Skocz do zawartości
Laver

Rozsiewacz nawozu firmy AGREX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Laver    4

Proszę o zamieszczanie opinii użytkowników tych rozsiewaczy, interesuje mnie seria XPL.

radek27    8

czy ma ktoś rozsiewacz tej firmy? wygląda dosyć przyzwoicie, i w asprimie jest w fajnej cenie, 15 tys netto za 1200l, pełna hydraulika, limiter, plandeka i wałek

stantom    14

Ja również mam pytanie odnośnie  firmy agrex i jej produktów, a mianowicie chodzi mi głównie o ich jakość . Znalazłem stronę firmy, specjalizują się w suszarniach, rozsiewaczach ale nic nie znalazłem na temat punktów sprzedaży, serwisu itp. Mam ciekawą ofertę na rozsiewacz 1200l  z hydrauliką, wysiew graniczny za 9tys. netto. Teraz tylko kwestia co to za "diabeł" ten agrex? Na moje oko sprzęt wykonany w miare profesjonalnie dół  " nierdzewka" powłoka lakiernicza wydaje się być ok .  Pomożecie ?

Edytowano przez stantom

Wiadomość z agroFakt.pl

radek27    8

za 9 tys, coś bardzo tanio, dół rozsiewacza to raczej nie nierdzewka tylko jakieś tworzywo tak mi się przynajmniej wydaje jak go oglądałem. Gdzie Ci taką cenę dają?

stantom    14

Kupiłem  ten rozsiewacz. Dół jest z nierdzewki, dostałem gwarancję ale jest to maszyna popokazowa. Wygląda nieźle, zobaczymy w akcji. Kupiony w firmie S.....a cena netto 9 tys z groszami netto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się