni. Ani PiS ani PO nie są oparte na żadnej doktrynie. Chyba, że uznamy, że doktryną jest zwalczanie siebie nawzajem.

 

Przeraża mnie też to, że Kaczyński najprawdopodobniej poczuje wiatr w żaglach, uzna, że duża część wyborców uważa go za zbawcę narodu i nie będzie bawił się w żadne obniżki. W poprzedniej kadencji obniżki były. Teraz na to nie liczę.

 

Co do Komorowskiego, na prawdę śmiesznie jest patrzeć, jak teraz przygotowuje grunt pod JOWy i inne inicjatywy obywatelskie. Nagle można wszystko. To jest po prostu żałosne.

  • Like 1

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe wybory na które się wybieram to wybory parlamentarne .Obecny wybór pomiędzy Dudą a Komorowskim przypomina mi wybór między biegunką a rozwolnieniem , nazwy różne ale efekt końcowy  ten sam .ps Co do spamowania obrazkami - postaram się powstrzymywać .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Kolego, wszyscy już znają Twoje poglądy. Możesz przestać spamować obrazkami...?

 

Co do Dudy i Komorowskiego. Wolę zdecydowanie Dudę. Jarka się specjalnie nie boję. Najgorsze jest tylko to, że ciągle nie ma w sejmie żadnego ugrupowania wolnościowego. I nie mam tutaj na myśli tylko Korwina. Chyba nie doczekamy się obniżki podatków czy likwidacji podatku dochodowego. Tak na prawdę to chyba nic się już tutaj nie zmieni. Ani PiS ani PO nie są oparte na żadnej doktrynie. Chyba, że uznamy, że doktryną jest zwalczanie siebie nawzajem.

 

Przeraża mnie też to, że Kaczyński najprawdopodobniej poczuje wiatr w żaglach, uzna, że duża część wyborców uważa go za zbawcę narodu i nie będzie bawił się w żadne obniżki. W poprzedniej kadencji obniżki były. Teraz na to nie liczę.

 

Co do Komorowskiego, na prawdę śmiesznie jest patrzeć, jak teraz przygotowuje grunt pod JOWy i inne inicjatywy obywatelskie. Nagle można wszystko. To jest po prostu żałosne.

No to jak w końcu pojmujesz tego Jarka, raz prawisz że się go specjalnie nie boisz żeby za chwilę napisać że Cię przeraża wizja jego partii u władzy ... Ja się boję rzeczy które mnie przerażają. Ale dla mnie Jarek nie jest straszny, ja się takiego człowieka i takiej partii u władzy po prostu wstydzę. Tak, wstydzę się jego jako człowieka staroświeckiego, zawziętego, ciągle szukającego u wszystkiego i wszystkich spisku a przede wszystkim jako polityka jawnie sympatyzującego z Kościołem Katolickim, a przez to mającego bardzo konserwatywne poglądy na tak ważne sprawy, których los obecnie waży się na scenie politycznej, a dotykające bezpośrednio nas jak antykoncepcja, związki partnerskie, prawo do aborcji czy sprawa in vitro. Poza tym, jak PiS dojdzie do władzy, to znowu może być marazm, bo kto niby na dzień dzisiejszy zechce wejść do koalicji z tym ugrupowaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

Nigdzie nie napisałem, że przeraża mnie jego partia u władzy. Przeraża mnie tylko to, że jeżeli poczuje wiatr w żaglach, może nie iść na żadne układy, tak jak obecna partia, która robi co chce.

 

Obecnie ważne sprawy, to nie in vitro, antykoncepcja czy związki partnerskie, ale gospodarka i nasza rola w polityce międzynarodowej.

 

Jakich Jarek szuka spisków?

 

Marazm jest obecnie. Żadnych zmian, chyba, że na gorsze. Oczywiście dyktowane przez UE czy Niemcy.

 

 

  • Like 1

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jeśli nie będzie się z nikim liczył, możemy wyrazić swoją dezaprobatę w kolejnych wyborach. Tak samo jak możesz to zrobić z PO już w październiku. Co do gospodarki i polityki międzynarodowej, to akurat poglądy PO i PiS aż tak bardzo się nie różnią, ostatecznie to partie prawicowe. Nie wierzę w jakieś rewolucyjne zmiany, raczej przemeblowanie. A podejście do rzeczy które wymieniłem są pewnym wyznacznikiem tego, jak pojmują nas te dwa ugrupowania.

Jarek szuka między innymi spisku w katastrofie smoleńskiej, próbując udowodnić, że doszło tam do zamachu, którego autorami są Donald Tusk i Władymir Putin.

Obecna sytuacja polityczna daleka jest do ideału, ale nie zapominaj że to za koalicji PiS-Samoobrona-LPR rządy Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego wytrzymały trochę dłużej niż jeden rok. Jaki to miało wpływ na gospodarkę i politykę zagraniczną ...

Obecnie może się przytrafić to samo, w październiku PiS ma szansę wygrać wybory parlamentarne, ale raczej nie zdobędzie ponad 50%. Nie będzie miał za bardzo z kim stworzyć stabilnej koalicji i uzyskać większości do utworzenia rządu. Żeby dokonać jakiś zmian, najpierw potrzebna jest stabilna ekipa polityczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ja mam nadzieję, że do wyborów parlamentarnych powstanie jakaś silna antysystemowa koalicja, Ruch Narodowy-Kukiz-Nowa Prawica-Braun, na Korwina i jego partię raczej nie ma co liczyć, bo on nie idzie na kompromisy. Na szczęście, RN dobrze trzymał się z cookies'em przed wyborami więc może coś z tego będzie. Co do Kukiza, to dla mnie jest to wydmuszka, napompowana przez media jako "antysystemowiec". Programu brak, dużo krzyku... No ale dobrze jest ktoś, kto może popsuć szyki dwóm największym partiom... @Kaszlak Nazywasz socjalistów PiS-u i postkomunistów z PO "prawicą"? Chyba sobie kpisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13
 

Co do gospodarki i polityki międzynarodowej, to akurat poglądy PO i PiS aż tak bardzo się nie różnią, ostatecznie to partie prawicowe. Nie wierzę w jakieś rewolucyjne zmiany, raczej przemeblowanie.

 

Dobrym przykładem jest tutaj gazociąg północny. Kaczyński razem z państwami Skandynawskimi wetował budowę tego gazociągu. Przyszedł Rząd PO, oparł swoją politykę całkowicie o Niemcy i koalicja się rozpadła.

Rząd PO podpisał umowę gazową z Rosją, która uzależniła nas od dostaw rosyjskiego gazu na dziesięciolecia. Kaczyński próbował nas uniezależnić, budując gazoport oraz próbując doprowadzić do końca sprawę gazociągu Sarmatia.

Kaczyński zrestrukturyzował Lotos, chyba za 6 mld. Tusk chciał Lotos sprzedać Rosjanom za jakieś śmieszne pieniądze.

 

 

Jarek szuka między innymi spisku w katastrofie smoleńskiej, próbując udowodnić, że doszło tam do zamachu, którego autorami są Donald Tusk i Władymir Putin.

 

Jestem daleki od wskazywania winnych czy mówieniu wprost o zamachu. Ale tylko z geopolitycznego punktu widzenia, na całej tragedii Rosja skorzystała. Między innymi ze względu na Gruzję czy na próbę zjednoczenia państw blogu wschodniego, co Kaczyńskiemu się udawało. 

Najgorsze było tylko to, że Kaczyńscy za bardzo polegali na USA. Między innymi dlatego wstrzymana została ekshumacja w Jedwabnem.

 

 

Obecna sytuacja polityczna daleka jest do ideału, ale nie zapominaj że to za koalicji PiS-Samoobrona-LPR rządy Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego wytrzymały trochę dłużej niż jeden rok. Jaki to miało wpływ na gospodarkę i politykę zagraniczną ...

 

Wpływ miało. Zyta była moim zdaniem najlepszym ministrem finansów. kaczyński umiał postawić się w Brukseli. Między innymi On wywalczył bodajże 70 mld na budowę autostrad (jak były one budowane, pozostawia wiele do życzenia). 
 
 

Obecna sytuacja polityczna daleka jest do ideału, ale nie zapominaj że to za koalicji PiS-Samoobrona-LPR rządy Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego wytrzymały trochę dłużej niż jeden rok. Jaki to miało wpływ na gospodarkę i politykę zagraniczną ...

 

Miały duży wpływ. Stworzono około miliona miejsc pracy (nie w budżetówce). Eksport poszedł w górę. Ernst and Young rozpływał się nad sytuacją gospodarczą Polski i atrakcyjnością. Itp. Nie chce mi się dłużej wymieniać. W pracy nie łatwo jest tak sobie pisać :)

 
 

Obecnie może się przytrafić to samo, w październiku PiS ma szansę wygrać wybory parlamentarne, ale raczej nie zdobędzie ponad 50%. Nie będzie miał za bardzo z kim stworzyć stabilnej koalicji i uzyskać większości do utworzenia rządu. Żeby dokonać jakiś zmian, najpierw potrzebna jest stabilna ekipa polityczna. 

 

Wybory zależą od tego, jak swoje poparcie zagospodaruje Kukiz oraz co zrobi. Jeżeli nie roztrwoni tego co teraz ma. Wcale bym się nie zdziwił, jakby wszedł w koalicję z PiSem. Tylko Kaczyński nie pozwoli mu na samodzielność i pewnie będzie powtórka z rządów LPR+PIS+Samoobrona. 

Na stabilność bym nie liczył. może ją zagwarantować tylko rząd PO, ponieważ będzie miał poparcie niemieckich mediów w Polsce oraz polityków niemieckich. jakikolwiek inny rząd, nawet jeżeli zdobędzie 70% poparcia, będzie skazany na czarny PR. To chyba oczywiste.

 

 

Co do Kukiza, to dla mnie jest to wydmuszka, napompowana przez media jako "antysystemowiec". Programu brak, dużo krzyku... No ale dobrze jest ktoś, kto może popsuć szyki dwóm największym partiom... 

 

Nie napompowały go media, sam się tak napompował. Ma tę zaletę nad innymi "antysystemowcami", że jest znany i pokazuje swoją szczerość. nie kojarzy się nikomu z politykiem. Przy tym całym sporze z Korwinem na temat JOWów pokazał swoją naiwność, ale dla wyborców było to widać szczere i pożądane.

Wszystko teraz tak na prawdę zależy od Kukiza. Jak zagospodaruje swój elektorat i kto go do siebie przyciągnie.

 

@Kaszlak Nazywasz socjalistów PiS-u i postkomunistów z PO "prawicą"? Chyba sobie kpisz  :)

Nareszcie ktoś trafił w sedno.

Dodam tylko, że obie partie nie są oparte na żadnej doktrynie. Chyba, że za doktrynę uznamy zwalczanie siebie nawzajem.

 

 

 

Czekam cały czas na kogoś, kto będzie chciał uprościć i obniżyć podatki, a co za tym idzie pobudzić naszą przedsiębiorczość. Przykro jest patrzeć, jak ogromny potencjał młodych ludzi się po prostu marnuje. Mamy najlepszych elektroników i informatyków. Po całym świecie rozsiani są wybitni polscy specjaliści. Zagłosuje na każdego, kto będzie chciał stworzyć im dobre warunki do pracy TUTAJ. 

  • Like 1

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
Napisano (edytowany)
@Renesis   "Czekam cały czas na kogoś, kto będzie chciał uprościć i obniżyć podatki, a co za tym idzie pobudzić naszą przedsiębiorczość. Przykro jest patrzeć, jak ogromny potencjał młodych ludzi się po prostu marnuje. Mamy najlepszych elektroników i informatyków. Po całym świecie rozsiani są wybitni polscy specjaliści. Zagłosuje na każdego, kto będzie chciał stworzyć im dobre warunki do pracy TUTAJ."

 

I tu trafiłeś w dychę, na horyzoncie nie widać takiego śmiałka który zdecyduje się na takie samobójstwo. Uproszczenie, obniżenie i ujednolicenie prawa podatkowego wiąże się z podjęciem także bardzo niepopularnych decyzji znoszących szereg przywilejów grup zawodowych, w tym i naszej. W krótkiej perspektywie jest to wyrok śmierci na takie ugrupowanie, w dalekiej natomiast na pewno społeczeństwo i kraj na tym zyska. Obecny system kładzie na łopatki wiele prób rozwinięcia działalności każąc takiego człowieka horrendalną składką ubezpieczenia zdrowotnego i emerytalnego, nie mówiąc już o innych daninach. Co ważne są one niezależne od dochodów co skutecznie zniechęca powstanie malutkich firemek oferujących drobne usługi, a działających na zasadzie samozatrudnienia. Ten sam system skutecznie blokuje wzrost wynagrodzeń, bo na każde 100zł podwyżki w zębach trzeba zanieść fiskusowi 60 zł daniny.
 

Edytowano przez agromatik
  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749
Napisano (edytowany)

 

Dobrym przykładem jest tutaj gazociąg północny. Kaczyński razem z państwami Skandynawskimi wetował budowę tego gazociągu. Przyszedł Rząd PO, oparł swoją politykę całkowicie o Niemcy i koalicja się rozpadła.

Rząd PO podpisał umowę gazową z Rosją, która uzależniła nas od dostaw rosyjskiego gazu na dziesięciolecia. Kaczyński próbował nas uniezależnić, budując gazoport oraz próbując doprowadzić do końca sprawę gazociągu Sarmatia.

Kaczyński zrestrukturyzował Lotos, chyba za 6 mld. Tusk chciał Lotos sprzedać Rosjanom za jakieś śmieszne pieniądze

Tu się zgadzam, rząd PO niepotrzebnie uzależnił nas od rosyjskiego gazu licząc, że Rosja jest wiarygodnym partnerem. Nie ma się jednak co dziwić że skierował swoją politykę na Niemcy, podlizywanie się Jarka do USA praktycznie nic nam nie dało prócz kroci wydanych na F-16. Stany nawet kwestii głupich wiz dla Polaków nie rozwiązały. Poza tym sojusznika lepiej szukać za płotem niż za oceanem. 

 

Jestem daleki od wskazywania winnych czy mówieniu wprost o zamachu. Ale tylko z geopolitycznego punktu widzenia, na całej tragedii Rosja skorzystała. Między innymi ze względu na Gruzję czy na próbę zjednoczenia państw blogu wschodniego, co Kaczyńskiemu się udawało. 

Najgorsze było tylko to, że Kaczyńscy za bardzo polegali na USA. Między innymi dlatego wstrzymana została ekshumacja w Jedwabnem.

Co nie zmienia faktu, że chłop się ośmiesza z tym zamachem. A nie można zapominać też o słynnym układzie politycznym którym to Jarek straszył naród.

Jarek do dziś twierdzi, że ktoś cały czas przeciwko niemu spiskuje. A wybory są fałszowane za każdym razem, kiedy ich wynik jest mu nieprzychylny. Nie jest to do końca normalne, tak samo jak nakazanie pilotom lotu nad terytorium Gruzji kiedy ta była w stanie wojny przez jego brata. Dziękuję za takie jednoczenie.

 

 

Wpływ miało. Zyta była moim zdaniem najlepszym ministrem finansów. kaczyński umiał postawić się w Brukseli. Między innymi On wywalczył bodajże 70 mld na budowę autostrad (jak były one budowane, pozostawia wiele do życzenia). 

I jednocześnie chciał przekazać 40 mln na fanaberię jaką jest Świątynia Opatrzności Bożej, co mu się na szczęście nie udało. To tylko jeden z przykładów. Według mnie najlepszym ministrem finansów był Vincent Rostowski, jeden z niewielu polskich polityków z dyplomem prestiżowej zachodniej uczelni.

 

 

Miały duży wpływ. Stworzono około miliona miejsc pracy (nie w budżetówce). Eksport poszedł w górę. Ernst and Young rozpływał się nad sytuacją gospodarczą Polski i atrakcyjnością. Itp. Nie chce mi się dłużej wymieniać. W pracy nie łatwo jest tak sobie pisać  :)

Nie zapominajmy że były to czasy z przed kryzysu finansowego, cała Europa była w dobrej sytuacji gospodarczej. Polska zaczęła jednocześnie korzystać z członkostwa w UE. Tymczasem rządy PO-PSL przypadły na czasy kryzysu, który to np. tak bogatą Islandię doprowadził na skraj bankructwa. Polska wyszła z tego obronną ręką kiedy PiS był w opozycji.

 

Wybory zależą od tego, jak swoje poparcie zagospodaruje Kukiz oraz co zrobi. Jeżeli nie roztrwoni tego co teraz ma. Wcale bym się nie zdziwił, jakby wszedł w koalicję z PiSem. Tylko Kaczyński nie pozwoli mu na samodzielność i pewnie będzie powtórka z rządów LPR+PIS+Samoobrona. 

Na stabilność bym nie liczył. może ją zagwarantować tylko rząd PO, ponieważ będzie miał poparcie niemieckich mediów w Polsce oraz polityków niemieckich. jakikolwiek inny rząd, nawet jeżeli zdobędzie 70% poparcia, będzie skazany na czarny PR. To chyba oczywiste

I dzięki temu poparciu z Niemiec Bronek właśnie przegrywa wybory prezydenckie ??

Nie zapominaj że PiS ma za sobą media katolickie, a Kościół to w Polsce piąta władza, to jest na pewno oczywiste.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj