Skocz do zawartości
ociec82

Renault 133.54 opinie użytkowników

Polecane posty

ociec82    1

Jakie ma spalanie w polu i w transporcie?czy części są drogie ? i czy jest to traktor prosty w budowie czy też nie?

napiszcie jak go oceniacie i czy polecacie

wobos1    0

witaj o 133.54 niewiem duzo mam taki dopiero od 3 dni chodzil tylko 2 godziny z gruberem jest mocny,mam zato 110.54 juz 3 lata ogolni sa to ciagniki proste niema z nim wiekszych problemow jesli si ekupi w miare nie zniszczony uzytkowaniem,jesli o spalani eto w porowniau do polskich 6 sa bardzo oszczedne a robia te sama robote

danio412    0

witaj o 133.54 niewiem duzo mam taki dopiero od 3 dni chodzil tylko 2 godziny z gruberem jest mocny,mam zato 110.54 juz 3 lata ogolni sa to ciagniki proste niema z nim wiekszych problemow jesli si ekupi w miare nie zniszczony uzytkowaniem,jesli o spalani eto w porowniau do polskich 6 sa bardzo oszczedne a robia te sama robote

CZEŚĆ jestem tu nowy ale hcem się spytać czy lepiej :blink: kupić renie 133-54 czy 110-54. JA MYŚLE ŻE TO JEST TO SAMO ALE DOKŁADNIE NIEWIEM... :huh:

Wiadomość z agroFakt.pl

misiek38    1

poniekąd średnica jest o 5 mm większa lecz pojemność jest ta sama więc różnica jest w wale no i oczywiście w spalaniu

maly00    6

mam takie pytanie czy 110.54 mozna troche podkrecic?bo ta moja musi miec cos na pompie zmniejszone bo dosc malo pali ale czasami brakuje mi kilku koni ktos moze praktykowal moze z ta dawka paliwa? jakby tak ze 120 km miala to by super bylo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się