master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

koma666    162

hubertuss

fachowców i pracowitych to lubia tylko dlatego ze nie maja innego wyjscia, to czysty biznes a nie miłosc

 

a wiecie czemu polak to jest taka swinia która wszystkich chce oszukac i byc najmadrzejsza na całym swiecie ? oczywiscie nie wszyscy ale duzy % społeczenstwa

bo duzo polaków ma korzenie zydowskie tylko o tym nie wie, a tej rasy nikomu nie trzeba przedstwiac

Edytowano przez koma666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska Narodowa!

 

Stop homopropagandzie, sto lewactwu, moim zdaniem jak Mikke powiedział dobrze, ze ten homosymbol "równości" spłonął, mam nadzieję, że w niedługim czasie ten okrągłostołowy burdel się rozsypie, i przyjdzie słuszna władza!

 

Czołem Wielkiej Polsce !


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie no po co zadymy po co w ogole o cos walczyć. najlepiej byc jak żydzi w czasie II wojny światowej niby zgineło ich miliony zamordowane w obozach ale jakoś nie za bardzo słyszałem żeby żydzi przeciwstawiali sie temu czy walczyli. Walczyli za nich inni, min. my Polacy a teraz mamy za swoje bo ci co przeżyli maja pretensje do nas bo słabo ich chroniliśmy .

Teraz cel władz jest taki sam czyli zrobic z nas bezmyslne bydlo którym łatwo rządzic a w razie czego to i tych co nie potrzebni wyrznie sie jak bydło bez wiekszych problemów .

No to następnym razem może u Ciebie na podwórku powalczymy i zrobimy zadymę w ramach wyższych celów, no chyba nie będziesz miał nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

normalnie myslacy czlowiek nie pisze takich glupot to po pierwsze, po drugie, powiedz mi gdzie ogladales transmisje z marszu? bo ja ogladalem z kilku zrodel (tv czy internet) i w sumie jakbym ogladal tvn 24 to tez bym obraz marszu pamietal jako jedna wielka burda. Z kolei w innych relacjach było zupelnie co innego. To że bedzie burda bylo pewniejsze niz podatki

Czy to ważne gdzie oglądałem, skoro wszędzie to samo leciało. NIe pisze, że wszyscy to bydło. Ale jak inaczej nazwać drących gęby, niszczących wsztysto w koło ludzi. Co komu przeszkadzał samochód, bódka, drzewko czy chodnik. Oczywiście jak się nie ma argumentów to najlepiej napisać, że ktoś nie jest normalnie myslący, że jest zmanipulowany itd. Nawiasem mówiąc mam tv naziemną i tvn 24 nie ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska Narodowa!

 

Stop homopropagandzie, sto lewactwu, moim zdaniem jak Mikke powiedział dobrze, ze ten homosymbol "równości" spłonął, mam nadzieję, że w niedługim czasie ten okrągłostołowy burdel się rozsypie, i przyjdzie słuszna władza!

 

Czołem Wielkiej Polsce !

 

Co brałeś kolego że takie głupoty gadasz? :lol: :P

Edytowano przez Marcin91
wulgaryzmy

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Za tą ambasadę pewnie putinowi się scyzoryk w kieszeni otwiera, :) ah postawiłbym chłopakom za to beczkę piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Moment.Jest mała różnica między marszem Narodowców a zadymiarzami . Mianowicie Narodowcy maja cel i ja ten cel popieram ,może nie w 100% ale maja racje że jest źle i trzeba cos z tym zrobić. Kibole maja jeden cel ,dac komuś w mordę i nie ważne komu i za co . natomiast tutaj wszyscy sa wrzucani do jednego worka . Ja tego nie popieram ale jak myślenie ludzi sie nie zmieni to za jakis czas my będziemy musieli walczyc o swoje siłą jeśli bedziemy mieli jaja , albo staniemy sie juz kopletnie ciotami i bedziemy Jaśnie Państwu prac gacie i jeszcze sie cieszyć że mamy zaszczyt to robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska Narodowa!

 

Stop homopropagandzie, sto lewactwu, moim zdaniem jak Mikke powiedział dobrze, ze ten homosymbol "równości" spłonął, mam nadzieję, że w niedługim czasie ten okrągłostołowy burdel się rozsypie, i przyjdzie słuszna władza!

 

Czołem Wielkiej Polsce !

 

Mikke też powiedział -że chorych nie ma co leczyc bo i tak umrą ;) ...słuszna czyli jaka? Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za tą ambasadę pewnie putinowi się scyzoryk w kieszeni otwiera, :) ah postawiłbym chłopakom za to beczkę piwa

Oj jakiś ty mądry, ciekawe kto za to zapłaci. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wydaje mi sie że xemit chyba dopiero do domu wrócił z Warszawy :-) żart oczywiście bez urazy xemit

Widzisz gdyby parada na której ty byłes http://wolontariatrownosci.pl/parada/?tag=parada-rownosci-2013 odbywała się rownoczesnie moglibyśmy sie spotkać.

Ja zapuscił bym włosy by wyróznić się spośrod manifestantów, a Ty wyjątkowo nie zalożył byś stringów tylko bokserki .

Tym sposobem byśmy sie poznali i mieli okazję wypić wspolne piwo.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

jeśli bedziemy mieli jaja , albo staniemy sie juz kopletnie ciotami i bedziemy Jaśnie Państwu prac gacie i jeszcze sie cieszyć że mamy zaszczyt to robić .

zajrzy w gacie ,bo coś podejrzanie majaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Sprawa ambasady jest rosji na rękę teraz to nie rosja ale my jesteśmy.. tym złym a rosja bedzie jeszcze długo tym w świecie obracać dla swoich celów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

kozulek

słuszna to taka która bedzie dbała o interesy polski i polaków

która bedzie dazyła do tego aby obywatelom zyło sie coraz lzej a nie coraz ciezej, nie taka co tylko duma jaki tu podatek wymyslic, co sprzedac, kogo ograbic, z kogo zrobic kretyna przy pomocy TV, itd

 

jezeli myslisz inaczej i podoba cie to co teraz jest to powiedz to głosno, ze masz interes z takiego stanu rzeczy

Edytowano przez koma666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Xemit masz ukryte pragnienia? Cicha woda brzegi rwie. Daj tajny znak sygnał na priv to cię skontaktuje mam kilku kumpli co prowadzą burdle to i dziwadełko też ci znajdą . Ja już zajęty jestem i piwa nie znoszę .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

co ci z takiej władzy , przepadniesz bo pomyślisz że wszystko załatwi za ciebie?..komuna już była,a tak dbała o równośc i sprawiedliwośc?

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

@kazulek widzę ze jesteś pierwszy do prania tych gaci ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Oj jakiś ty mądry, ciekawe kto za to zapłaci. ;[

 

Za piwo ja. A żeby wku....tych naszych ukochanych sąsiadów to nie jeden by się dorzucił na flachę i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

chodzi o to własnie zeby nic nie załatwiała za mnie, to teraz załatwia wszystko za mnie jak nie nasza władza to unia, tylko tego co naprawde potrzebne nie załatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

@kazulek widzę ze jesteś pierwszy do prania tych gaci ;[

tacy jak TY to tylko s**c potrafią w gacie , a wyprac nie ma komu?

 

a może tak trochę opanować emocje by się przydało?

Edytowano przez Marcin91
obrażanie innych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Xemit masz ukryte pragnienia? Cicha woda brzegi rwie. Daj tajny znak sygnał na priv to cię skontaktuje mam kilku kumpli co prowadzą burdle to i dziwadełko też ci znajdą . Ja już zajęty jestem i piwa nie znoszę .:-)

Czym Ty się chwalisz. Nazywasz ich kumplami skoro nie możesz się urwać z pracy .

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Wiecie, czytając wasze komentarze, w sercu mi się was żal robi, no cóż, kiedyś to zrozumiecie....

 

mariusz i kozulek wasze wypowiedzi są bardzo wysokich lotów, takich, że mój głupi rozum ich nie ogarnia, no ale cóż lewak to lewak, a narodowiec to narodowiec, tak na marginesie jesteście mniejszością :D:D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj