Gość Profil usunięty

Schemat sterownika prasy Hesston 5670H.

Polecane posty

janKesz44    0

Czyli owijanie nie włącza się automatycznie po podaniu sygnału o napełnieniu komory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

włącza się po podaniu sygnału. start załączy owijanie w trybie auto, np na pusto lub gdy komora jest nie napełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

wysłałem sterownik do elektronika do naprawy. dzisiaj paczka z naprawionym sterownikiem wróciła do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

sterownik był zalany jakąś lepką cieczą. cały był rozebrany, płytka umyta i poskładany na nowo. 600 zł wziął elektronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale Cię naciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów mam taki problem z prasą hesston 5670H po zrobieniu ok 50 bel cos sie stało najprawdopodobniej ze sterownikiem bo wypuszcza rurki podajace sznurek w trybie auto ale nie chca one wrocic. Jeszcze wczoraj wszystko było dobrze problem pojawił sie dziś. Po naciśnieciu przycisku start jest to samo. Może ktoś miał podobny problem i jest w stanie coś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sprawdź krańcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chodzi o wyłączniki krańcowe przy igłach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasandar1    0
Napisano (edytowany)

Witam

a ja mam taki problem teraz z prasa niechce mi podnosic  klapy tzn niechce podniesc podbieracza a jak go niepodniesie to klapa też sie nie podniesie. Elektrozawory jak recznie nacisne od podbieracza to wtedy podnosci jak sie przycisk na sterowniku nacisnie.. i tu moje pytanie wie ktos jak to naprawic? co mogło sie stac? zna ktos kogos kto by to naprawił w rozsadnych pieniadzach bo u mnie niestety raczej nikt sie niezajmuje raczej takimi rzeczami.

sterownik wyglada tak..

 

A co to ma wspólnego ze schematem? Jeszcze jeden post i dostaniesz ostrzeżenie.

post-135276-0-67406400-1431982586_thumb.jpg

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem649    0

Witam, Mam od niedawna prase Hesston 5670 i mam problem z automatem, czy może kto wstawić filmik jak powinien działać poprawnie cykl owijania Auto? Mam problem bo nie zawsze działa owijanie na automacie, raz dziala silniczek raz nie, czesto zdaza sie tak ze nagle zaczyna wyciągać sie szunurek w połowie balota, nie działa w ogole przycisk start, gdy nacisne start w trybie auto to zapala sie tylko lampka od sygnału pełnej komory. Czy ktoś miał moze taki problem lub bardzo zbliżony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gruby12345
      Witam serdecznie, od dłuższego czasu poszukuję prasy zwijającej która będzie współpracować z Zetorem 5245 (51KM). Zastanawiam się nad prasą stało komorową Agram 9210 lub zmienno komorową Hesston 5670. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na zakup to kwota ok. 10 tys. zł. Dodam jeszcze że prasa będzie wykorzystywana głównie do siana i słomy a sporadycznie także do sianokiszonki. W sezonie przewiduję zrobić ok. 200 bel wszystkiego. Co sądzicie o tych prasach, jakie są ich zalety i wady oraz jak wygląda cena części zamiennych? Może macie jakieś inne propozycje?
    • Przez gruby12345
      Witam, jak myślicie czy zetor 5245 (51 KM) da radę z prasą JD 540 lub 545, i czym te prasy się różnią?
    • Przez bodzioszajs
      Witam
       
      Wszelkie ważne informację są w linku poniżej:
      http://olx.pl/oferta/prasa-zwijajaca-feraboli-entry-120-nowa-CID757-IDasF4X.html
       
      Pozdrawiam
       
    • Przez Stiker
      Witam
      Mam problem z moim Deutz-fahrem agrotron 100 z 99r. Mianowice nie działa w nim podnośnik, a raczej raz działa raz nie działa ale coraz częściej nie działa, w sumie to już w ogóle. Albo się blokuje w  albo nie chce opuszczać. Podnośnik jest elektryczny więc gdyby ktoś miał schemat do niego lub jakiegoś pokrewnego to było by miło. Poza tym nie patyczkowałem się i od razu wezwałem do niego serwis. Serwisowi nie udało się podpiąć traktora do komputera -gość poklikał, pokręcił i stwierdził że to na 95% potencjometr od regulacji prędkości opuszczania chociaż wydało mi się to mało prawdopodobne. Do tego powiedzieli że ew. tą część mogą mi na zamówienie sprowadzić i słoną fakturę wystawili. Znajomy elektryk(naprawdę dobry fachowiec) sprawdził wszystkie obwody, złączki itd. oraz ów niepewny potencjometr i resztę przełączników i  stwierdził, że są w dobrym stanie.   Jego podejrzenie padło na centralkę. Coś wielkości 5cm na 15cm. Nie znam się na tym. Czy ktoś mi jest mi w stanie powiedzieć co  powinienem zrobić i jak ew. tą centralkę naprawić. Dodam że serwis nie mógł podpiąć się do komputera prawdopodobnie dlatego żę kable nie były do gniazda podpięte czego serwisant chyba nie zauważył.
      Pozdrawiam
    • Przez Tommekpol
      Oferta nie aktualna. Prasa została sprzedana. Temat do zamknięcia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj