master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

gregorius    123

Moim zdaniem jeśli odmówił to jego sprawa, nie powinno być NFZ i tyle w temacie, jeżeli jeden lekarz nie chce się podjąć operacji to idzie do drugie i trudno.

 

 

Dziś rocznica krwawej niedzieli, rzezi wołyńskiej... mówili coś o tym w mainstreamie?? chyba nie,

 

http://wolyn1943.eu.interiowo.pl/artykuly.html

 

Warto poczytać


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Jeśli by odmówił to ok, jego sprawa, ale on ją tyle zwodził, że już było za późno na zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

@b0gdan

jak myślisz ile by się nie nacierpiało (pewnie sprawiało by mu to przyjemność) gdyby podczas morderstwa (zwanego dla uciszenie sumienia aborcją) było rozrywane na kawałki?

 

@mariuszd93

ile kosztuje materialnie utrzymywanie setek tysięcy chorych w hospicjach nie mających żadnych szans na przeżycie? Stać nas na tak bezsensowne wydatki ??

 

@hubertuss

który artykuł i którego kodeksu złamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Nie (mam ograniczoną klawiaturę - albo polskie znaki, albo brak np. "małpy"), embrion może być usunięty bez cięcia, jeśli jest to zrobione odpowiednio wcześnie. Można było to zrobić. Z czyjej winy nie zostało? Matki? Podstawowa zasada leczenia - nie szkodzić! Pan profesor nie był w ciąży, nie przeżywał tego, co matka tego dziecka - on ją i jej dziecko na to skazał! W zgodzie ze swoim sumieniem. Atak na Mariusza wygląda na odwracanie kota ogonem. Ludzie w hospicjach zachorowali, a nie zostali skazani na życie. Bardziej sensowne byłoby pytanie, czy stać nas na wyroki dożywotniego więzienia? Na koniec, tzw. klauzula sumienia (nota bene, wykorzystywana przez lekarza, który aborcji dokonywał wcześniej) mówi wyraźnie, że lekarz powołujący się na nią, ma obowiązek udzielenia informacji o innych opcjach. Nie dopuszcza sytuacji, w której lekarz przeciąga podjęcie decyzji na tyle długo, że jej podjąć już nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po pierwsze Chazan się nie pomylił. On to zrobił z rozmysłem w pełni świadomie. W badaniach, które przeprowadzono. Widac było, że płód jest uszkodzony i dziecko nie przeżyje. Dlatego też matka podjeła decyzję o aborcji. Nie z fanaberii tylko dla tego, że wiedziała, że urodzi martwe lub bardzo zniekształcone dziecko, któe natychmiast umrze. Jak widać tak też się stało. Nie jest to żadna pomyłka tylko świadome działanie lekarza. Co więcej zwodził kobietę tak długo, aż aborcja stała się nie możliwa.

Po drugie jeśli ktoś chce paragrafów może poszukać ustaw lub przepisów w kodeksie karnym itd. Polska ustawa o aborcji pozwala na usunięcie ciąży w trzech przypadkach. Jednym z nich jest nie odwracalne uszkodzenie płodu. Co miało miejsce w tym przypadku. Lekarz powołujący się na klauzule jak było wyżej pisane ma obowiązek wskazania innego gabinetu. Czego w tym przypadku nie zrobiono.

Podsumowując lekarz złamał przepisy kodeksu karnego. Może też być pozwany przez kobietę z powództwa cywilnego. Oraz przez szpital, który swoim rozmyślnym działaniem naraził na straty. Mam nadzieje, że dostanie za swoje wybryki po d. Życzę też każdemu z was, aby nigdy nie stał się obiektem samowoli lekarza lub kogo kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Ile się nacierpiało - to nikt nie wie , na szczęście już umarło .

Pytanie z innej strony - na pewno zaraz będzie fala krytyki, że nie wszystko można przeliczać na pieniądze - ile kosztowało materialnie, to że matka została zmuszona do urodzenia tego "dziecka" ,które nie miało żadnych szans na przeżycie , i utrzymanie go przy życiu przez ten czas ? Stać nas na tak bezsensowne wydatki ??

https://www.google.p...Ue9yFKwJwmrEJPw

@mariusz uważaj bo przy takiej argumentacji już bardzo blisko do eutanazji, " Stać nas na tak bezsensowne wydatki, to dziecko leży już w śpiączce ponad rok, na pewno z tego nie wyjdzie, trzeba wyłączyć aparaty". Dekalog to zbiór poleceń mających charakter imperatywów, tam nie ma odnośników "ALE GDY" .

@hubertus a ja chciałbym trafić na lekarza który w trudnej sytuacji będzie miał odwagę podjąć decyzję, a nie trzymać się procedur. Nikt nie pomyślał, że przy bardzo dobrej opiece psychologicznej matki, to dziecko mogło uratować życie kilkorgu dzieciom. Zwyciężył egoizm prawników, którzy posłali do piachu, lub okaleczyli kilka maluchów.

Koniec tego OT, wszak to temat o nacjonalizmie.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Dokładnie temat jest o nacjonalizmie, poruszyłem wczoraj wątek krwawej niedzieli na Wołyniu, nikt nawet do tego się nie odniósł, a prof Chazan to jednostkowy przypadek, jeszcze do tego nagłośniony przez mainstream żeby sensacje zrobić...

 

To na Ukrainie skrajny nacjonalizm się narodził UPA i OUN-B wraz z miejscową ludnością ukraińską zorganizowali eksterminacje swoich sąsiadów i przyjaciół z za miedzy, brutalność z jaką się posługiwali to nie wiem chyba sam wcielony diabeł w nich wstąpił.

 

A dziś, na majdanie śmiesznym potomkowie bandery również chodzą z flagami OUN i UPA a my podchodzimy do tego bez większych emocji, znaczy nasi politycy którzy tam jeździli, wstyd i hańba

 

Aha jeszcze macie tu link z jaką brutalnością zabijały te bestie...

 

http://wmeritum.pl/362-sposoby-upa-mordowanie-polakow/

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@gregorius nienawiść może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. To co zrobił z powstaniem Chmielnickiego Jarema Wiśniowiecki, było właśnie jednym z kamieni fundamentu nienawiści. Skrajny nacjonalizm jest wcielonym złem, nie ważne w której części globu. Parę lat temu miałem styczność z byłym najemnikiem z Jugosławii. Wielokrotnie próbowałem go pociągnąć za język. Opowiedział tylko jedną historię której był świadkiem, a raczej zadał pytanie, o wsi gdzie od wieków mieszkali Serbowie i Chorwaci. "Co byś czuł, jak by były sąsiad z bandą drabów, wlazł do twojego domu i na twoich oczach zabił twoje dziecko, zgwałcił żonę i ją zabił, a ciebie okaleczając zostawił przy życiu?". Nie zdawałem sobie sprawy co to nienawiść między nacjami i do czego tacy ludzie są zdolni. Nigdy więcej nie wróciłem do tego tematu, chociaż naprawdę przegadaliśmy wiele godzin.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazalt50    14

@gregorius - a ty pewnie jako ultraprawicowy ultrakatolik i - a jakże - PRAWDZIWY Polak i patriota, 3 x dziennie odmawiasz "....jako i my odpuszczamy naszym winowajcom".

Wbrew temu co piszesz - jednak słabo znasz historię. Wiedziałbyś do czego prowadzą dowolne nacjonalizmy i wszelkiego rodzaju inne skrajności. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Kto by tam jakieś formułki brał na serio ;) Ale tak jak napisał @agromatik nienawiść Ukraińców do Polaków nie wzięła się z niczego, to narastało w nich przez wieki. Jak dla mnie przebaczamy, ale pamiętamy.

To jak się zmienia nastawienie Ukraińców do Polaków, pokazała Eurowizja, niby bzdura, ale od wschodnich sąsiadów dostaliśmy (licząc sms ) najwięcej głosów, więcej niż Rosjanie, co miało miejsce pierwszy raz w historii.

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

m.dziennik.pl/wiadomosci/swiat/kto-wygra-wybory-prezydenckie-na-ukrainie-minimalne-poparcie-dla-nacjonalistow

 

Nie wiem dlaczego tak straszycie banderowcami skoro nie mają oni poparcia? Nasi nacjonaliści szukają wroga na siłę? W sumie łatwiej Ukrainą niż Rosją walczyć.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Ja jestem wyluzowany, także bardziej już się nie da...

 

No czyli waszym zdaniem nic się na Wołyniu nie stało ok, spoko, to już ruscy w Katyniu "humanitarnie" zabijali strzałem w tył głowy, a co dopiero te bestie Ukraińcy...

Nawet nie da się tego wyobrazić co to za zwyrodnienie, Obozy niemieckie to przy tym pikuś. Ale nie zapomniałem że jestem ultraprawicowym faszystom... to w sumie macie racje :)

 

No teraz są takie skrajności jak gender i te pedalstwo, zobaczycie w końcu jak się ludzie przebudzą to tak fajnie z nimi nie będzie, bo w koncu społeczeństwo nie wytrzyma i zrobi z tym burdelem porządek


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nikt nie mówi, że nic się nie stało. Wczoraj w tv było o krwawej niedzieli na Wołyniu. Pokazywali Jsakowicza Zalewskiego i jego kazanie na mszy którą z tej okazji odprawiał. Było to chyba jak pamiętam w tvp info. W prime time miedzy 17 a 18 chyba. ludzie, którzy to komentowali tam na miejscu. Mówili, że trzeba pamiętać ale się godzić. Tego zdania i ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@gregorius nie pokazuj nam kota od ogona, nikt nie powiedział że tam się nic nie stało. Stały się rzeczy straszne, o ofiarach tych wydarzeń trzeba pamiętać. Ale to nie znaczy że mam ziać nienawiścią do każdego Ukraińca, bo to bandyta. Niedopuszczalne daleko idące uogólnienie, prowadzące po prostej do równie zwierzęcego odwetu.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A w czym Ci pedalstwo przeszkadza? Nie możesz z tym żyć, że gdzieś dwie dorosłe osoby robią to co chcą? W czym Ci przeszkadza nauka o płci czyli gender? Wyzywasz ludzi o głupków do oglądają mainstrimowe media a sam łykasz wszystko co pokażą twoje niezależne media.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

A przeszkadza i będzie przeszkadzać póki będą się pokazywali na ulicach, w domu niech pakują w nie ten otwór co trzeba ale to ich sprawa...

 

Gender nauka o płci ale żeś dowalił, pozamiatałeś i do dokładnie, nie było nauki płci od tysięcy lat a teraz sodome i gomore z mózgów robią

 

Chciałbyś aby twoja córeczka w szkole się uczyła i to w podstawówce o masturbacji jak to robić i czym?? bo ja nie, ale że jesteś europejczykiem to prosze bardzo niech uczą, ale ja do takiej szkoły swojego dziecka nie wyśle


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie bądź hipokrytą i jeżeli Tobie przeszkadzają pedały na ulichach, to mi jako ateiście katolicy w Boże Ciało bo mi ulice blokują. I co teraz odpowiesz? Przestaniesz wychodzić z domu bo mi to się nie podoba? I tak, jestem eurpejczykiem, ty także bo mieszkamy w Europie. Chyba, że coś się zmieniło. I widzisz, znowu mieszasz. Weź sobie poczytaj najpierw czym zajmuje się gender, a dopiero później pisz. Czy tylko jakiś twój ma wyłączność na rację?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@mariusz uważaj bo przy takiej argumentacji już bardzo blisko do eutanazji, "

Jakoś mocno na skróty poszedłeś w swoim rozumowaniu...... co ma wspólnego eutanazja z usunięciem zniekształconego płodu ?

 

Krassus

 

Sam mieszasz i nie wiesz o czym piszesz

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwiara.wm.pl%2F152819%2CZalozenia-ideologii-gender.html&ei=TXnBU62jIOi_0QXRroGIAg&usg=AFQjCNHiGNabob8OWhC2cdhzud6b_a9KrQ

 

 

Porównanie pedałów na ulicy - do procesji w Boże Ciało o czymś świadczy ....


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Pisz jasno i logicznie a nie jakieś pseudointelektualne teksty wstawiasz .

 

Co do rozumowania że nie stać nas na bezsensowne wydawanie pieniędzy, chodziło mi nie tylko o koszta medyczne , ale też o odszkodowania i kary .

Nawet jeśli chodzi tylko o medyczne koszty , to lepiej wydać te pieniądze na operacje dzieci które mają szansę normalnie funkcjonować , niż na utrzymanie przy życiu zdeformowanego płodu .

 

Sory za post od tematu , ale czasami człowiek musi - inaczej się udusi ;)

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@mariuszd93

A może tak o tym poczytaj w innych źródłach a nie podajesz definicję organizacji króra z tym walczy? Poczytaj o gender na wikipedi.

I co jest nie tak w porównaniu procesji i parady gejów?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

A przeszkadza i będzie przeszkadzać póki będą się pokazywali na ulicach, w domu niech pakują w nie ten otwór co trzeba ale to ich sprawa...

 

Gender nauka o płci ale żeś dowalił, pozamiatałeś i do dokładnie, nie było nauki płci od tysięcy lat a teraz sodome i gomore z mózgów robią

 

Chciałbyś aby twoja córeczka w szkole się uczyła i to w podstawówce o masturbacji jak to robić i czym?? bo ja nie, ale że jesteś europejczykiem to prosze bardzo niech uczą, ale ja do takiej szkoły swojego dziecka nie wyśle

jasne nie było nauki ani pedałów , ot nagle wzięło się nie wiadomo skąd?

skoro nasze córeczki i tak to robią to lepiej żeby wiedziały co i jak ...można udawać że czegoś nie ma ale po co ?

nie wyślesz bo go nie masz ,przestań się masturbować jak chcesz być dorosły ;):P

Przystopuj trochę bo przeginasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

@Krassus fascynujesz się gender które jest stekiem bzdur propagowanym przez np. Środę i Szczukę, o tyle że tym panią się nie dziwie bo chcą ciągnąć państwowe pieniądze za opowiadanie bzdur i dobrze się ustawić, to zwykłym ludziom którzy to łykają już tak. Wyobraź sobie że np. w Norwegi gdzie społeczeństwo jest bardzo liberalne państwo całkowicie wycofało się z finansowania gender i rozwiązano państwowy instytut gender, tymczasem u nas to robi furorę.

Jeszcze jedno, podkreślasz że jesteś europejczykiem to powinieneś wiedzieć że jednym z podstawowych filarów Europy jest demokracja. Demokracja natomiast to taki ustrój w którym większość decyduje a mniejszość podporządkowuje się. W zależności od społeczeństwa liczba osób homoseksualnych szacowana jest na ok.2% więc jakim prawem te 2% próbuje na siłę uszczęśliwić większość poprzez parady i inne takie.Nie mam nic od homosiów dopóki dopóty siedzą w swoich czterech ścianach to niech robią co im żywnie przyjdzie do głowy, ale na litość nie każ mi się zachwycać całującymi się dwoma facetami w parku na ławce. Dosadnym przykładem homo-terroryzmu jest tegoroczna Eurowizja i przepiękna/przepiękny (czort wie jak to nazwać) Konczita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj