Zaloguj się, aby obserwować  
HondaMtx

Router Wi-Fi do internetu radiowego

Polecane posty

dawidg2    31

A ja mam pytanie bo mam Liveboxa i niestety jest na 2 piętrze w domu i na parterze ledwo dolatuje sygnał wifi, mam wolny router TP LINk TD-W8960N czy dało by się go podłączyć żeby posyłał sygnał na parter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Z tymi kamerkami gdzies tam w polu możre być problem zwłaszcza zimą jeśli chodzi o zasilanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

dawidg2 zobacz jeszcze zmieniając kanały w routerze na którym masz najlepszy przepływ i sygnał przy okazji. Mi najlepiej lata na 13 i na 11 deko słabiej. A jak nie pomoże to mus kupić albo mocniejszą anteknę do routera coś tego typu OVISLINK AirLive Wireless Antena 10dBi RSMA (WAI-101) lub zewnętrzną jak interline horizon mini 7dbi. A przed tym wszystkim proponuje router dać na parter i przed zrobić internetowy darmowy eksperyment http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-wzmocnic-moc-sygnalu-wi-fi-za-pomoca-puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Livebox niema zewnętrznej antenki. A na nim głównie ciągne, zresztą na dole tak się nie korzysta za dużo, kupię chyba do gniazdka prądowego te adaptery i będe miał LANa w każdym gniazdku w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Tylko ze te adaptery działają jak pomieszczenia docelowe są na tej samej Fazie. W innym przypadku pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

To lipa jak nie ma antenki. Proponuje zatem pogonić jego a kupić z antenko i jakiś dobry model już dwupasmowy sprawdzony. Albo poszukać tani router i podpiąć go do tego kablem i dać tam gdzie nie ma sieci teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Musi być bo mam TV przez niego, podobno na innym routerze nie chodzi TV, jest przez LAN podłączone. Jak pisałem tam rzadko korzystam z neta więc nie jest to uciążliwe. A nawet ostatnio tam znajomego tablet chodził jak mu ustawiłem WiFi. Dzięki za rady coś pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Dekoder jest podłączony przez LAN z Routerem.

Edytowano przez dawidg2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Gdzieś coś czytałem że ktoś przerabia Liveboxy na takie z wyjściem na zewnętrzną antenkę-wrzuć w Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kratka16    0

Mam pytanie dostalem laptopa i bylo z nim kabel taki co podchodzi do usb i na koncu jest taki jakby pendrive i na nim pisze connect co to takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kratka16    0

To jest cos takiego jak pendrive i tam jest przycisk i wciska sie go i zapala sie lampka a u gory na tym pendrive jest tak jakby fale jakby znak wi-fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Ja mam liveboxa już od chyba 4 lat i w całym domu mam zasięg wifi natomiast chciałbym wzmocnić ten sygnał na tyle aby objąć zasięgiem swoje podwórko bo liveboxa zasięg kończy się 3m od domu. Chętnie bym zmienił liveboxa na inny router ale nie wiem czy działałby dekoder tv (wymaga połączenia z liveboxem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Już pisałem o tym-znajdź kolesia który zrobi Ci wyjście na zewnętrzną antenkę lub kup np. Airlive Duo (ja nabyłem coś takiego)-to cudo "łapie" sygnał z jakiegoś routera i rozsyła dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Ok dzięki. Co do tej zewnętrznej antenki to jest taki haczyk, że livebox jest własnością TP i mogą celową ingerencję w urządzenie potraktować jako powód uszkodzenia urządzenia. Ja mimo posiadania liveboxa 1 do tego roku (teraz mam 2.0) nie miałem z nim żadnych problemów natomiast znajomy w ciągu 0.5 roku ma już 5-ego. Raczej skorzystam z drugiej opcji. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kratka16    0

Mam pytanie dzisiaj kupilem karte startowa t-mobile na internet do laptopa cos tam pisze ze 2gb sa do wykozystania i czy jezeli wykorzystam te dane to mi juz nie bedzie chodzil internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Albo prędkość spadnie kilka razy albo będziesz musiał zapłacić za dodatkowe mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj