master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

gregorius    123

Ok spoko :)

 

Tak mnie się przypomniało :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

rozczaruje was jestem niestety z dziada pradziada polakiem :rolleyes: , mam takiego kuzyna ktory ma hopla na punkcie genealogii i dokopal sie do poczatkow XIX w a ze strony ojca to do XVI w. zreszta u nas w rzeczypospolitej krakowskiej to zydow na wsi bylo bardzo malo[u mnie nawet karczme mial polak], zeby miec ukrainskich przodkow to musialbym byc z podkarpacia albo lubelskiego tam jeszcze 100 lat temu stanowili zdecydowana wiekszosc. zona chruszczowa ktory podarowal ukrainie krym byla spod chelma lubelskiego. teraz ich potomkowie jak neofici probuja udowadniac swoja polskosc , ich przodkowie sie w grobach przewracaja pod krzyzami z dwoma belkami.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Dobrze gada gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

OKEY-świetne materiały.

 

Teraz rodzi się pytanie, otóż Partia interesów Syjonistycznych czyli PiS jest skrajnie antyrosyjska, skrajnie proukraińska a wręcz probanderowska. Skrajnie proamerykańska i prożydowska a także bardzo antyendecka i antynacjonalistyczna! JarKacz jest inteligentniejszym i groźniejszym wrogiem dla polskiego nacjonalizmu niż Tusk i PO ponieważ ma doświadczenie w zjadaniu elektoratu mniejszych partii prawicowych czy też narodowych! Potrafili skutecznie zlikwidować i skanalizować LPR i Samoobronę! To bardzo przebiegły i groźny rywal.

Powiem szczerze, że te taśmy nawet jeśli celowo zostały upublicznione i mimo że głównie PiS na tym skorzysta, to Nacjonalizm także, przecież to o czym rozmawiają ministrowie lub prezesi to Nacjonaliści mówią to od lat kilku lub kilkudziesięciu.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Do PiS mi tak daleko, że musiałbym wierzyć w reinkarnację, by rozważać jakiekolwiek poparcie dla nich. PO z każdym dniem udowadnia, że rządzenie państwem przekracza ich kompetencje. Korwin jest gotów strzelać do wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają, czy jest gotów przyjąć wyrok na siebie (jeśli się myli), tego nie mówi. Nowa prawica w swojej ekstremie jest gotowa wszystko rozwalić, wciąż brak dowodów, że potrafi zbudować cokolwiek. To co się dzieje teraz w Polsce i reszcie Europy (drażni mnie sformułowanie "Polska i Europa", jakby nie bylibyśmy jej centrum), za bardzo przypomina lata 30-te, czasy, które były kolebką faszyzmu w Europie. To nie są tylko moje wątpliwości, rozmawiam z różnymi ludźmi, mało kto jest zadowolony, ale wyjścia z tego pata - nie widać. I chyba najgorsze jest stwierdzenie - "czas pokaże", czyli poczekam, aż ktoś zrobi porządek. Ot, dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Właśnie to stwierdzenie, że "ktoś coś zrobi" idealnie pasuje do naszego społeczeństwa. Wszyscy narzekają, że jest źle, że nic się nie zmienia na lepsze, a mimo to znaczna większość nie korzysta z prawa wyboru które daje nam konstytucja. Lepiej zostać w domu i ponarzekać. Ciężko ruszyć tyłki nawet raz na 4 lub 5 lat...

 

Co do afery to pod jej przykrywką po cichu uniewinnili tego gościa z AmberGold, a Niemcy "przejęli" nasz węgiel podnosząc opłatę za emisję gazów co zarżnie do reszty kopalnie i cały przemysł węglowy w kraju.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Master, moim zdaniem problem w tym, że ludzie nauczeni doświadczeniem, widzą, że zmiana rządu (SLD, PiS, PO) nic nie daje. A nowe (?) siły nie przekonują. To nie tak, że wszyscy czekają na to, by ktoś odwalił całą robotę, tylko brak wiary, że nowi coś zmienią (poza stołkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Masz wiele racji w tym co teraz napisałeś.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

Master, moim zdaniem problem w tym, że ludzie nauczeni doświadczeniem, widzą, że zmiana rządu (SLD, PiS, PO) nic nie daje. A nowe (?) siły nie przekonują. To nie tak, że wszyscy czekają na to, by ktoś odwalił całą robotę, tylko brak wiary, że nowi coś zmienią (poza stołkami).

 

Może i nie przekonują, ale prawda jest taka, że tylko młodzi mogą coś zrobić. Zawsze tak było. To młodzi przyczynili się do okrągłych stolików. A raczej do tego, że nastąpiły one właśnie wtedy. Gdyby nie młodzi, to zapewne Kiszczak nadal by nas rozgrywał, a Jaruzelski miałby pogrzeb z większą pompą niż Piłsudski.

 

OKEY-świetne materiały.

 

Skrajnie proamerykańska i prożydowska a także bardzo antyendecka i antynacjonalistyczna!

 

Trochę się zagalopowałeś. Jarek był akurat jedynym premierem, który chciał zablokować żydom możliwość ubiegania się o jakiekolwiek majątki czy ziemie, włącznie z odszkodowaniami. Jest proamerykańska, ponieważ dla Jarek wie, że USA ma niezły interes w Europie. Aby dalej postępować zgodnie z polityką równowagi geopolitycznej, nie może dopuścić do połączenia się potencjałów Niemiec i Rosji. Dlatego Jarek zawsze uważał, że warto ten sojusz wykorzystać jak najlepiej.

 

Jeszcze była mowa o banderowcach. Jarek ma w d*pie banderowców, Nawiązuje do koncepcji federacyjnej. Jarek chce mieć na wschodzie strefę buforową w postaci Ukrainy i innych państw bloku wschodniego. Dlatego Lech leciał do Gruzji.

 

Jarek odwołuje się bezpośrednio do Sanacji. To widać na każdym kroku. Więc oczywiste jest, że będzie przeciw wszelkim ruchom narodowym, opartym na myśli Dmowskiego ;] Tak jak Piłsudski wyciął Centrolew, tak Jarek chciał mieć prawice tylko dla siebie.

 

Piszę to, ponieważ kolega Master, strasznie wszystko spłycił. Do PiSu mi daleko. Za dużo socjalizmu, dlatego wolę RN. Gospodarczo, czasem blisko mi do libertarian, co jest kompletnym przeciwieństwem polityki Jarka.

Edytowano przez Renesis16xT

Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

No i w między czasie żydzi dostali od nas odszkodowania o czym sie nie mówi a będzie nas to kosztować 20mln.

Paradoksem jest to że niektórzy nagrani politycy mają świadomość w jakim bagnie siedzą ale widocznie świnie lubią błotko.

Na samym początku afery byl jeszcze chaos ale teraz widzę że wszystkie media mówia tylko o nielegalności podsłuchów czy szukaniu zleceniodawców i trochę o wulgarnym języku podsłuchiwanych. natomiast sama treść rozmów schodzi na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

No i w między czasie żydzi dostali od nas odszkodowania o czym sie nie mówi a będzie nas to kosztować 20mln.

Paradoksem jest to że niektórzy nagrani politycy mają świadomość w jakim bagnie siedzą ale widocznie świnie lubią błotko.

Na samym początku afery byl jeszcze chaos ale teraz widzę że wszystkie media mówia tylko o nielegalności podsłuchów czy szukaniu zleceniodawców i trochę o wulgarnym języku podsłuchiwanych. natomiast sama treść rozmów schodzi na dalszy plan.

 

No i bingo! Więc kto teraz jest pro żydowski? ;]


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Zawsze gdy trzeba przepchnąć jakaś mało popularna ustawę to wybucha jakaś afera lub inny medialny temat aby odwrócić uwagę od tego co ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Witam po dłuższej przerwie.

 

Ostatnio głośno w mediach jak bezczelnie zachował się prof.Chazan, odbierając kobiecie prawo do zabijania. Jak to wygląda wg Was? Podzielcie się opiniami.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Moim zdaniem, mężczyźni nie powinni się na ten temat wcale wypowiadać. Nie są w stanie wejść w psychikę kobiet, nigdy nie będą w ciąży, po prostu nie wiedzą jak to jest. Nawet nie chcę wiedzieć, ilu z tych panów, w imię wyższego dobra (?), jest gotowa zaopiekować się np. niepełnosprawnym niemowlakiem, dzień i noc, zrezygnować ze wszystkiego, co jeszcze chcieli w życiu zrobić, patrzeć jak cierpi i w końcu umiera, bo nie miało szans na przeżycie. Ok, to ekstremalny przykład, ale i takie są i według ich woli być mają. Jakim prawem chcą zmuszać innych do robienia czegoś, czego sami by nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Witam po dłuższej przerwie.

 

Ostatnio głośno w mediach jak bezczelnie zachował się prof.Chazan, odbierając kobiecie prawo do zabijania. Jak to wygląda wg Was? Podzielcie się opiniami.

Co innego aborcja na życzenie zdrowych dzieci, a co innego usuwanie zdeformowanego płodu nie mającego żadnych szans na przeżycie. To ocalone "dziecko" tylko się nacierpiało przez te kilka tygodni swojego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ile się nacierpiało - to nikt nie wie , na szczęście już umarło .

Pytanie z innej strony - na pewno zaraz będzie fala krytyki, że nie wszystko można przeliczać na pieniądze - ile kosztowało materialnie, to że matka została zmuszona do urodzenia tego "dziecka" ,które nie miało żadnych szans na przeżycie , i utrzymanie go przy życiu przez ten czas ? Stać nas na tak bezsensowne wydatki ??

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CDYQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.tokfm.pl%2FTokfm%2F1%2C103085%2C16272698%2C_Dziecko_nie_ma_polowy_glowy__bedzie_miesiac___Kobieta_.html&ei=si3AU7mkB-OQ1AX7nIG4DA&usg=AFQjCNGQCC4Z8DRZ3ewUe9yFKwJwmrEJPw


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Powinna podać go do sądu z powództwa cywilnego o jakieś parę milionów, to by stary dureń i hipokryta (wielki katolik po rozwodzie), to by poszedł po rozum do głowy, bo co winny jest szpital jeśli prawo złamał on swoimi ideologicznymi decyzjami i zwykłym oszukiwaniem pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciekawe co by było gdyby jeden z drugim trafił na stół operacyjny. A chirurg świadek jehowy odmówił by przetoczenia krwi lub jej podania w razie krwotoku. Ponieważ jego przekonania, światopogląd czy tam wiara na to nie pozwlają. Mam nadzieję, że Chazana surowo ukarzą. Bo w tym kraju każdy robi co chce a prawo ma za nic. Tylko dla szarych ludzi jest prawo.

Moim zdaniem listy z gabinetami, gdzie można wykonywać takie zabiegi powinny wisieć przy gabinetach, w internecie. Wychodzi pacjentka z odmową wykonania zabiegu. Patrzy na listę i iidze do innego. Nie było by wykrętów, że wskazanie gabinetu to też udział w aborcji.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Właśnie dla tego takich decyzji nie powinien podejmować jeden człowiek nie ważne jakie ma tytuły ,doświadczenie i ideologie. Dużo jest przypadków że lekarze nie dają dziecku szansy a ono na przekór żyje i ma sie dobrze. W tym przypadku akurat lekarz sie pomylił. Takich spraw czy z dokładnie odwrotnymi skutkami są setki ale akurat komuś zależało na rozdmuchaniu tej sprawy i udowodnieniu że klauzula sumienia jest złem wcielonym. Wszystko w granicach rozsądku . A przede wszystkim to nie dawać sie zmanipulować mediom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

,,A przede wszystkim to nie dawać sie zmanipulować mediom" - a ogolnie caly swietny post,jakby z ust wyjal <_< w temacie polityka politycy maja bardziej problemy z muzulmanami, u nich nie ma problemu z tym z aborcja czy zabijaniem chrzescijan. polecam strone www.ndie.pl

 

http://ndie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nawiasem mówiąc dziecko pochodziło z zapłodnienia "in vitro". Mówi Wam to coś Koledzy?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj