master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Renesis16xT    13

I to jest własnie dowód na to że władzy zależy na zrobienie z wilków baranki którymi będzie łatwo sterować. Tak sie stało w Anglii i teraz bezkarnie jakiś muzułmanin zarzyna angielskiego żołnierza i jest cisza.

 

 

W Anglii ze "stadionowych bandytów" zrobiono jednostki powietrznodesantowe. A tym najlepiej sprawdzonym dano bilety do SAS albo SBS ;]

 

To, że żołnierz ginie na ulicy bez echa, to tylko objaw tworzenia multi-kulti. Ciągłe ględzenie o tolerancji i inne tego typu zagrywki, które odbiją się na zwykłych obywatelach - tak jak na tym żołnierzu. W sumie, to niedługo nie będziemy musieli obawiać się Niemców, ponieważ rodzi się 10 Muslimów na 1 Niemca. Za 50 lat będziemy mieć za zachodnią granicą republikę shariatu :]


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ruch Narodowy odradza sie we wszystkich krajach europejskich tylko nic sie o tym nie mowi. Im wcześniej dojdzie do głosu tym mniej krwi sie poleje a może i wcale.

Może to troche naciagana teoria :) ale wydaje mi sie że z tymi Allahami to troche zemsta żydków za II wojnę swiatowa. Nie chcą sami wojować z całym swiatem islamskim więc próbują europe ale nie tylko zmusić do walki z nimi . Efekt tego bedzie taki że żydzi pozbędą się i muzułmanów i nas .

Edytowano przez OKEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

OKEY- bardzo mądre słowa do których nic nie muszę już dodawać. Dosłownie esencja całego działania żydo-masoństwa.

 

Tradycyjnie dołączam artykuł:

 

http://www.nacjonalista.pl/2014/04/19/tomasz-jazlowski-europa-zjednoczona-czy-chrzescijanska/


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

Może to troche naciagana teoria :) ale wydaje mi sie że z tymi Allahami to troche zemsta żydków za II wojnę swiatowa. Nie chcą sami wojować z całym swiatem islamskim więc próbują europe ale nie tylko zmusić do walki z nimi . Efekt tego bedzie taki że żydzi pozbędą się i muzułmanów i nas .

 

Ja bym stawiał na coś innego. Żydzi chcieli zrobić sobie swoją ziemię obiecaną przed drugą wojną światową w Polsce. Chcieli przecież, aby IIRP była dwujęzyczna. Mi się raczej wydaję, że powracają do tego planu, ponieważ Izrael z geopolitycznego punktu widzenia jest w kiepskiej pozycji.

Stąd próba zawłaszczenia tego kraju. A co europy, chcieli tęczę, niech mają ;]


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Według legendy pierwsi Żydzi przybyli do naszego kraju odczytali jego nazwę jako „Polin” – tutaj spocznij. Polskę nazywali też ziemia obiecana , rajem żydów . Tylko do pełnego sukcesu stoi im jedna przeszkoda a mianowicie Polacy. I chyba nie muszą powracać do realizacji swojego planu bo cały czas go realizuja. Sami żydzi to też nie jest jeden monolit tylko dziela sie na dwie główne grupy i w uproszczeniu mozna ich nazwać dobrymi i złymi żydami. Wiekszosć żydów była z tej dobrej grupy i zamieszkiwała sobie w Polsce zajmując sie mniejszym lub większym handelkiem natomiast jest i była grupa opętana władza uważajaca sie z naród wyższy ktory ma rządzic swiatem. według niektórych teorii to właśnie oni wywołali wojne aby zlikwidować swoich spokojnych rodakow a przy okazji przejać ich majatki a dodatkowo zyskali cos co mozna nazwać nietykalnościa. Każdy przejaw wrogosci przeciwko żydom jest wszędzie i powszechnie tępione i nawet sami zydzi podtrzymuja i podsycaja antysemityzm bo jest to im na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

wy na" trzezwo" takie glupoty piszecie, czy cos wczesniej zazywacie zeby miec taki odlot. napiszcie co, bo czasami kazdemu jest potrzebne oderwanie od rzeczywistosci.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Racja Żydzi jakiś ciąg mają na nasze ziemie, choćby ostatnie spotkanie Knesetu w Krakowie chyba może o tym świadczyć, a ustawa 1066 może ich przybliżyć do tego, przecież Tuskinio może wezwać braci z pejsami by bronili jakże dyskryminowaną mniejszość żydowską...

Gdzieś czytałem, że USA zakazało chyba przed wojną sprowadzać żydów bo było ich 1,5 miliona i już to było za dużo, a u nas chyba przed wojną ze 3 miliony były, upodobali sobie nasz kraj i tak na handelku, na kancie się wzbogacali...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

wy na" trzezwo" takie glupoty piszecie, czy cos wczesniej zazywacie zeby miec taki odlot. napiszcie co, bo czasami kazdemu jest potrzebne oderwanie od rzeczywistosci.

 

"Według legendy pierwsi Żydzi przybyli do naszego kraju odczytali jego nazwę jako „Polin” – tutaj spocznij." to jzdanie zacytowałem z forum żydowskiego i to oni sami tak pisza w swojej historii. Wszystko o czym pisałem wcześniej to są informacje ogólnie dostępne w internecie . Jedne są to informacje historyczne co do których nie ma i nie bylo watpliwości a czasem pisane i przez samych żydów inne to sa teorie głoszone przez różnych ludzi . Wystarczy poszukać poszperać , połaczyc niektóre fakty i ciekawe historie wychodzą.

Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich spostrzeżeń ale namawiam do szukania samemu informacji i wyciagania własnych wniosków a nie opieraniu sie tylko na tym co ktos powie czy na jakis niby historycznych programach w tv.

@jacus poszperaj w internecie i poszukaj informacji na tematy które sa tutaj poruszane . Nie wystarczy wiedzieć tylko ze Niemcy wywołali wojnę , wymordowali 6mln żydów a na koniec przegrali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Pamiętacie zdarzenie z przed kilku miesięcy http://wirtualnapolonia.com/2013/02/12/katolickie-suki-zydzi-wulgarnie-obrazaja-siostry-radwanskie/ w naszych mediach jakoś przeszło bez większego echa. Wyobraźcie sobie jakby takie zdarzenie miało miejsce w Polsce w stosunku do obywateli Izraela. Afera na skale międzynarodową, a Szewach Weiss osobą najczęściej występującą w TV.

Edytowano przez binek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To jest "naród wybrany". Im wolno więcej niż innym. Ale do czasu, nawet Biblia o tym mówi.

 

Wartości nacjonalisty:

 

http://www.nop.org.pl/zasady-ideowe-nacjonalizmu/

 

Skandal wg GW:

 

http://www.nop.org.pl/2014/04/26/gazeta-wyborcza-postulat-pracy-dla-polakow-w-polsce-to-hanba/


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

to tacy sami nacjonalisci jak wy,tyle ze zydowscy wiec z czym macie problem -przeciez robia dokladnie to samo co wy, nie macie jakiejs miedzynarodowki jak dawniej komunisci-nacjonalisci wszystkich krajow laczcie sie-haslo spotkan juz gotowie, ja bym wam dal jeszcze kalachy i amunicji do oporu zebyscie wyjasnili miedzy soba wszelkie roznice .

ten co pisal ten pierwszy artykul to chyba ewangelii na oczy nie widzial- jezus i nienawisc -ciekawe polaczenie, a zreszta wykorzystywanie zydowskich ksiag -cos nie teges,

 

okey ja oczywiscie wiem ze to polacy wywolali II wojne napadajac na radiostacje w gliwicach, a birkenau, sobibor,belzec, treblinka, to byly sanatoria finansowane przez nfz, z dojazdem pkp gratis-tylko wytlumacz mi czemu bilety byly darmowe tylko w jedna strone..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

@jacus to kim Ty jestes ze piszesz Wy? Może masz i racje że to są też Nacjonaliści tylko dlaczego w moim kraju ja mam lizać im tyłki. Widocznie wiedza zę Polacy to d*py i bez problemu można nas wykorzystywać. Więc dlaczego jesteś przeciwny tym którzy starają sie temu przeciwstawić, przecież robią to i w twoim imieniu. No chyba że odpowiada ci to co sie dzieje w kraju.

 

okey ja oczywiscie wiem ze to polacy wywolali II wojne napadajac na radiostacje w gliwicach, a birkenau, sobibor,belzec, treblinka, to byly sanatoria finansowane przez nfz, z dojazdem pkp gratis-tylko wytlumacz mi czemu bilety byly darmowe tylko w jedna strone..

 

NIc takiego nie sugerowałem i naprawdę według Ciebie sa tylko te dwie opcje czyli to co uczyli w szkole i to co napisałeś?

Poszukaj kto finansował Hitlerowców , specjalnie piszę Hitlerowców a nie Niemców bo to konkretni ludzie czy grupy wywołują wojny a nie całe narody. Kto zbudował i finansował obóz w Oświęcimiu i po co. Dlaczego jedni żydzi pod eskortą jechali do obozów koncentracyjnych a inni opalać się na plaży z dala od wojny. Jaki był stosunek żydów do Polaków i Niemców tuż przed wojną , Jakie kraje współpracowały z Hitlerem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228
Napisano (edytowany)

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Widzę, iż tutaj na AF cenzura zawitała bo dwa tematy z działu polityki zamknięte...

 

Paranoja....


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To chyba przez cisze wyborczą. Zobaczmy czy jutro nikt nie zapomni ich odblokować.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Przeraża mnie to, jak wielu ludzi akceptuje bezkrytycznie opinie innych i je powtarza jako "prawdy absolutne". Bez weryfikacji, historycznych faktów. Czy w Polsce nie było pogromów Zydów? Były. Znacie naród, który nie jest wybrany? Ja nie. Jestem pełen uznania dla narodu, który przeżył, choć bez ojczyzny przez setki lat. Scigany i gnębiony, rabowany i mordowany, zarówno przez biednych, jak i możnych. Zrozumieli, że jeśli zachowają swoją wiarę,język, tradycję i będą się wzajemnie wspierać, to przeżyją. Jako Polak mam oczywiście podziw dla naszego narodu za przetrwanie 123 lat niewoli, ale przeżyliśmy bardziej dzięki błędom i zadufaniu zaborców, niż własnemu działaniu. Nie akceptuję zasady "cel uświęca środki", jak i patriotyzm = ksenofobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228
Napisano (edytowany)

Dla każdego patrioty jego kraj, naród jest w jakiś sposób "wybrany". Wiesz dlaczego robili tak z nimi? Bo często było tak, że to oni się bogacili na ludzkiej krzywdzie. Przez to właśnie gdzie byli, to z tamtąd byli przeganiani od wielu pokoleń. Czy to zachód czy wschód. Upatrzyli sobie kraj w środkowej Europie-Polskę, z której nikt ich nie ruszał. Wywołali wojnę w której zginęli przedewszystkim szarzy przedstawiciele ich narodu, natomiast elity zostały, odwrotnie było w przypadku Polaków. Gdy elity zostały sobie pomyślały, "psiejmiemy nasie kamienicie", przejęli a socjalizm im je odebrał. Ludzie z własnych pieniędzy finansowali odbudowy miast, szkół itp. Teraz się upominają o to wszystko, często wyremontowane, zasiedlone. Jak już dokonają przejęcia to czyściciele kamienic robią z mieszkańcami co chcą. Za to mam ich kochać? Za to, że większość przy władzy to "oni" którzy zdradzili kraj w którym mieszkają? Że ich jedynym bożkiem jest pieniądz? Nie dziękuje. To co napisałeś na początku swojego posta, jak najbardziej, szacun za wytrwałość. Ale za nic więcej.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ależ ja ich wcale nie kocham, ani nikogo do tego nie namawiam. To, co robią np. w Palestynie jest karygodne. Jestem po prostu przeciwnikiem ślepej nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Ślepej to jak najbardziej, takiej i ja jestem wrogiem. Tylko wydaje mi się, że niechęć w tym przypadku jest jak najbardziej uzasadniona.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

a co na twoje teorie mowi lekarz , bo jak nic to zmien na innego, tylko nie radz sie swoich kolegoww sprawie specjalistow bo ich kuracje tez nie daja za wiele. :lol: :lol: :lol:

szkoda nawet waszych bredni komentowac. 1.5 % to i tak w kraju miedzy auschwitz a sobiborem za duzo.

 

Nie przesadzaj, trochę już przeginasz.

Edytowano przez milanreal1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Mamy Ukraińców to dlaczego miałoby braknąć "Moszka". A może niektórzy ślepo podążają za "modą":

 

http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,16643789,wiadomosc.html?ticaid=112d5a

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Może to żydowski neobanderowiec. 2 w jednym? :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Dobrze Panowie. Wystarczy tych złośliwości. Wróćmy do tematu.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj