master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Krassus    97

Tak, Szczuka i Środa karmią nas bzdurami ale gender to nie bzdury. Nie fascynuje się tym bo dla mnie to jest obojętne ale zobacz jak zmieniła sie rola kobiety i mężczyzny w społeczeństwie na przestrzeni kilkudziesieciu lat. Tym zajmuje sie gender a nie masturbacją i przebieraniem sie w przedszkolach. To już wymysły ludzi ze skrajnych opcji czy to z lewa czy prawa.

 

Czyli skoro żyjemy w demokracji to jak zbiorę kilka milionów podpisów żeby Cię powiesić przed kościołem to poddasz się woli większości? To, że jest demokracja nie znaczy, że ta większość ma być wszędzie. Demokracja dotyczy ustroju politycznego a nie światopoglądowego czy uczuciowego. Jeżeli grupka pedałów chce robić paradę, niech robią a ty możesz przeciw temu protestować. Tak samo jak ja mogę protestować przeciwko procesjom na Boże Ciało. Na tym polega wolność słowa i osobista. Chyba, że razem z gregoriusem chcecie to zakazać tego i tylko jedna słuszna myśl będzie słuszna.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Demokracja to chory system, w naszym państwie przydał by się król, dyktator, bo on jedynie może zaprowadzić porządek.

O czym to świadczy że grupka pijaczków spod sklepu może decydować o ważnych sprawach, przecież to jest chore....

 

Pedał zawsze będzie pedałem a lewak lewakiem i tyle to jest chore i podobno kamieniołomy to leczą

 

Jednak pewne zasady moralne na wsi jeszcze zostały i postawy konserwatywne, przyjdz do mnie na procesje w Boże Ciało protestować, to nawet policja Ci nie pomoże....

 

 

Kozulek no to fajnie ze byś wysłał, tylko powiedz to swemu ojcu czy komuś z rodziny, ciekawe czy wtedy będziesz taki wylewny

 

 

Szkoda że ten świat idzie w ruinę ale myślę że jeszcze wszystko się zmieni, jeśli prawy wiatr zawita w europie i uleczy jak to śmiesznie piszą obywateli UE...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale mi to nie przeszkadza w co wierzysz i co robisz i nie mam zamiaru Ci przeszkadzać. Jedynie ty chcesz nawracać na swoją rację. W bardzo podobny sposób postępują muzulmanie więc nie wiem co gorsze, muzułmanie czy nacjonaliści w tym kraju.

 

A co jeśli dyktatorem zostanie Tusk?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Oczywiście że nacjonaliści, przecież to od dawna wiadomo :) Aha skrajni nacjonaliści tacy faszyści :D

 

Jeśli tusk będzie dyktatorem to będzie druga ukraina :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

@Krassus szufladkujesz ludzi według Ciebie to albo ktoś jesteś miłośnikiem homo i Palikota który wymach*je wibratorem, albo skrajnym moherem - otóż nie. Można być kimś pośrodku, kimś kto rozumie obie strony i zarazem jest w stanie w odpowiednim momencie powiedzieć STOP kiedy któraś ze stron przegina. Powiedz jeszcze co to według Ciebie jest to całe gender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 

 

 

Jednak pewne zasady moralne na wsi jeszcze zostały i postawy konserwatywne, przyjdz do mnie na procesje w Boże Ciało protestować, to nawet policja Ci nie pomoże....

 

 

 

ot cała prawda moralna ..na czele tej procesji stoi ,,naczelny papa pedofil ,,albo wyznawca bożka mamony i nikt tego nie widzi

nie to żebym wysłał tylko właśnie mam już dorosłe dzieci i jakoś nauka im nie zaszkodziła

 

nacjonaliści jak na razie muszą poczekać

musisz zrozumieć że masz tylko jeden głos

nic nie da ta frustracja i ten scyzoryk w kieszeni

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

kozulek nie tylko nacjonaliści bo prawdziwa prawica się odradza, także spokojnie, jak to było na Węgrzech jeszcze troche i się pozmienia na lepsze, tylko trzeba położyć prawą dłoń na sercu :)

 

Jeśli uważasz, że każdy ksiądz jest pedofilem i kradnie to po prostu szczerze jesteś zarażony debilizmem, znaczy debil jesteś :)

Uważaj trochę na słowa. Wolność słowa wolnością, ale wzajemnym wyzywaniem się nic nie wskóracie.


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

A co ma do rzeczy in vitro w tym przypadku?

też nie bardzo łapię o co Ci chodzi z tym in vitro?

 

Co ma do tego in vitro? Otóż to, że w przypadku takiego zapłodnienia nie wygrywa najlepszy i najsilniejszy materiał tylko przypadkowo wyselekcjonowany, który w drodze naturalnego poczęcia zginąłby gdzieś po drodze. Przez in vitro dojdzie do degeneracji ludzkości. Coraz więcej będzie się rodzić chorych, słąbych i zniekształconych dzieci. A co z embrionami które są zamrożone w lodówkach i balansują między nigdy nie mającym nastąpić narodzeniem, a wywaleniem do szpitalnych śmieci? Dziecko z "przypadku" ma większą szansę, że się urodzi zdrowe niż to z probówki.

 

P.S.- Gregor i Kozulek, wyluzujcie trochę ze słownictwem bo posypią się raporty.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Ja mu nie odpuszczę master, trudno się mówi dawno procent nie miałem, a tak się zarzekał z mariuszem że nie będą się udzielać, niedorzeczni kłamcy....


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Pamiętam jak się zarzekali, ale nie zapominaj że każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, nieważne jakie ono jest.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Pisałem że nie dla mnie temat , bo niektórzy co tu piszą to ślepi fanatycy , ale wypowiedzieć się czasem mam ochotę . Z resztą z @master jesteśmy na neutralnej stopie

A tobie gregor jak się kończą merytoryczne argumenty [choć w zasadzie nie masz ich nigdy] to przechodzisz do obrażania ..... Co to ma wspólnego z patriotyzmem ? Jesteś chory z nienawiści

Boże chroń Polskę od takich elementów


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Zapomniałem, że nigdy merytorycznych argumentów nie miałem, wiem tak tylko pisze pierdoły (sarkazm)

Za to Ty jesteś mistrzem oracji...

No właśnie co to ma wspólnego z patriotyzmem? Mogę wypowiedzieć to co myślę, a do Polski się to nie odnośni tylko do twej małej osoby, która z wiekiem karleje :)

 

Nie obrażam stwierdzam fakty po prostu idiotyzm i debilizm to są choroby i można się z nich leczyć jakoś, najlepiej w psychuszce :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Już dawno powinieneś to zrobić , chociaż chyba za bardzo zaawansowane stadium .

Żeby kogoś obrazić trzeba mieć u tej osoby jakiś autorytet , tym co pisze taki niewydażony, sfrustrowany małolat o spaczonym spojrzeniu na świat, nikt się nie przejmuje , więc jeśli cię to bawi to ulżyj sobie , mi twoja opinia %%%%%%% ........ :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Co ma do tego in vitro? Otóż to, że w przypadku takiego zapłodnienia nie wygrywa najlepszy i najsilniejszy materiał tylko przypadkowo wyselekcjonowany, który w drodze naturalnego poczęcia zginąłby gdzieś po drodze. Przez in vitro dojdzie do degeneracji ludzkości. Coraz więcej będzie się rodzić chorych, słąbych i zniekształconych dzieci. A co z embrionami które są zamrożone w lodówkach i balansują między nigdy nie mającym nastąpić narodzeniem, a wywaleniem do szpitalnych śmieci? Dziecko z "przypadku" ma większą szansę, że się urodzi zdrowe niż to z probówki.

 

P.S.- Gregor i Kozulek, wyluzujcie trochę ze słownictwem bo posypią się raporty.

no właśnie na tym polega problem, że w metodzie in vitro w metodach bardziej zaawansowanych( w Polsce zakazanych) jest przeprowadzana selekcja zarodków selekcja pod kątem chorób genetycznych. Poza tym procent dzieci z wadami przy poczęciach naturalnych wynosi 6% a in vitro 9%, a bierze się to stąd, że dzieci w tej metodzie rodzą się u osób starszych, a wtedy kiedy porównamy % dzieci chorych jest on taki sam jak u dzieci poczętych naturalnie.

@ mariuszd93 podobno Adolf za młodu też był taki wyrywny w poglądach, więc kto wie, może z gregoriusa wyrośnie nam kiedyś "wielki wódz narodu" ;)

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

A w czym Ci pedalstwo przeszkadza? Nie możesz z tym żyć, że gdzieś dwie dorosłe osoby robią to co chcą? W czym Ci przeszkadza nauka o płci czyli gender? Wyzywasz ludzi o głupków do oglądają mainstrimowe media a sam łykasz wszystko co pokażą twoje niezależne media.

 

 

Gender to nauka o płci??? Ciekawe, pierwszy raz słyszę o takiej wersji... Z tego co się dowiedziałem jak do tej pory to gender jest ideologią mówiącą o wyborze płci bez względu na to kim się człowiek urodzi. Trochę dziwne jest przebieranie chłopaków za dziewczynki i na odwrót jak to miało miejsce w jednym z przedszkoli. Co gorsze w tym wolnym kraju, gdy rodzice się sprzeciwili to dzieci aut z przedszkola. Popatrzcie na Japonie, tam facet nie wie że jest facetem, a laska e jest dziewczyną. Do czego to prowadzi? Do ograniczenia populacji. Zarówno u nich jak i u nas liczebność spada, tylko z trochę innych powodów. Co do homoseksualistów, to niech robią co chcą ale w zaciszu własnego domu, a nie publicznie i do tego w tak obleśny sposób. Powtarzam tacy ludzie byli, są i będą ale niech sobie robią co lubią w domu. Jeszcze symbol pięknej tęczy jest teraz z nimi uosabiany... Paranoja.

 

 

@Mariusz93-Nie zawsze byliśmy nawet na tej neutralnej stopie. Ale nie ma po co się ciąć w necie. Dużo przyjemniej się wtedy kożysta z forum np takiego jak to.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

kozulek nie tylko nacjonaliści bo prawdziwa prawica się odradza, także spokojnie, jak to było na Węgrzech jeszcze troche i się pozmienia na lepsze, tylko trzeba położyć prawą dłoń na sercu :)

 

Jeśli uważasz, że każdy ksiądz jest pedofilem i kradnie to po prostu szczerze jesteś zarażony debilizmem, znaczy debil jesteś :)

Uważaj trochę na słowa. Wolność słowa wolnością, ale wzajemnym wyzywaniem się nic nie wskóracie.

znaczy się to normalne że chłop chodzi w sukience ? :D :D :D

oni nie kradną tylko łażą po dziadowaniu

kto tu czym zarażony to wiemy ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się ograniczanie wolności drugiego człowieka. Ktoś wyżej wspomniał, że prawica się odradza. Odradza się, ale nie klasyfikujcie wszystkich nacjonalistów jako prawicowców. Cześć nacjonalistów to narodowi socjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Przecież nic się nie stało tylko rasistowscy i ksenofobiczni Polacy zaczęli drakę i cyganie musieli się bronić, cóż za mło multi kulti ;)

 

a tak na serio zamknąć tą swołocz albo niech sie do roboty nieroby wezmą, powinni dostać takie lanie, że z domu z tydzień by nie wyszli


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Parodia... Gnoje rozwaliły wesele i pewni jeszcze Polacy beknął za to, że biednym romom nie dali wódki i placków... Będą odpowieadać za prowokacje, brak tolerancji i nie wiadomo co jeszcze... Wywieźć to do rumuni i bułgarii i niech tam sobie siedzą, brudzą i robią co chcą. Przypominam tylko co oni robią w Andrychowie! Woła to o pomstę do nieba.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Piepszo*e gnoje brudasy, zebrać to i zrzucić napalm na wioskę

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj