Polecane posty

Michalmeer    483

Moim zdaniem najlepiej zetora 7245 .. albo cos z 53xx


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Za 53xx to za ładnego trzeba trochę dać ale 7245 to za 40 tyś to już coś powinieneś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOLAJ276    106

7245 to szły na polski rynek

jak już masz kupować to weź 7745 one szły na export i były lepiej wykonane i wyciszone


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego to niby 7245 nie szły na eksport?Co to za bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOLAJ276    106

oj nie mówię że nie szły ale np 7745 nie można było kupić w polsce :/

7245 były gorzej wykonane i słabiej wyciszone, przynajmiej na rynek polski były takie exportowane


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korks    5

renaty zdrabne ciągniki, niskie spalanie, proste w obsłudze ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woyto    16

ja mam podobny problem,niewiem czy majora czy proxime 70,a może coś troszkę mniejsze ok.55koni jd 5055?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ziel już jednego większego mam a mtz/belarus swoje konie ma a ja potrzebuje max tych siedemdziesięciu kilku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Może to dziwne, ale mi dzisiaj diler Zetora odradził Majora. W sumie siedząc w nim poczułem się jak w ciągnikach z lat 90'tych. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Może to dziwne, ale mi dzisiaj diler Zetora odradził Majora. W sumie siedząc w nim poczułem się jak w ciągnikach z lat 90'tych. <_<

 

Powiem szczerze że mi by na takiej prostocie jak piszesz zależało... Tak jak w 7211... Bez zbędnych udziwnień banalnie a zarazem wygodnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Pewnie, 7211 jest super ! Tylko kiedy on był projektowany ? ;)

Za tą cenę to wolałbym Ruska z turem. Przynajmniej sprawdzony.

Major to jakieś nieporozumienie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

Podłączam się do tematu. Planuje kupić ciągnik +/- 65 km. Miałby pracować na 18 ha jako pomocniczy. Maksymalnie 130k brutto, myślałem nad Farmtrackiem 670 DT i Zetorem Proximą 70. A Wy co byście mi polecili?


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba0707    7

bież farmtraca 675dt jest u mnie na wsi ma 2800 mth i rzadnych problemów oszczędny w paliwie i bardzo zwrotny a te nowe zetory to straszna marchew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj