Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eugeniusz1965

John Deere 575

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john

Gdzie można zdobyc schemat instalacji elektrycznej? Pomoże ktoś? Z góry dziekuje za odpowiedz

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Wiadomość z agroFakt.pl

kojot2385    38

Mówiąc szczerze walcowej raczej nie polecam brać. Miałem kiedyś Claasa walcową to gdy była bardzo sucha słoma (szczególnie żytnia)to bela wcale nie chciała się obracać w komorze, były problemy z owinięciem...

MKrajes    25

Ja właśnie mam prasę walcową Claasa (Rollant 350RC) i nigdy nie miałem problemów ze zbiorem słomy. Czy słoma była bardzo sucha, drobna, długa itd. nie zdarzyło mi się by coś za prasą zostawało czy by były problemy z owinięciem.

Gdy miałem poprzednią prasę łańcuchową to wtedy zbiór suchej czy drobnej słomy był totalną tragedią

Edytowano przez MKrajes

kojot2385    38

Jakiego claasa miałeś?! Co masz teraz?

Miałem Claas Rollant 85 Miała już sporo latek i pewnie w tym był problem że wały które odpowiadają za obracanie beli były już prawie gładkie więc nie miały przyczepności. Pozatym robiła bardzo duże bele co mi nie pasowało,mówiąc krótko nie był to najlepszy zakup. <_< Potem kupiłem nową- Krone Kr 130 mam ją już 6 lat i to był idealny wybór B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez 12345678
      Mam problem z prasą John Deere 550. Prasa podczas pracy podała sznurek ale ramie już nie wróciło. Pompa nie podaje oleju. Po jej wymontowaniu i sprawdzeniu okazuje się że wszystko jest ok. ale jednak pompa nadal nie podaje oleju. W czym może tkwić przyczyna?? Filtr jest nowy, a olej czerwony, hydrauliczny, samochodowy.
    • Przez rebel22
      Witam czy posiada ktoś tą Prasę jakie macie opinię na jej temat?
    • Przez Piotr609
      Witam panowie mam do was pytanko odnosnie cisnienia u mnie gdy zamykam komore i nabijam cisnienie wskazówka zegara wchodzi okolo 2cm na zielone pole w trakcie zwiekszania sie beli dochodzi do czerwonego pola w zaleznosci od ustawiania zaworem gestosci ale gdy przestane i prasa nie pobiera materiału lub kiedy owijam siatka widac ze wskazówka sie cofa z 1.5cm a słoma z 10cm po wiezchu nie jest dobita czy u was tez tak jest? 
    • Przez Skwarus
      Witam, jak powinien wyglądać ten dolny walec w tej prasie? Niedawno kupiłem i są na nim przyspawane takie "ceowniki" ale wydaje mi się że jest on zbyt ślizgi bo prasa po kupnie zrobiła 70 bel bez problemu a teraz co chwilę przy rozpoczynaniu bela przestaje się obracać i zapycha się za rotorem, jeśli miał ktoś podobny problem z zapychaniem prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu
      Pozdrawiam