Polecane posty

no rozumiem dlaczego wszyscy jak usłyszą, że coś jest robione w chinach to odrazu musi być bee... :wacko: ja tam ufam zółtką i myśle że w tak poważnej sprawie nie odstawili by pańszczyzny , pozatym ciągnik to nie trampki nie musi rozwalić się pierwszego dnia uzytkowania ^^ pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

JD seri M warzy na sucho 3,7 T dodać paliwo oraz ładowacz oraz obciąznik to jest 5.t np.5070m to paliwożerny muł .ekonomiczny jd jest jako ciągnik główny ,ale nie tej serii m tylko modele R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FendtCedry    0

no rozumiem dlaczego wszyscy jak usłyszą, że coś jest robione w chinach to odrazu musi być bee... :wacko: ja tam ufam zółtką i myśle że w tak poważnej sprawie nie odstawili by pańszczyzny , pozatym ciągnik to nie trampki nie musi rozwalić się pierwszego dnia uzytkowania ^^ pozd

 

 

Przyjrzyj się wykonaniu tego "badziewia" tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyjrzyj się wykonaniu tego "badziewia" tyle w temacie...

 

Przyjrzałem się dokładnie i wydaje mi się że jeśli chodzi o wykonanie to wypada lepiej od nh . poza tym za te pieniądze nie można się spodziewać bóg wie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

Parametry obiecujące,- ciekawe czy jak ktoś kupił wcześniej T4 55,65,75 będzie mogł wzmoćnić podnośnik, co myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam kvernelanda 3X40 na okrągłej ramie i resorze. mam pytanie czy t4 ma szanse w nim pochodzić?

New Holland T4. 75 poradzi sobie w takim pługu. Wykonywaliśmy Zmową orkę w pługu 4x40, uważam że jak na swoje rozmiary i moc zadziwia pozytywnie.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

też chyba taki kupie na 30 ha na razie. myślałem o t5 ale chyba zbędny wydatek. najwyżej kiedyś ten zostanie jako pomocniczy. jak na razie miałem c 360 i mf 255 i w sumie wystarczało tylko że mam górki skłon 30% i było im ciężko:) przedni napęd potrzebny

ogólnie myślę że u większości gospodarstw moce ciągników sie marnują. jak by nie góry to zmienił bym c-360 na mf 255 i dalej bym robił. bo po co na darmo wydawać pieniądze

a co do maszyn: płóg 4x40 ok tylko przy głębszej orce trzeba jeden korpus zdjąć. 35 może byś za wąski na koło...??? ale nie wiem. a agregat to około 2,5-27 więcej nie ma sensu

zreszta tzreba by sprawdzić tak aby przy około 1600 obr/min (wysoki moment) jechac jak najwyższym biegiem i żeby wtedy nie kwiczł;) i mamy optymalna maszynę. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTECH    19

max. moment obrotowy jest już przy 1250 obr/min. ładnie wchodzi na obroty -zwawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ben87    1

nie wiem z tymi obrotami tak na oko:) bo chyba w wiekszych mocach jest wyżej. zresztą dławić silnika też nie można. ja uważam 1600 za optimum i chyba spalanie też najmniejsze... z maszyna oczywiście

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy new holland t4.75 dał by radę z opryskiwaczę pilmet 800l dodam że sam opryskiwacz waży 460kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piratqwert    8

75 km. na 15h... to max co ci potrzeba!

osbiście mam c360 i c330 jako pomocniczy. i jak ostatnio policzylem to c360 pracuje jakieś 3 tygodnie w roku. resztę stoi. a używam c330.

więc tym bardziej taki t4.75 się sprawdzi.

pług 3 skibowy obrotowy, do tego agregat talerzowy 2.5 metra (nie mylić z borną talerzową) i jazda.

większy ciągnik ci się nie zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamLasik    0

Witam wszystkich. U mnie na profilu pojawia sie fotki New Hollanda t4.75 z opryskowaczem Pilmet eko 815. Zabiera on ze soba 1000l wody i szerokosc robocza 15 metrów i spokojnie moge powiedziec bo juz pryskałem ze daje rade. Jade na pierwszym biegu z trzeciego zakresy około 7,5-8km/h i ogroty 1300- walek ustawiony na eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel423    0

Mam pytanie czy new holland t4.75 dał by radę z opryskiwaczę pilmet 800l dodam że sam opryskiwacz waży 460kg???

Na pewno da radę, mój dźwiga Krukowiaka 1000 l który sam waży 800kg. Jedynie dołożyłem mu obciążenia :)


MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c405    0

Witam wszystkich kolegów, jestem nowy więc proszę o wyrozumialosc:)

Przymierzam się do zakupu nowego new hollanda T4.75 PowerStar. Czy taki ciągnik da radę z 3 plugami obrotowymj unia ibis M ?

Jak ze spalanie spalanie tym ciagniku i czy też są problemy z turbina jak w T5, czy filtr czastek stalych jesz bezobslugowy?

Ciągnik + ladowacz,miałby być na 12ha ziemi-zboża i truskawki.

Czy może lepiej zastanowić się nad kubota M7060 lub ursus c-380?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Edytowano przez c405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryk211088
      Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
    • Przez Turek12
      Cześć panowie mam problem z taktorem 
      Po zakończonej pracy z glebogryzarką kontrolka wom migała zgasiłem traktor ale teraz niechce odpalic ktos miał taki problem ? 
    • Przez MarcinWrona
      Witam. Temat jest do trudny ale ktoś z Was może mi pomoże. Mój tata ma t4.75 z 2013 roku i jest taki problem ze przy orce albo przyczepie ślizga sprzęgło jak ma ciężej. Rzuca olej na sprzęgło i ślizga. Było wielu mechaników wymieniali uszczelnienia na wale sprzęgło dociski wszystko i po złożeniu jest ok za za kilka motogodzin znów zaczyna rzucać olejem na sprzęgło i nie ma orki itd...wymieniali uszczelniacze na wale dawali nawet po 2 żeby było mocniej mimo to problem pozostaję. Mówią że te ciągniki mają wał w skrzyni niczym nie podparty bo nie ma połbiegow i tak sie będzie niestety robić. Jest to bardzo dziwne. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
    • Przez Robertb
      Witam mam problem z ogrzewaniem w t 4,65 od jakiegoś czasu przestało działać ogrzewanie ,podejrzewałem  że termostat wymieniłem i nic nadal nie grzeje, odpowietrzyłem tak jak pisze w instrukcji i nadal nic .Dodam że po odpowietrzeniu wąż który idzie od termostatu do chłodnicy nagrzewa się jest gorący a drugi który wychodzi dołem z bloku i idzie do spodu chłodnicy do połowy jest gorący i w połowie tego węża jest zimny . Miał ktoś podobny problem, lub może wiedzieć co jest grane? Będę wdzięczny za jakąkolwiek  pomoc.
    • Przez Turek12
      Cześć mam problem z turem traktor to new holland t4.75 powerstar 
      Tur ostatnimi czasy bardzo dziwnie dziala. Po odpaleniu z rana bardzo ciezko chodzi joystick praktycznie trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby go przełamac aby zaczął działać. Po przełamaniu chodzi normalnie oraz ostatnio zauwazylem za sam zaczął sie opuszczać ktos wie co w tej sytuacji zrobić ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj