Kondziu1832

Produkcja nasienna (buraki)

Polecane posty

Dymek89    1

Różnie. Od 6 do 10zł w zależności od odmiany i roku. W zeszłym roku na odmianę egipski miałem w umowie cenę 8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola007    0

a jakie firmy skupują te nasiona? i jaka jest opłacalność produkcji nasion buraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

Jak tam tegoroczne plony nasion ćwikłowego?

A czy ktoś z Was nie wie może czy jest gdzieś płótniarka na sprzedaż?

Edytowano przez Dymek89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgalon    0

Jak u was wygląda zbiór kwiatostanu? U mnie kontraktuje się buraki pastewne z centralą nasiennictwa. A ścinamy je ręcznie np sierpami jak napisał kolega wcześniej potem zestawiamy. Czekamy aż wyschną i zaczynamy młócenie kombajnem. Znacie jakieś inne metody oprócz oczywiście tej ręcznej i kropienia środkami chemicznymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

Tylko pokosówka, żadnej chemii czy ręcznego cięcia. Basta i reglone pogarszają kiełkowanie a przy ręcznym cięciu to za duże straty i za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadać,że się nieznacie.U mnie jakoś ludzie uprawiają buraki nasienne,które są konkrakowane i to się opłaca.Chociaż teraz trochę mniej,przez tych cholernych Ukrainców,którym zachiało się zamachu stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279

witam czy nadal jest ktoś kto uprawia buraki nasienne chciałbym zaczać jakie firmy kontraktują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez ashelyjones965
      Dove acquistare CELI B2, 
      Dove acquistare euro! tutte le valute ]
      Dove acquistare Duolingo, DALF , DELF .
      Dove acquistare diploma con verifica e approvazione online
      Dove acquistare documenti accreditati e certificazione verificata. (testduolingo6@gmail.com).
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj