Skocz do zawartości
nharek

Za wysokie podnoszenie NH TD5050 (panel boczny)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
TD5050
nharek    1

Witam. Zastanawiam się czy da się jakoś zmienić wysokość podnoszenia danej maszyny?.. Chodzi mi o podnoszenie na panelu. Gdyż jak podnoszę pług (panelem bocznym) to cięgło po prostu jest w pozycji pionowej, a nie potrzeba aż tak wysoko podnosić...

danimat19    2

powinien mieć z prawej strony siedzenia dwie wajchy i jedna jest od wysokość podnoszenia a druga bodajże od wysokość opuszczania w case jx 95 tak to wygląda

Edytowano przez danimat19

Wiadomość z agroFakt.pl

nharek    1

Jedna jest od pozycji siłowej, tak mi się wydaje, drugą natomiast mogę podnosić i opuszczać, ale wygodniej jest to robić tym "przyciskiem" co jest z boku ;)

kris14    259

Z tego co pamiętam to w Lift-o-matic bo tak to się chyba nazywa można sterować podnośnikiem w dwóch wariantach- podnosi do końca, opuszcza do ustalonej pozycji lub podnosi do ustalonej pozycji i opuszcza do końca.

nharek    1

To chciałbym tak zrobić, żeby podnosił to ustalonej pozycji a opuszczał do końca, tylko jak to ustawić?, bo na prawdę bez potrzeby jest aż takie wysokie podnoszenie... ;)

koparka    0

Na prawym wieszaku patrząc z tyłu jest cała regulacja maksymalnej wysokości podnoszenia przyciskiem.Wygląda to tak ustawiasz wajchami żądaną wysokość maszyny zawieszanej gasisz ciągnik wychodzisz z ciągnika poluzujesz nakrętkę na prawym wieszaku potem przekręcasz tą wyprofilowaną podkładkę do momentu aż dotknie tej rolki która steruje zaworem dokręcasz nakrętkę i wszystko. to wszystko jest opisane w przedziale obsługi podnośnika i systemu Lift-o-matic.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się