master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

gregorius    123

 

Narodowy Bełchatów :)

 

Brawo za inicjatywę i akcję chłopaków, niech czerwone kanalie czuję gorący oddech na plecach :)

 

Raz sierpem, raz młotem, w czerwoną hołotę !


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

gregorius i z tego jesteś dumny? Wiecuje sobie grupka kilkudziesięciu w większości starszych ludzi gdy nagle wpada banda zasmarkańców z swoimi hasłami i przekrzykuje wszystko i wszystkich. Zrobili show i dostali oklaski, tylko może lepiej jakby zrobili coś pożytecznego choć 1/10 tego co ci starsi ludzie, bo póki co to większość tych kołków pewnie siedzi w blokach zbudowanych przez te znienawidzoną komunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Może to dziwnie zabrzmi ale wydaje mi sie że za czasów komuny zwykli ludzie byli bardziej nacjonalistami czy narodowcami niz teraz. Kto był komuchem to był ale cała reszta trzymała sie razem w opozycji do nich. Niestety zwykli ludzie zaczeli rewolucje a zakończyli ja podstawieni ( nie powiem kto bo i tak będzie wykropkowane) tak ze mamy to co mamy.

Co do tego ze komuna cos zbudowała ...hmm raczej to społeczeństwo zbudowało często w czynie społecznym a komuna sobie przywłaszczyła . Natomiast później Wałęsa podzielił to miedzy swoimi a my ja nic nie mielismy tak nic nie mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

http://www.nacjonali...rka-dla-dzieci/

http://www.nacjonali...i-w-podhorcach/

 

List rosyjskich nacjonalistów do polskich i odpowiedź:

http://narodowcy.net/europa-i-swiat/8337-list-rosyjskich-nacjonalistow-do-polakow

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2071206,gdansk-prof-zygmunt-bauman-na-uniwersytecie-gdanskim,7385844,id,t,zid.html#galeria

 

Kolejna udana akcja sekcji ONR z Gdańska, skutecznie manifestowali swe zadowolenie z zaproszenia mjr Baumana towarzysza z KBW

 

Precz z komuną!


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Czy nie jest zastanawiające to, że media establischmentu, czyli głównego ścieku ciągle mówią o ukainie, zeby tylko do europy szła, jak przecież w niej jest..... Czy nie zauważyliście jak tylko podawane są informacje "euroentuzjastów" a nie ma głosu sprzeciwu, jakieś symetrii nie pokazują ludzi którzy nie są za ue a jest takich bliskow 40 %...

 

Uśmiałem się jak jedenredaktorek na podgrzanie atmosfery powiedział, że w Kojowie jest -20 stopni było chyba to na tvp1 w wiadomościach, no nie mogłem z jego głupoty jak napędza tą spirale głupoty :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Nie no oczywiście, lepiej niech Ukraina idzie w objęcia Rosji :P Właśnie tu widać po*****ne myślenie narodowców, mają klapki na oczach i nie widzą, że coś może być gorsze od UE.

Oszem z punktu widzenia mojego chciałbym aby cła na Ukraińskie produkty rolne utrzymać jak najdłużej, ale z perspektywy Ukraińców nie ma lepszego wyjścia niż kierunek europejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Chyba kolega się pomylił. To UE potrzebuję Ukrainy nie po to by dać w nos Rosji. Przecież to olbrzymy rynek zbytu oraz z drugiej strony doskonałe ziemie, które Europejski kapitał bez problemu wykupi i będzię na tym dobrze zarabiał.

Jakby wpuścić Holendrów na Ukrainę to bez problemu tanio powtarzam tanio wyżywią całą Europę. I jestem zadowolony z postawy Janukowycza, niech uderzy w stół i stawia twarde warunki Uni Europejskiej a nie jak nasi politycy myślą że Unia to raj na ziemi.

 

Ps.

A co do słów Stefano 1. Masz rację ale żeby zmienić ten ustój w Polsce no niesty musiałaby być rewolucja na miarę obalenia komunizmu w Polsce. A niestety Polacy nie są do tego zdolni - wolą wyjechać za granicę i niestety tam korzystać z socjalu.

Edytowano przez krowka62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

A Rosjanie, to z dobroci serca chcą przyjąć Ukraińców w swoje ramiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Z regóły nie ogladam tej TV ale trafiłem na ten filmik przypadkowo i przyznam że chyba kobitka wie co mowi

troche dlugie ale warto obejrzeć .

Przeciez Ukraincy są suwerennym krajem i mogą takim zostać a nie pchać sie w łapy jednych czy drugich . My jestesmy juz wydymani najpierw przez Ruskich a teraz przez Unie , Ukraina ma jeszcze szansę na samodzielnosć i niech o to walczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    892

Nie no oczywiście, lepiej niech Ukraina idzie w objęcia Rosji :P Właśnie tu widać po*****ne myślenie narodowców, mają klapki na oczach i nie widzą, że coś może być gorsze od UE.

Oszem z punktu widzenia mojego chciałbym aby cła na Ukraińskie produkty rolne utrzymać jak najdłużej, ale z perspektywy Ukraińców nie ma lepszego wyjścia niż kierunek europejski.

 

no ja bym nie powiedział że to jest głupie myślenie narodowców tylko po****ebane myslenie lewaków :). Chciałbyś, jednak wiesz ze jak ukraina wejdzie do ue zadnego cla nie bedzie, na ich ziemiach juz dawno lapy polozyli holendrzy, niemcy czy amerykanie. Zaleja Polske jak i 3/4 europy tania zywnoscia a wtedy bedzie placz ze nic sie w tej Polsce nie oplaca :) skoncz juz o tej dobroci serca, bo ukraina wcale nie jest lepsza od Rosji

 

bardziej mnie obchodzi moje wlasne podwórko niż czyjes, nie mam czasu czy zamiaru martwic sie za kogos, tyle w temacie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
servitium    0

Witam!

Jestem tu nowy. Temat, w którym piszę wpłynął na chęć rejestracji, chociaż od dawna tu zaglądam jako czytelnik.

 

W kwestii nacjonalizmu: nie można jednoznacznie określić czy jest dobry czy zły dopóki nie określimy na czym nacjonalizm ma polegać.

Jestem nacjonalistą, nie wstydzę się tego. Mój nacjonalizm polega na kupowaniu polskich produktów a dopiero gdy czegoś co szukam nie ma, kupuję zagraniczne. Każdy z nas ma maszyny na gospodarstwie. Często są to maszyny zagraniczne, chociaż i są tacy, co lubują się w krajowych choć nieco wysłużonych maszynach i chwała im za to. Piszecie o serwisowaniu maszyn o stosowaniu zamienników. Nasze produkty krajowe, oleje, filtry akumulatory niczym nie ustępują zagranicznym zalecanym przez producenta. Każdy z tych produktów ma zamienniki w firmach lotos, orlen, organika - oleje, dalej filtron, sędziszów - filtry, ZAP Piastów, Centra czy Jenox - znakomite akumulatory. Wy - rolnicy jesteście także producentami. Pomyślcie, jak by się Wasza sytuacja rozwijała gdyby wszyscy kupowali zagraniczną żywność. Róbcie tak, jak chcecie aby i Wam robiono. Wspierajmy się wszyscy wzajemnie, tak się buduje dobrobyt w kraju. Dajesz ludziom zarobić a później te pieniądze wracają do Ciebie przy zakupach żywności - tak trzeba myśleć. Nacjonalizm nie jest zły, trzeba tylko pojąć o co w nim chodzi. To samo tyczy się nawozów czy środków ochrony roślin. Macie wiele możliwości, pewnie jest ich dużo więcej niż tu wymieniłem, może coś jeszcze podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Nie no oczywiście, lepiej niech Ukraina idzie w objęcia Rosji :P Właśnie tu widać po*****ne myślenie narodowców, mają klapki na oczach i nie widzą, że coś może być gorsze od UE.

Oszem z punktu widzenia mojego chciałbym aby cła na Ukraińskie produkty rolne utrzymać jak najdłużej, ale z perspektywy Ukraińców nie ma lepszego wyjścia niż kierunek europejski.

 

Kolego podpisanie umowy z UE to dla Ukrainy oznacza bankructwo, ruskie podniosą cene gazu, nie będą kupowali towarów i Ukraina jest bankrutem po całości, przecież wiemy jaka jest teraz sytuacja....

Ekonomicznie po prostu nie opłaca się ukrainie podpisywać tej uwmoy bo skutki natychmiastowe w postaci zatrzymania eksportu i importu oznacza upadek państwa, nie łódźmy się. Narazie Polska "doi" unie, ale za kilka lat my będziemy dojeni i ciekawe czy ta unia będzie taka wspałniała w mniemaniu innych :) PS. tak nagle kochamy ukarińców, jeżdzą tam kaczory, schetyny a prawda o ludobójstwie na Wołyniu zamiatana jest pod dywan..... paranoja

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Jest zakłamanie w mediach mówią faszyści, nacjonaliści, naziści na ludzi o konserwatywnych poglądach, a przecież nazizm to narodowy SOCJALIZM, tak jak komunizm to międzynarodowy też SOCJALIZM obie ideologie lewackie odrzucające Boga.

 

Ja popieram ruch narodowo-katolicki. A jak ktos chce mnie nazywać faszystą, nacjonalistą czy ciemnogrodem czy też moherem to proszę bardzo:D

 

A co do Ukrainy w naszym interesie jest odłączenie Ukrainy od Moskwy, bez Ukrainy Rosja to nie mocarstwo, a im słabsza Rosija tym lepiej dla Polski (podobnie jak z gw-nem)

A co do interesów Ukraińskich lepiej być pod butem brukselskim czy moskiewskim, nie jestem euroentuzjastą i głosowałem przeciwko wejściu do UE, ale na zachodzie przynajmniej jest demokracja a na wschodzie co jest putin ze swoimi służbami wysadzający bombki, rozbijający samoloty, zabijający dioksynami ... wolny wybór.

  • Like 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Polska doi?? Chyba żartujesz... Oni wydoili nas z zakładów produkcyjnych bo nie spełniały norm emisji gazów itp. Utrata resztek suwerenności przez traktat lizboński, który stawia prawo europejskie nad prawem krajowym. Zadłużone samorządy, że ledwo zipią przez rzekomą pomoc unijną. Wszechobecna lichwa. Żeby coś zrobić trzeba się zadłużyć na bandyckich warunkach. Zapewne chodzi Ci o rolników, otóż jest tak samo. Niby pomoc, ale wszystkie opłaty towarzyszące zjadają dotacje, a chłop zostaje z długiem. Niechby tylko uwolnili rynek mleka to wszyscy padają jak muchy. Kupują sprzęt na dotacje, najczęściej jest to sprzęt zachodni, czyli pieniądze do nich wracają. Mydlenie oczu. A media opowiadają jacy to rolnicy bogaci. Mieszczuchy podłapują temat i wierzą w to. Już jest zawiść. Żaden inny kraj nie angażuje się na Ukrainie, bo nie chce zaszkodzić sobie w stosunkach z Rosją. Nasi "mężowie stanu" tam jadą i mącą. Niektórych nawet nie widać zza transparentów, zamiast się zająć nędzą w kraju. 100 tyś Ukraińców w Kijowie to jest głos ludu, a ponad 100 tyś ludzi w warszawie na 11 listopada to wywrotowcy. Obiektywizm medialny... Janukowycz to jest gość i on na kolanach nigdzie nie pójdzie, bo po co jak wizja uni wcale nie jest korzystniejsza niż współpraca z Rosją. A jak zobaczy co zrobili z naszym krajem to tymbardziej.

Niepotrzebnie podgrzewają atmosferą tymbardziej, że ruskie wojsko cały czas stoi przy granicy gotowe wejść i stłumić zamieszki, a wtedy staniemy wszyscy przed wizją wojny.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Prawdziwi Nacjonaliści zawsze bardziej spoglądali w stronę wschodu niż zachodu. Ale nie w stronę socjalistów. Nasi, rosyjscy i ogólnie wschodni i południowi Nacjonaliści chcieli i nadal chcą stworzyć coś w rodzaju Unii Słowiańskiej. Poczytaj trochę o Stronnictwie Narodowym bo to ono skupia prawdziwych Narodowców. Jakiś czas temu została nawiązana współpraca z Nacjonalistami rosyjskimi. Gdzieś wcześniej zamieściłem link do ich listu po 11 listopada.

 

https://www.facebook...&type=1

http://popieranie.pl/04122013,rzad-placi-wyborczej-za-poparcie.html

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Nasza władza by chciala żeby Ukraińcy pogonili Janukowycza, który leje na nich i unie z góry i żeby tam sie dorwali do władzy drudzy balcerowiczowie, bieleckie, groniewiczówy, wałesiaki i tym podobne wymoczki, które pozwoiłyby im rozgrabić względnie wykupić za bezcen ich majątek tak jak w Polsce to sie stało bo już im pewnie zachód odpowiednią prowizję od tego zaliczkował na jakiś Bahamach. Ludzie na Ukrainie są ogłupiani propagandą tak samo jak my przed wejściem do uni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

No jeśli Janukowicz wg Ciebie, to dobry gospodarz dbający o interesy Ukrainy... no cóż gratuluję dobrego samopoczucia :D Ten kryminalista skazany za rabunek, podejrzany o gwałt zbiorowy, chodzący na smyczy ukraińskich oligarchów...

Na Ukrainie wszystko co jest wartościowe już jest rozgrabione: fabryki, huty, kopalnie, no ale u nas jeszcze bardziej wszystko rozkradli i wyprzedali, zniszczyli PGR itd bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Przede wszystkim to każdy powinien wyrobic sobie zdanie na temat tego co sie dzieje na świecie ale SAM. Nie sugerowac sie tv ,politykami , propagandą tylko porównac fakty ,dopasować do rzeczywistości, szukać odpowiedzi na różne pytania na własna rekę. Nie okopywać sie w swoim obozie uwazajac ze ja i tylko ja mam racje. Jeśli ktos myśli inaczej to szukać podstaw do tego innego myslenia , na jakiej podstawie ktos uważa ze to on a nie ja mam racje .

Jak na razie to sposób w jaki myślimy jest nam narzucany i niestety jesteśmy bardzo podatni na to. Na każde pytanie dostajemy odpowiedź , nie musimy dalej myśleć szukać ,dociekać, zagłębiac sie w temat, no bo po co skoro ktoś juz nam odpowiedział , po prostu jest nam tak wygodniej .

Jak juz kiedyś pisałem , każdy dostaje marchewke na kiju za którą ślepo goni od czasu do czasu daja nam ugryźć ta marchewkę abyśmy nie zniechecili sie do jej gonienia a co gorsze abysmy nie zaczeli rozgladac sie na boki za czymś innym i mysleć dlaczego właściwie gonimy za ta marchewką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

No jeśli Janukowicz wg Ciebie, to dobry gospodarz dbający o interesy Ukrainy... no cóż gratuluję dobrego samopoczucia :D Ten kryminalista skazany za rabunek, podejrzany o gwałt zbiorowy, chodzący na smyczy ukraińskich oligarchów...

Na Ukrainie wszystko co jest wartościowe już jest rozgrabione: fabryki, huty, kopalnie, no ale u nas jeszcze bardziej wszystko rozkradli i wyprzedali, zniszczyli PGR itd bla bla bla...

 

Napewno lepszy od naszego. Kryminalista? Dzisiaj najłatwiej jest oskarżyć człowieka o molestowanie itp, bo to jest na czasie i tak naprawdę nikt nie wie co do tego można sklasyfikować oprócz oczywistych rzeczy. Z tego się ciężko wybronić. Np ŚP. A.Lepper ta baba co go oskarżyła sama nie wiedziała kto jest ojcem jej dziecka, plątała się w zeznaniach. Ale trzeba było człowieka zniszczyć to proszę bardzo. Co do majątku oligarchów to ok, ale zauważ że oni ich nie zamykają tylko rozwijają i ludzie mają pracę. A to chyba o to chodzi. A u nas kupili, rok dwa i zamknięte. A ludzie na zachód w truskawki. Jeszcze do tego volksdojcze ich pilnują żeby czasem się nie wyprostował. Takiej przyszłości chcesz dla swoich dzieci???


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Nikt tu Janukowycza nie gloryfikuje ale wkurza mnie jak te nasze chłystki przy tej okazji jada na Ukraine jak jacys rycerze na białych koniach- niepokalani bojownicy o wolność - wolność wykupu wszego majątku a wyjazdu za chlebem za granicę chyba. Oczywiście biedni ludzie na Ukrainie łykną ten pasztet bez zająknięcia bo dostali pałami po grzbietach. U nas po Wujku i tp. incydentach tez były takie nastroje ale 20 lat propagandy zaciskania pasa i wyczekiwania na poprawę zrobiło swoje. Mam nadzieję ze po raz kolejny Polacy nie dadzą się zwieść tym złotoustym agitatorom. Nich moze zostana na tej Ukrainie tam maja kolejną działkę do obrobienia bo tu nic po nich tylko mącą i trwonią nasz czas i pieniądze.

Edytowano przez Zombi330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

master20002 o dojenie chodziło mi dokładnie, że więcej bierzemy oficjalnie niż dajemy, takie sprostowanie

 

A dlaczego tak mocno chcą wypuścić tą Tymoszenko, która to pogrążyła Ukrainę w gazowym pacie, podpisując tak niekorzystna umowę?

I ona jest niby święta, niepokalana, pierwsza dusza Ukrainy....


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj