toniekmf255

Co robicie w zimę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
330CUrsus    0

Koniki,saniw duże dzwoneczki. :) Ja to remont C-330(silnika bo dymi jak lokomotywa albo i lepiej,pustej dwukółki z 5 nie radzi już) i grzebie przy maszynach bo zawsze się coś przy nich znajdzie do robienia.No i odśnieżam jak popada ale o łopacie już zapomnę bo se zrobiłem łychę na podnośnik w końcu. :) A tak to se gram w pleja lub na kompie lub jakiś wyskok na wieś.I jak popada śnieg to też kulig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
A na przykład ze koniami :)

 

Po pierwsze niemam koni

po drugie mam tylko jedne sanie

a po trzecie my jedziemy na ognisko.a koniami musialby na kilka san jechac zeby tyle ludzi wziasc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja będę C-355 remontował (jak będzie kasa).

I będę odśnieżał podwórko (jak będzie śnieg) :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19
Po pierwsze niemam koni

po drugie mam tylko jedne sanie

a po trzecie my jedziemy na ognisko.a koniami musialby na kilka san jechac zeby tyle ludzi wziasc.

 

 

zeby 15 ludzi wziasc na kilka sań to musi byc wyczyn (na moje sanie wchodzi ze 11 - 12 ludziow a jeszcze mozna sanki doczepić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Oczywiscie a kielbase wodke i i inne pierdoly do kieszeni bedziemy wkladac??? hehehe.

sa jedne sanie i kilka sanek


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

A ja sanie mam takie że na tej ławeczce co się siedzi z tyłu to się podnosi ta decha i w środku jestr taaakii duży kufer i tam wszystko ładujemy a z tyłu saneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil97    0

Jeżdze rowerem na lodzie(driftuje xD),odśnieżam podwórko u babci i jeżdze na sankach i kulig co roku ;D


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yooo    53

a ja bedę brał wieczorami dodatkowe lekcje biologi.. z kolezankami oczywiscie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Remont MZ ETZ 250 żeby na wiosne już jeździć i oczywiście odśnieżanie zasp snow blowerem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Hej ja tej zimy mam zamiar wyciagnac z krzakow piasta RCW i kompletnie go odnowic wymienic bebny naprawic skrzynke przekladniowa i odmalowac a tak poza tym to zima zawsze w papierach robie sobie pozadek i browarka hlapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a ja jezdze do lasu no i tej zimy jeszcze remontuje mtz'ta a tak to zawsze troche drzewa mozna sprzedac


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Ja tam wciągam do garażu jakąś maszyne która kończy już żywot i odbudowuje ją ;) w tym roku padło na KOSa już prawie gotowy ;) a w planach jest jeszcze zrobienie kozackiej zabudowy pod sufit przy 360 zeby wsadzić ładnie radio głośniki wentylatory, przełączniki i przekaźniki od dodatkowego oswietlenia :D


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

a ja jezdze do lasu no i tej zimy jeszcze remontuje mtz'ta a tak to zawsze troche drzewa mozna sprzedac

 

Tylko którego mtz'ta ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe no dobre 'FINEK'

powiem tak tego co ostatnio kupilem ;);)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

A u nas w zimkę będziemy:

-remącik 3 przyczep

-remącik rozbitego dafa

-remącik zts'a, wymiana uszczelki pomiędzy skrzynią a mostem!

-praca w olszynie

-kupno prasy zwijającej i mały przeglądzik

-odśnierzanie(jeśli bedzie takia potrzeba!!!)

 

A poza tym codzienne obowiążki przy tuczniczkach!!!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej10    2

No to ja będę zupełnie orginalny. Jako że jestem Ogrodnikiem to:

Robienie sadzonek z iglastych a pod koniec zimy z zdrewniachył liściastych

Odśnierzanie tuneli (oby jak naj mniej) oraz podjazdu (tu może być sporo, choć tworzy się paradoks)

Jeśli zima pozwoli tj będzie ciepło wymiana żywopłotu

Jeśli jw to coś może w ogrodzie w końcu się pogrzebie

 

Wieczorami

Grzebanie w Mondkach coby śmigały jak nówki

Coś tam w ciapku się dłubnie

Planuję budowę wału strunowego (bo materiały się walają po garażu)

Może TUZ przedni do ciapka bo tyłem kiepsko się odśnierza podjazd

 

No i w wekendy na uczelnię.

 

Pozdrawiam Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

hehe no dobre 'FINEK'

powiem tak tego co ostatnio kupilem tongue.gif:P

 

Tylko tak zażartowałem, ładne masz sprzęty.

 

 

 

A ja będę remontował kibitkę od podstaw, rometa ogara 205 ;) i jak starczy czasu pomaluje pług do 30-stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no wiem ze zartowales hehe ale i tak juz koncze mtz'ta zamierzamy kupic fergusona to tez jakis remoncik trzeba bedzie ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no wiesz trzeba isc z postepem hehe nie no zartuje

teraz kurcze juz chyba ferguson odpada czytalem duzo o nim moze jakis DF sam nie wiem jak to sie potoczy jak pojedziemy ogladnac to bedzie wiadomo

 

Finek jak chcesz wiedziec to napisz na gg to pogdamy


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas zaczeliśmy już robić wał a tak pozatym to jeździmy do lasu i szykujemy drzewo na następną zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

tak jak kolega przede mną to sporo wyjazdów do lasu i przede wszystkim remonciki małe malowanie itp


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Plany przed zimą jak zwykle ambitne a z realizacją gorzej. No ale teraz składamy suszarnie na zboże i kukurydze. Musimy wkoncu zabrać sie do remontu wizualnego "piećdziesiątki". No w każdą zime walczymy z kukurydzą. No a poza tym to wiele,wiele drobnych ale ważdnych rzeczy:) Pozdrawiam


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj