6420jd

JD 6520 problem z rewersem

Polecane posty

6420jd    0

Witam, w moim johnie prawdopodobnie urwała się linka od rewersu :( , czuć jak dźwignia ociera o druciki . Wie ktoś może jaki będzie koszt naprawy? Długo zajmie naprawa? Ktoś miał podobną usterkę? z góry dziękuję za pomoc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Linka kosztuje ok 600 zł wymiana jest bardzo łatwa 10 min i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Jak masz czas to możesz wtedy se wysyłać i dorabiać ale jak trzeba wóz codziennie ładować to nie ma na to czasu i pewnie wcale dużo taniej nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzwoniłeś do nich? Dorabiałeś kiedyś linkę?

Cała naprawa polega na ucięciu kawałka nowej linki i zakuciu jej. 50 zł pewnie wystarczy+ 10 minut czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

1. Tylko że ja mam do nich 500 km więc podroż więcej kosztuje niż nowa linka chyba żeby gdzieś bliżej znalazł kogoś

2. ta linka już swoje przeszła raz pękła to pewnie w niedługiej przyszłości pęknie gdzieś obok a zwłaszcza że to nie linka tylko cięgno Bowdena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten link to tylko przykład, takich firm jest więcej. Chciałem tylko pokazać, że może da się zaoszczędzić, 6 stówek jednak piechotą nie chodzi ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Na pewno da się zaoszczędzić tylko tak zużytej linki bym nie naprawiał bo to mija się z celem ale zrobić nowo na wymiar na pewno wyjdzie taniej od oryginału, jak ktoś ma blisko i ma czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

Witam mam taki problem z maszynka ostatnio robi mi sie takie cos ze jak odpale jd to miga mi na wyswietlaczu literka " i " i nie dziala mi rewers po chwili pykania rewersem lampka gasnie i wszystko dziala, jak traktor jest zapalony to wszystko normalnie dziala jak go sie zgasi to czasem wlasnie takie cos sie robi co moze byc tego przyczyna ? bezpiecznik slaby ? czy pod spodem jakis kabel nie laczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

A bez przełączania przełącznikiem rewersu i odczekania lampka nie zgaśnie?

Czy pomaga tylko przełączanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

dzisiaj zauwazylem jeszcze takie cos ze jak odpale ciagnik to slychac takie pykanie jak by rewers sie wrzycal i wyrzucal tak pare razy jak by cos nie lapalo pyknie kilka razy i miga lampka " i " i teraz ruszam rewersem do przodu albo do tylu tak pare razy i zalapuje i lampka przestaje migac jak ciagnik jest w ruchu to wszystko dziala normlanie elegancko a jak go sie zgasi to ten rewers jak by nie lapie o co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

od kiedy to w rewersie jest linka ;/ to w jd 6420 nie jest rewers elektro hydrauliczny >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Są wersje gdzie jest rewers elektrohydrauliczny, są wersje gdzie jest tylko hydrauliczny [również bezsprzęgłowy] ale sterowany linkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj