Zaloguj się, aby obserwować  
padre1989

Zetor Forterra Black Line

Polecane posty

padre1989    13

Zastanawiam sie nad zakupem Forterry 137km...i sie zastanawiam na wersja black...ogladalem zdjecia i wyglada bardzo ladnie ...a co do eksploatacji tej maszyny chcialem popytac jak sie sprawuje jesli ktos ma a ogolnie co myslicie o tym sprzecie?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

 

Z okazji 66 rozcznicy uruchomienia produkcji ciągników ZETOR, wprowadzona do sprzedaży zostaje limitowana seria ciągników ZETOR FORTERRA 135. Ciągnik jest dodatkowo wyposażony w:

- radioodtwarzacz,

- dywanik podłogowy,

- lampę ostrzegawczą,

- pokrowiec siedzenia ZETOR,

- szyby koloru czarnego,

- naklejkę "LIMITED EDITION",

- polar z grawerem "ZETOR LIMITED EDITION", który dosłany będzie w późniejszym terminie zgodnie z rozmiarem wskazanym przez klienta (bardzo wysoka jakość materiału),

- pełne tarcze kół koloru białego,

- maska, błotniki, kabina ciągnika koloru czarnego,

- gwarancja 3,5 roku.

 

Do cen ciągników doliczone zostaną ceny dodatkowego wyposażenia, w króre te są wyposażone.

Ilość ciągników w oferowanej serii wynosi 66 szt., bez możliwości zwiększenia.

 

 

 

 

No, no, ekskluziw mejd baj Zetor. :lol:

A jaka jest różnica w cenie wersji zwykłej, a limitowanej? Dodatki warte niecałe 500 zł, oprócz czarnego malowania. Ogólnie ciągnik ładniej wygląda jak zwykła Forterra, może sie podobać, ale jak to ktoś kiedyś powiedział "to nadal tylko Zetor".

A te szyby to przyciemniane są czy mi się wydaje? Należy pamiętać, że wg. obowiązujących przepisów szyby - przednie, oraz przednie boczne muszę posiadać współczynnik przepuszczania światła nie mniejszy niż 70%. Ciągników chyba też się to tyczy.

 

Ciekawe jak będzie ten dywanik wyglądał po jednym wejściu do ciągnika na mokrym polu. :unsure:

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Wersja bleck line ful opcja z przednim tuz kosztuje 209,000 netto .. a dodatki w porównaniu do zwykłej to koszt 2200 netto i trzeba czekać 2 tyg dłożej ... na moje szału nie ma.. jak za tą cene


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Szukają głupiego...Myślą ze ktoś jest głupi i poleci na czarne malowanie i parę pierdół więcej.No ale jakiś głupi zawsze się znajdzie.Dla porównania za 209,000 netto to można było kupić ursusa 1674 którym więcej zrobisz.No ale już dla nie których nie odpowiada bo elektroniki nie ma.W życiu się ten zakup nie opłaca...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Kolego locke a dlaczego uważasz, że jak ktoś chce czarnego Zetora do jest głupi? Dopłata w Fendzie do Black Beuty jest z pewnością większa, i nikt nie powie że kupując Fendta BB ktoś jest głupi tylko wszyscy WOW !!! A tam tez tylko dodatki upiększające. Kto bogatemu zabroni? Jak ma pieniądze i chce miec coś innego niż wszyscy to czemu nie. Jego pieniądze jego sprawa. A jak Ci się zwróci zakup EHR zamiast zwykłego mechanicznego podnośnika? Jak Ci się zwrócą dodatkowe lampy? Zastanów się następnym razem zanim napiszesz coś podobnego ;)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Michufarmer

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefix17    8

Czarny Zetor

Czemu nie

Ale i tak mistrzostwo świata należy do osób którzy sprzedają Zetory malowane na JD i jeszcze jest naklejka JD XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10
Dopłata w Fendzie do Black Beuty jest z pewnością większa, i nikt nie powie że kupując Fendta BB ktoś jest głupi tylko wszyscy WOW !!!

Kto bogatemu zabroni?

 

Taaa, tylko cena Fendt'a jest adekwatna do dopłaty za BB. I rolnik wybierający Niemiecką markę raczej nie martwi się o dodatkowe koszty, bo skoro go stać na taki drogi ciągnik, to pewnie też go stać na dodatki i droższą eksploatacje, a nabywca Czeskiego ciągnika ma trochę mniej zasobny portfel, więc musi sobie zadać pytanie, czy ma dopłacać, za g#@$no warte delikatnie mówiąc dodatki.

 

I co do tego, że nikt nie powie, że nabywca BB jest głupi to bym polemizował, bo jak dla mnie to jest właśnie głupie, bo dla mnie ciągnik ma długo i bezawaryjnie pracować, to jest maszyna rolnicza, a nie samochód, który stoi na trawniku przed domem i ma imponować sąsiadom.

 

No chyba, że welurowe dywaniki i czarny metalizowany lakier dadzą +30% do uciągu. ;)

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6863

Czarny Zetor

Czemu nie

Ale i tak mistrzostwo świata należy do osób którzy sprzedają Zetory malowane na JD i jeszcze jest naklejka JD XDD

Twoja niewiedza mnie przeraża. http://tractors.wikia.com/wiki/Zetor

Renaulty też ludzie przemalowują i sprzedają w kolorach John Deere? http://books.google.pl/books?id=g_N5R0Xi6gwC&pg=PA229&lpg=PA229&dq=john+deere+series+renault&source=bl&ots=KHjqbNGFHG&sig=2ykCIf-FkSp0_IO90DwV42krHOc&hl=pl&sa=X&ei=2dabUIfoKYGn4gTet4HICA&ved=0CDUQ6AEwBA#v=onepage&q=john%20deere%20series%20renault&f=false

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jedna sztuka która zalega na placu i to wszystko... i do tego firma która to ogłasza nie jest dealerem tylko firmą która udziela kredyty i leasingi więc nie do końca wiadomo co ona sprzedaje, czy ciągnik czy mechanizm finansowania zakupu przykładowego ciągnika, który jest na zdjęciu...

 

PS: Nawet nie ma autentycznych zdjęć ciągnika tylko są z AF ściągnięte ;) przejedź się do jakiegoś dealera Ursusa i zapytaj Ci ma w ofercie 1674- odpowie Ci że nie.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefix17    8

Twoja niewiedza mnie przeraża. http://tractors.wikia.com/wiki/Zetor

Renaulty też ludzie przemalowują i sprzedają w kolorach John Deere? http://books.google....renault&f=false

A ja myślałem, że handlarze z powodu braku czerwonej farby dla jaj malowali zetory na zielono O.o

Bo jak był już jakiś Zetor ala JD to przeważnie obok stały same JD, więc handlarz teoretycznie mógł nie interesować się Zetorami i nie miał czerwonej farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj