Polecane posty

Tygrys2404    0

Może i tak ale prawdopodobnie pierwsza z nową kabina będzie u mnie bo tak mi mówił diler a druga na targi kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralgol18    12

co lepsze zetor hsx 120 na fullu czy john deere 105m jak myslicie

Edytowano przez koralgol18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Ja bym wolał zetora bo według niemieckiego testu ma najniższe spalanie w przedziale mocy i zawsze łatwiej go naprawić każdy mechanik sobie z nim poradzi.

A john deere dużo palą i części ma bardzo drogie i mało który mechanik chce go naprawić bo dużo elektroniki i kiepskie podejście jest bo kolega ma i tam niekiedy pomagałem mu w naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

To poco przepłacać za jd jak są tak samo wyposażone jak zetor hsx a dużo więcej spali jd niż zetor i cześci dużo drosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

JD orałem bo od kolegi go miałem i z 3 w obrocie wychodziło 21litrów na ha to tą starszą forterą znajomy miej spali z 4 w obrocie bo koło 17 l na ha a co dopiero tą nowa 16v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

no własnie mi sie wydaje,że jak głowica 16v to powinien mniej palić,bo łatwiej wtloczyć i wypchać przez dwie dziury niż przez jedną :D i w porównaniu tych samych forterr z różnymi głowicami pewnie z 16v będzie ciut żwawsza. Jeśli pisze jakieś bajki to mnie poprawcie;)

Edytowano przez Kamil1998

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz3044    19

witam. Bylem u przedstawiciela zetora i mam oferte na forterre 130 hsx. Prawdopodobnie bede go zamawial. Cena 236 tys lekko do negocjacji. Wyposazenie przedni tuz szerokie opony nowa kabina klima siedzenie gramera obciazniki kol tyl jakies radio kogut i takie pier**ly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Moim zdaniem dobrego wyboru dokonałeś ja bym tylko na twoim miejscu się tylko zastanowił czy nie lepiej 140 kupić zawsze te parę koni więcej się przyda zwłaszcza ja to będzie główny w gospodarstwie.

Bo ja mam zamówiony model 140 za 250tys bruto ale do tego jeszcze przedni wom bez woma to z około 20 tys taniej

 

no własnie mi sie wydaje,że jak głowica 16v to powinien mniej palić,bo łatwiej wtloczyć i wypchać przez dwie dziury niż przez jedną :D i w porównaniu tych samych forterr z różnymi głowicami pewnie z 16v będzie ciut żwawsza. Jeśli pisze jakieś bajki to mnie poprawcie;)

 

W 100% się z tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz3044    19

Tylko zastanawiam nad ta kabina z fotelem pneumatycznym. Przedstawiciel mi go. I mam mieć ta nowa kabinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Ta nowa kabina ma być praktyczniejsza zwłaszcza do tura bo mieć przeszklony dach.

A z tego co o tym traktorze piszą to fajny jest a kiedy będziesz go miał. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz3044    19

dzisiaj jezdzilem nim po placu. Bede mial go prawdopodobnie za 2 miesiace i jeszcze siewnik biore u niego. Fajny ciagniczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

w sobotę będe miał dostawę forterry 110 a dziś byłem zobaczyć u dilera. Jest z nową kabiną i z tego co dilej mówił to wszyskie nowe modele przychodzą z nową kabiną. Okno dachowe fajna sprawa ale tylko do tura. Troszkę zmieniona estetyka i rozmieszczenie przycisków. Załączanie WOM po prawej stronie w rogu malutką dźwignią. Najważniejsza zmiana to silniki 16V w słabszych modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Do tura to super rzecz i dlatego czekałem na te nowe modele. Jak ci ją dostarczą dodaj fotki bo chciałem by zobaczyć te nową wersje jak się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

tak wszyskie nowe modele forterry mają silniki 16V (zarówno hsx jak i zwykłe). Jak dojedzie to porobię fotki jak to wygląda bo w sieci cieżko jeszcze coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

w proximach też bedą chyba 16 zaworowe silniki z normą tier III b


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

No fajne podświetlenie :D A nie widziałeś jej na wystawie? Koło tych JD co robilismy fote stał HSX


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Moim zdaniem to tylko te hsx będą mieć te silniki 16v a zwykłe forterry będą mieć zwykłe

A fajnie wygląda z tym oknem dachowym przyda mi się do tura :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeżeli zwykła Frotka będzie już spełniała normy Euro 3B to będzie miała głowicę 16V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj