bizonzo56user

Polonezy

Polecane posty

leszcz8    40

@binek Popieram twoje ostatnie zdanie . Fiat ma bardzo wygodne siedzenia . Polonez chyba miał takie same .

Edytowano przez leszcz8

Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja dawno temu miałem 2 polonez oba z silnikiem 1.9GLD i zawsze chodziły na opale .Fajnie to chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

3 litrowka z omefi na osprzecie z c25xe od vectry a lub calibry. Ladniej wyglada pod maska ale dlawi silnik w porownaniu do osprzetu z omegi x30xe szczegolnie na wyzszych obrotach dolot nie wyrabia choc w tym poldku to i tak nie ma jakiegos znaczenia hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

W Polonezach fajne było to, że ich konstrukcja była prosta jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mirek0829
      witam
      czy ktoś z was sieje zboże zaprawiane na mokro siewnikiem unia polonez, jeżeli tak to czy ziarno jest normalnie podawane, nie zapych i jakoś inaczej trzeba ustawia siewnik?
    • Przez kamcio15
      Tak jak w temacie jaki siewnik byście polecili do c-360 ? Tak do 7k rok nie starszy niż '95 3m w zamian za konny liczę na wasze wypowiedzi być może niedługo coś zawita :rolleyes:
    • Przez SZWAGIER1999
      Witam mam do sprzedania zestaw uprawowo-siewny http://olx.pl/oferta/zestaw-uprawowo-siewny-rolmako-siewni-unia-polonez-3-550-3-metry-CID757-ID9C7jN.html#c5130cb2e8
    • Przez dawidursus323
      http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/galeria/491295,1,nowy-polonez-2015-pierwszy-model-3d.html
      Co o tym myślicie? Ten pomysł wypali? Mi osobiście bardziej ten samochód przypadł do gustu niż nowa syrena. 
    • Przez mateuszsoja1
      Witam chciałem zasiać trawę siewnikiem zbożowym lecz nie wiem jakgo ustawić do takiego wysiewu, w tabali niestety nie ma podanych danych do wysiewu trawy. Z góry dziękuje za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj