Zaloguj się, aby obserwować  
piecewo

agregat uprawowo siewny

Polecane posty

malopolanin64    420

No wirnikowa jest lepsza na ciężkie gleby bo wykonuje róch elementów roboczych wirowy i działą agrasywniej na bryły a wahagłowa wykonuje ruch posuwisto-zwrostyn na boki, słabiej rozdrabnia grudny ale ma dużo mniejsze zapotrzebowanie na moc, stabilnośc zawsze można uzyskać poprzez dociążenie ale nagorzej ze z silnika wybierze wszystko wałek bo tylko sie wydaje ale jeśli będziesz chciał uprawić na odpowiednią głębokość a nie tylko podłaskac 2 cm to potrzeba mocy by to ruszyć, ja w fendtie mam 90 koni i nie zdecydowałem sie na 2,5 metra wirnikowej tylko wahadłowa , znajomy ma zetora 105 koni i w wirnikowej 2,5 metra pod górke ma co kręcić a drugi nowy zetorem forterą 135 przy 3 metorym dał rade silnikowi i uszczelke dmuchło a jeździł naprawde nie za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Zakładać turbinę nie zmieniając zestawów i korbowodów?-ciekawe ja bym się bał! A co do agregatu to przy spokojnej jeździe powinien sobie radzić i z aktywnym...

@ malopolanin64 nie każdy ma takie góreczki jak w Waszym rejonie :blink: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    420

Nie chodzi nawet o te górki, jeśli w agragacie wuirnikowym 80 koni da rade to ziemia jest na tyle lekka ze nie ma potrzeby agragatu aktycznego a tam gdzie agragat aktywny jest potrzebny i jest uzasadnione jego użycie potrzeba więcej koni jak te 80 z MTZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj