Skocz do zawartości

Polecane posty

RobciO1    1

Witam. nie znalazłem odpowiedniego tematu a sprawa jest pilna. Wie ktoś może gdzie można kupić taki przycisk do podnośnika od mf serii 61xx? Szukałem na aukcjach i nie ma. Przycisk ma 3 pozycje; 1. podnoszenie, 2. bezruch, 3. opuszczanie. Jeśli ktoś ma może taki przycisk lub wie gdzie go dostać proszę o pomoc :rolleyes:

http://images50.foto...fb2f09f6gen.jpg

http://images49.foto...8a8116fe086.jpg

http://images44.foto...ea803cfc0e5.jpg

Z góry dzięki ;D

RobciO1    1

Dzięki. Chyba na razie zakupie takie coś, ale i tak będę musiał kupić oryginalny tylko jakby ktoś wiedział gdzie dostać oryginalny będę wdzięczny :)

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Tylko szukaj parametrami zbliżonymi do oryginału, wymiarami też to może zmieści się do otworu.

Nie wiem jak oryginał, ale ten po naciśnięciu zostaje w zadanej pozycji.

Oczywiście upewni się że maja takie samo łączenie styków. Ja bazuje tylko na twoim zdjęciu.

A co ze starym? Takie włączniki da się łatwo reanimować

mtracz    71

Tak widziałem te parametry 20A 12V, ale przy kupowaniu żebyś ty poprosił o taki z identycznymi. a najważniejsze żeby miał podobną - większa wartość prądu.

Nie wiem czy stary miał podświetlanie przy zadziałaniu więc lepiej tego nowego bierz bez podświetlania. Bo nie wiem jak ono może wpłynąć na układ.

Patrząc na to zdjęcie (chodź troszkę nie wyraźne) widzę po stykach, że właśnie taki typ włącznika będzie dobry.

mariusz(ZDUN)    175

otatnio zamiennik kosztował około150zł ale to było z rok temu

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez maxifarmer
      zakupiłem nie dawno mf-a 6180 i mam z nim kilka problemów otóż:
      -rewers elektrohydrauliczny nie przełącza się prwidłowo tzn, raz wejdzie a raz
      -podnośnik się zacina
      -czasem trace wspomaganie
      -często mróga kontrolka od ciśnienia oleju i jednocześnie włącza się kontrolka usterki właśnie przy przełączaniu rewersem
      nie wiem co może być przyczyną tych usterek, zaobserwowałem również to że te usterki zaczynają się dziadz dopiero po kilku minutach pracy dopuki ciągnik się nie nagrzeje to wszystko działa poprawnie
      mam kilka chipotez a mianowicie, może to być wina oleju w skrzyni (skrzynia zalana jest Agrolem ponieważ z takim olejem był zalany i przy wymianie zalałem takim samym), lub może filtrów,
      nie sądzę aby była to kwestia elektroniki ponieważ te objawy raczej związane są z olejem
      proszę wypowiadajcie się
    • Przez case135
      Witam:) Mam takie pytanko, czy wie ktoś co może być powodem nie działania nagrzewnicy w kabinie?? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz:)
    • Przez osio
      Otóż to jest taki dla mnie szkopuł. Ostatnio gdy włączałem wom wskaźnik obrotów normalnie wskazywał czy na 540 czy na 1000 (przełączanie jest mechanicznie ) a teraz gdy jest na 540 to dobrze wskazuje a gdy na 1000 przełączam to wałek kręci się szybciej ale kontrolka pali się od 540 i wskaźnik wskazuje też jak by było na 540. Dodam ,że ostatnio wymieniałem uszczelniacz od wałka bo się lało :lol:
      I mi się zdaję że podczas wymiany nic nie przestawiłem bo tam trzeba było wyjąć wałek i nabić inny uszczelniacz. Nie wiem być może to jakiś czujnik ale nie wiem gdzie on może się znajdować.
      Proszę o pomoc może ktoś wie coś na ten temat ;[
    • Przez mf6140omen
      witam mam taki problem z moim 6140 zapala mi sie czerwona lampka od hydrauliki w instrukcji jest zapisama pod numerem 7 oraz czerwony trojkat po lewo na poczatku myslalem ze to od stanu bo moze brakowalo 3-4 litrow ktore musialy gdzies sie zapodziac przy wymienianiu uszczelki odbioru mocy wom ale dolalem i to samo. mechanicy doradzili mi wymiane filtra oleju tak tez zrobilem , moj stary filter byl w srodku w idealnym stanie nie bylo prawie zadnych opilkow a spodziewalem sie ich sporo. teraz nie wiem co robic dodam ze wszystko dziala biegi wspomaganie podnosnik tur polbiegi wspomaganie a kontrolka nie zapala sie od razu tylko po jakims czasie przy srednim lub duzym obciazeniu ,czy jest moze jeszcze jakis filtr krory powinienem wymienic bo ktos mi mowil ze ten mf ma 2 filtry POMOCY!!!