Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Maszyny

no rozumiem dlaczego wszyscy jak usłyszą, że coś jest robione w chinach to odrazu musi być bee... :wacko: ja tam ufam zółtką i myśle że w tak poważnej sprawie nie odstawili by pańszczyzny , pozatym ciągnik to nie trampki nie musi rozwalić się pierwszego dnia uzytkowania ^^ pozd

MARTECH    1

JD seri M warzy na sucho 3,7 T dodać paliwo oraz ładowacz oraz obciąznik to jest 5.t np.5070m to paliwożerny muł .ekonomiczny jd jest jako ciągnik główny ,ale nie tej serii m tylko modele R

FendtCedry    0

no rozumiem dlaczego wszyscy jak usłyszą, że coś jest robione w chinach to odrazu musi być bee... :wacko: ja tam ufam zółtką i myśle że w tak poważnej sprawie nie odstawili by pańszczyzny , pozatym ciągnik to nie trampki nie musi rozwalić się pierwszego dnia uzytkowania ^^ pozd

Przyjrzyj się wykonaniu tego "badziewia" tyle w temacie...

Wiadomość z agroFakt.pl

Przyjrzyj się wykonaniu tego "badziewia" tyle w temacie...

Przyjrzałem się dokładnie i wydaje mi się że jeśli chodzi o wykonanie to wypada lepiej od nh . poza tym za te pieniądze nie można się spodziewać bóg wie czego

MARTECH    1

Parametry obiecujące,- ciekawe czy jak ktoś kupił wcześniej T4 55,65,75 będzie mogł wzmoćnić podnośnik, co myslicie.

posiadam kvernelanda 3X40 na okrągłej ramie i resorze. mam pytanie czy t4 ma szanse w nim pochodzić?

New Holland T4. 75 poradzi sobie w takim pługu. Wykonywaliśmy Zmową orkę w pługu 4x40, uważam że jak na swoje rozmiary i moc zadziwia pozytywnie.

ben87    1

też chyba taki kupie na 30 ha na razie. myślałem o t5 ale chyba zbędny wydatek. najwyżej kiedyś ten zostanie jako pomocniczy. jak na razie miałem c 360 i mf 255 i w sumie wystarczało tylko że mam górki skłon 30% i było im ciężko:) przedni napęd potrzebny

ogólnie myślę że u większości gospodarstw moce ciągników sie marnują. jak by nie góry to zmienił bym c-360 na mf 255 i dalej bym robił. bo po co na darmo wydawać pieniądze

a co do maszyn: płóg 4x40 ok tylko przy głębszej orce trzeba jeden korpus zdjąć. 35 może byś za wąski na koło...??? ale nie wiem. a agregat to około 2,5-27 więcej nie ma sensu

zreszta tzreba by sprawdzić tak aby przy około 1600 obr/min (wysoki moment) jechac jak najwyższym biegiem i żeby wtedy nie kwiczł;) i mamy optymalna maszynę. pozdro

MARTECH    1

max. moment obrotowy jest już przy 1250 obr/min. ładnie wchodzi na obroty -zwawy

ben87    1

nie wiem z tymi obrotami tak na oko:) bo chyba w wiekszych mocach jest wyżej. zresztą dławić silnika też nie można. ja uważam 1600 za optimum i chyba spalanie też najmniejsze... z maszyna oczywiście

;)

Mam pytanie czy new holland t4.75 dał by radę z opryskiwaczę pilmet 800l dodam że sam opryskiwacz waży 460kg???

piratqwert    1

75 km. na 15h... to max co ci potrzeba!

osbiście mam c360 i c330 jako pomocniczy. i jak ostatnio policzylem to c360 pracuje jakieś 3 tygodnie w roku. resztę stoi. a używam c330.

więc tym bardziej taki t4.75 się sprawdzi.

pług 3 skibowy obrotowy, do tego agregat talerzowy 2.5 metra (nie mylić z borną talerzową) i jazda.

większy ciągnik ci się nie zwróci.

AdamLasik    0

Witam wszystkich. U mnie na profilu pojawia sie fotki New Hollanda t4.75 z opryskowaczem Pilmet eko 815. Zabiera on ze soba 1000l wody i szerokosc robocza 15 metrów i spokojnie moge powiedziec bo juz pryskałem ze daje rade. Jade na pierwszym biegu z trzeciego zakresy około 7,5-8km/h i ogroty 1300- walek ustawiony na eko.

Pawel423    0

Mam pytanie czy new holland t4.75 dał by radę z opryskiwaczę pilmet 800l dodam że sam opryskiwacz waży 460kg???

Na pewno da radę, mój dźwiga Krukowiaka 1000 l który sam waży 800kg. Jedynie dołożyłem mu obciążenia :)

c405    0

Witam wszystkich kolegów, jestem nowy więc proszę o wyrozumialosc:)

Przymierzam się do zakupu nowego new hollanda T4.75 PowerStar. Czy taki ciągnik da radę z 3 plugami obrotowymj unia ibis M ?

Jak ze spalanie spalanie tym ciagniku i czy też są problemy z turbina jak w T5, czy filtr czastek stalych jesz bezobslugowy?

Ciągnik + ladowacz,miałby być na 12ha ziemi-zboża i truskawki.

Czy może lepiej zastanowić się nad kubota M7060 lub ursus c-380?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Edytowano przez c405

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez majkel207
      Witam
      Mam zamiar zmienić ole w silniku w moim NH T4020, jak polecacie olej do niego? Instrukcja zaleca przy pracy przy temp -25 do 20 stopni SAE 10W-30 a przy pracy w temp -15 do 40 stopni SAE15W-40, ciągnik pracuje praktycznie tylko wiosna lato jesień więc lepiej wybrać SAE15W-40, tylko jaka marka może być jakiś zwykły castrol czy mus zalecany w instrukcji ambra, i kwestia filtru musi być oryginał czy jest jakiś tańszy zamiennik?
    • Przez adikpl1
      Nowa seria została zaprezentowana podczas targów EIMA, ma zastąpić obecną T4000 DeLuxe
      Miejscem produkcji ma być Ankara, Turcja.
      Modele: T4.55 T4.65 T4.75
      Silniki 4 cylindrowe FC5 3200 turbo intercooler Tier IIIA,
      przekładnia mechaniczna 12x12
      Niedługo także modele T4.85 i T4.95 ze skrzynią HI-Lo i opcjonalnie osią super steer

• Przez hery12
      Witam

Czy ktoś się orientuje jaki olej i ile  powinien być wlany do skrzyni do new holland tn75v ze skrzynią z półbiegami i rewersem elektrohydraulicznym?
    • Przez Tymoteusz
      mam problem tego typu ze samoczynnie załąncza  mi sie przedni naped w new holladie Td 50 30 

dokończe temat przy zimnym jest wszystko ok po rozgrzaniu sam sie włancza próbowałem rozłączyc cewki elektrozaworów  ale dalej sie nie rozłączył ciagnik ma przejechane zaledwie 500 godzin
    • Przez NewHollandT4
      Witam
      Proszę o rade jaki tur (ładowacz czołowy) nadawałby się do New Hollanda T4.75. Jaki byście polecali? Oczywiście cena w granicach rozsądku nie jakieś kolosalnie duże. Ciągnik jest dosyć lekki i obawiam się że duży tur może go przeciążać. Myślałem na Metal Fach T229. Co o nim sądzicie? Czekam na Propozycje i odpowiedzi.