master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

OKEY    154

Jeśli nie ma takiej partii to trzeba ja stworzyć a nie czekać az zrobi to ktos inny bo tym kimś innym będzie ktos podstawiony przez aktualne władze i nic sie nie zmieni.

Najgorsze co może być to obojętność albo postawa roszczeniowa czyli że a bo nie ma takiej partii a bo nie ma pracy a jak jest to za grosze. Od kogo oczekujesz zmian? Rząd robi tak aby im było dobrze a nie nam i nic dla nas nie zrobia. Trzeba myśleć jak samemu cos zmienic a nie czekac az ktos zrobi to za nas a jak nic sie nie dzieje to pretensje że kraj do du...y i wypadam do Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Prawica nadal rządzi na Węgrzech, Fidesz 44 procent a Jobbik 20 procent, a lewackie ścierwa jedynie 27 :)

 

No to czas na Polskę, chociaż żeby KNP próg przekroczyło ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Dla mnie kto jest przy korycie nie ma większego znaczenia i tak o wszystkim decyduje Bruxsela i jakoś tak nie mogę oprzeć sie wrażeniu żę WIELKI BRAT pozostał

tylko teraz jest nie na wschodzie a na zachodzie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Dla mnie kto jest przy korycie nie ma większego znaczenia i tak o wszystkim decyduje Bruxsela i jakoś tak nie mogę oprzeć sie wrażeniu żę WIELKI BRAT pozostał

tylko teraz jest nie na wschodzie a na zachodzie :huh:

 

Pewnie, że pozostał i to w jeszcze gorszym wydaniu, żydo-masońskim. Do tego prawo bardziej restrykcyjne niż wymagało tego prawo unijne przed wstąpieniem, aby się przypodobać Brukseli.

 

Dzisiaj rocznica śmierci prezydenta, który podpisał traktat lizboński na zdradzieckich warunkach. PAMIĘTAMY


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Ale moim zdaniem RN powinien złączyć swe siły z KNP, wtedy te 10 procent byłoby bez mrugnięcia okiem :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Nie ma takiej opcji, bo Korwin jest prawicowym liberałem, a RN próbuje wyznawać nacjonalizm katolicki więc to się trochę gryzie. Według mnie, jakby każdy poszedł do wyborów i nie byłyby bardzo sfałszowane, to wyniki mogłyby być zaskakujące. Najgorsze są te sondaże, taki "Kowalski" sobie pomyśli, zagłosuję np na Korwina, ale zobaczy sondaż a tam 2-3 procent. Idąc dalej tą drogą nabiera przekonania, że jego głos pójdzie na marne i zagłosuje na "mniejsze zło" z pakietu PO-PIS, chociaż to jest to samo. Tak się dzisiaj pierze ludziom mózgi.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

Różnice między tymi partiami są nie do przejścia. Ja się zastanawiam nad RN bądź KNP, bo nie zagłosuję na pewno na partię, która stała ramię w ramię z banderowcami i ma gdzieś interesy polskich rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Może zróbmy prawybory na AF :D

RN wiele więcej by zyskał gdyby nie był kojarzony z kibolami. Niestety mało gdzie w mediach widać tych młodych kumatych Narodowców do którym wiekszość polityków do pięt nie dorasta a tylko wszyscy bębnią że grupka chuliganów i nazistów zakłóca jakieś spotkania wybitnych panów profesorów.

Narodowcy wydaje mi sie ze sa troche takim hermetycznym towarzystwem a szkoda bo powinni bardziej wyjść do ludzi ze swoimi poglądami bo teraz to wszyscy ich kojarzą tylko z Marszem Niepodległości i burdami .

Jak kolega pisze niektóre poglądy JKM czasami zalatują tfu-Palikotem :) ale i tak wole jego słuchać tego całego dziadostwa na wiejskiej .

Czas wprowadzić jakieś zmiany bo 20 lat głosowania na te same gęby troche męczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

No ja się przymierzam głosować na te dwie partie, ale mam zagwozdke bo nie wiem do końca do której jest mi bliżej. Czy zagłosować na KNP, bo są większe szanse na to że troche pobruździ w tym żydosyjonistycznym parlamencie, czy też na RN, które ma szanse osiągnąć te 5 % ale czy osiągnie?...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

To może zagłosuj na UPR-KNP, bo w wielu regionach, o ile nie we wszystkich, mają wspólne listy. Choć niestety UPR ma już lata świetności za sobą:(

Co do narodowców - kiboli to zdecydowanie bardziej wolę ich niż spedalone lemingi i zwolenników Palikmiota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Dobrze mówił śp. gen. Petelicki że teraz wszyscy jadą po kibolach ale jak by przyszło co do czego i trzeba było bronić kraju to oni pierwsi staną do walki a to całe spedalone towarzystwo od Palimłota stanęło by frontem do wroga ze spuszczonymi spodniamii z radością czekali na wjazd wrogiej armii. (może trochę upiększyłem jego słowa) :P Oczywiscie nie jestem za tym aby kibole rozwalali stadiony , demolowali ulice gdy tylko nadarzy sie okazja czy darli gęby bez celu. Swoja energię mogli by wykorzystać i troche bardziej cywilizowany sposób a i przy okazji nie odrzucali by tak ludzi od siebie robiąc antyreklamę RN.

Niestety nasz kraj terroryzuje" seryjny samobójca" i jak ktoś za ostro krytykuje władzę to strzela sobie dwa razy w głowę .

Edytowano przez OKEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

To może zagłosuj na UPR-KNP, bo w wielu regionach, o ile nie we wszystkich, mają wspólne listy. Choć niestety UPR ma już lata świetności za sobą :(

Co do narodowców - kiboli to zdecydowanie bardziej wolę ich niż spedalone lemingi i zwolenników Palikmiota:)

 

Ale teraz o ile się nie mylę UPR ma listę razem z RN, bo coś nawet w mainstremowych ściekach kiedyś było nawet, tak mnie się zdaje :)

 

KNP nie tylko ma Korwina-Mikke, ja lubie słuchać Michalkiewicza, to jest dopiero gościu "Uważny Obserwator" :D

Berkowicz też spoko młody prze kozak, niszczyciel lewactwa :)

No i Agata Banasik, pierwsza dama KNP, i do tego jaka :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

No ja się przymierzam głosować na te dwie partie, ale mam zagwozdke bo nie wiem do końca do której jest mi bliżej. Czy zagłosować na KNP, bo są większe szanse na to że troche pobruździ w tym żydosyjonistycznym parlamencie, czy też na RN, które ma szanse osiągnąć te 5 % ale czy osiągnie?...

 

 

Myślę, że RN może osiągnąć te 5% bo już jakiś czas temu wyszedł w teren, MW zaczyna się odbudowywać w miastach powiatowych i nie tylko, a oni pójdą głosować raczej na RN.

 

Cieszy mnie to: http://www.nacjonalista.pl/2014/04/09/prokuratura-krzyz-celtycki-nie-propaguje-zakazanych-ideologii/

 

Oraz zaproszenie na uczczenie wejścia Polski do eurokołchozu: http://www.nacjonalista.pl/2014/04/10/nacjonalistyczny-1-maja-2014-zaproszenie-do-warszawy/


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

Ale teraz o ile się nie mylę UPR ma listę razem z RN, bo coś nawet w mainstremowych ściekach kiedyś było nawet, tak mnie się zdaje :)

 

KNP nie tylko ma Korwina-Mikke, ja lubie słuchać Michalkiewicza, to jest dopiero gościu "Uważny Obserwator" :D

Berkowicz też spoko młody prze kozak, niszczyciel lewactwa :)

No i Agata Banasik, pierwsza dama KNP, i do tego jaka :)

 

 

Nie mylisz się. Jasne, że UPR - RN, myślałam o KNP i mi się pomyliło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Kandydaci w moim regionie z RN

1. KOWALSKI Marian

2. WIŚLIŃSKA Natalia

3. PODSTAWKA Karol

4. BUJAŁA Adriana

5. ŚWISZCZ Józef

6. OKOŃ Olga

7. WUCZKO Tomasz

8. SMOLAK Monika

9. PEŁKA Jarosław

10. ROWIŃSKI Wojciech

I wyniki prawyborów oczywiście mało miarodajne bo można wysłać wiecej niz jeden sms z jednego nr tel. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140331/EUROWYBORY2014/140339916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

Mam osobiście duże oczekiwania w stosunku do uczestnictwa KNP w wyborach do Europarlamentu, bo wierzę, że się uda wejść i wzorem Pana Blooma, przedstawiciele KNP będą obnażać złodziejstwo, które jest na porządku dziennym, a za które płacą ludzie pracujący. Przykre jest to, że człowiek pracujący jest karany wysokimi podatkami za to, że ciężko pracuje, a daje się zasiłki nierobom, którzy swoim zachowaniem dają przykład również swoim dzieciom, które widzą, że lepiej pójść do władz samorządowych i płakać o pieniądze niż wziąć się do pracy. Wstyd mi za to, że nikt w polskim Parlamencie nie działa na korzyść ludzi pracy, dla przykładu podam sprzedanie uboju rytualnego, a Niemcy i Francuzi śmieją nam się w twarz, bo zniszczyliśmy dobry interes, który wszystkim był na rękę. Brednią są słowa prezesa Kaczyńskiego, który dobił ubój, że po zakazie spadną ceny w sklepach, guzik prawda, spadły ceny u kogoś w sklepie mięsnym? Rolnik miał lepsze pieniądze z opasów to mógł kupić więcej towaru, zostawiając przy tym duże pieniądze z podatku VAT w kasie państwa, gdzie tu logika? Jedynym rozwiązaniem, aby dobić ten układ polityczny jest oddanie głosu na partie spoza Parlamentu, inaczej ich stamtąd nie wypędzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

OKEY Wojtek jest spoko mówi to co myśli i się z tym nie kryje tak jak np. ze swoją wiarą, że jest chrześcijaninem.

Wojtek mówi jak jest :)Podoba mi się jego styl taki swobodny ;)

 

Troche z innej beczki; ciekawe jak będzie się na KNP mówiło, kiedy dostanie się do tego tfu parlamentu, bo na RN wiadomo łatka nacjonalistycznej skrajnej prawicy jest przyklejona :D

 

 

 

 

 

 

Zakaz pedałowania i tęczowania Polski,

https://www.youtube.com/watch?v=uUhTBTenDyI

https://www.youtube.com/watch?v=GovN9Zk-An8

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Tomek-święta prawda, podobnie rzecz się ma przy podnoszeniu akcyzy na fajkę i alkohol.

Gregor- Pan Wojtek jest "swój chłop". Nie bajdurzy, nie opowiada pierdół, mówi jak jest nie owijając w bawełnę prostym językiem. Nie boi się, że jego słowa mogą uderzyć w jego "posadę" bo na swoją markę pracował latami realizując świetne programy.

 

Palikot i jego świta:

 

http://www.nacjonalista.pl/2014/04/12/palikociarnia-uznaje-odrebnosc-etniczna-slazakow/

 

I znów upadek firmy, na który się nie zanosiło:

 

http://www.nacjonalista.pl/2014/04/13/podlasie-zwolnienia-grupowe-w-kolejnej-firmie/


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renesis16xT    13

Dobrze mówił śp. gen. Petelicki że teraz wszyscy jadą po kibolach ale jak by przyszło co do czego i trzeba było bronić kraju to oni pierwsi staną do walki a to całe spedalone towarzystwo od Palimłota stanęło by frontem do wroga ze spuszczonymi spodniamii z radością czekali na wjazd wrogiej armii. (może trochę upiększyłem jego słowa) :P Oczywiscie nie jestem za tym aby kibole rozwalali stadiony , demolowali ulice gdy tylko nadarzy sie okazja czy darli gęby bez celu. Swoja energię mogli by wykorzystać i troche bardziej cywilizowany sposób a i przy okazji nie odrzucali by tak ludzi od siebie robiąc antyreklamę RN.

Niestety nasz kraj terroryzuje" seryjny samobójca" i jak ktoś za ostro krytykuje władzę to strzela sobie dwa razy w głowę .

 

 

Oj kolego, chyba nie wiesz co się działo na stadionach w II RP. W porównaniu do tamtego okresu, chłopcy się uspokoili. A przynajmniej będę tak uważał, do puki sędzia nie dostanie szablą po głowie :D

 

Co do Petela, to właśnie teraz brakuje takich ludzi jak On. Idealistów, ale idealistów, którzy działają.


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

I to jest własnie dowód na to że władzy zależy na zrobienie z wilków baranki którymi będzie łatwo sterować. Tak sie stało w Anglii i teraz bezkarnie jakiś muzułmanin zarzyna angielskiego żołnierza i jest cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Kilka słów o tym w czyich rękach są ważniejsze gazety w kraju:

 

http://www.nacjonalista.pl/2014/04/09/tomasz-jazlowski-polska-bez-polskiej-prasy/

 

I ciekawy artykuł o nacjonalizmie:

 

http://www.nacjonalista.pl/2014/04/07/adam-danek-w-strone-nacjonalizmu-plebejskiego/


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj