Skocz do zawartości
oki39

Najmłodszy na AgroFoto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Agrofoto
bob32    0

Z lutego, ale piątego, jest mój synek i myśle, że jest najmłodszy na AF :D;), bo z 2001 roku, jest na niektórych moich fotkach w galerii AF. Bardzo lubi oglądać maszyny i ciągniki na zdjęciach w galerii.

jaro    163

To Cię Bob przebiję-bo mój młody jest z 2002 i też lubi przeglądać AF  ;D.Może też wrzucę parę fotek z nim z wystawy w Szepietowie -ciekawostka -taki młody a chciał wsiadać tylko do JD (to nic dziwnego bo przyzwyczajony  ;D) i do Fendta-znaczy -młody a się zna :)

coolman111    54

Widzę dużo młodych rolników na agrofoto ;D. Przy was czuję się staro hehehe, bo mi niedawno stuknęła 20tka :). Ale jak to śpiewają "jaki piękny świat, gdyu się ma 20 lat" ;D ;D ;D

krzychu    0

ja skączyłem 23 listopada 29lat a najmłodsza na agrofoto pewnie będzie moja córeczka 16 listopad 2006 :D

bob32    0
ja skączyłem 23 listopada 29lat a najmłodsza na agrofoto pewnie będzie moja córeczka 16 listopad 2006 :D

GRATULACJE!!!! "tatuśku"

coolman111    54

Ja tą stronkę poleciłem moim młodym kuzynom. Mają 5 i 7 lat. Jeszcze za bardzo nie znają się na necie, bo niedawno tata kupił im kompa, więc dopiero się uczą. Ale mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości zalogują się i będą pisać mądre posty ;D.

oki39    2

Al najmlodszy to raczej choidzi o kogos kto jest aktywny na AF no moz enie aktywny az tak bardoz ale cos tam robi i jest zalogowany. Bo ja tez moge powiedziec ze moj kuzyn co ma 5 lat oglada traktory na AF(chociarz nie mama takiego kuzyna) ;)

oki39    2

Hehe no trudny wybor ja mysle ze z tych co sa aktywni na AF to mysle ze najmlodsi 14 a z tych co tylko ogladaja to chzab tam byl 5 lat.

zorak    2
ja jestem najmłodszy? a i czy na AF jest zarejestrowana jakaś dziewczyna?

- "Sandiego"?, Sandi to przecież chyba dziewczyna

-  sandi to dziewczyna!  jasne że tak!

to są cytaty z kom. pod pewnym zdjęciem na AF - powinno to rozwiać Twoje pytanie ;)

Sandra pozdrawiam ;p

oki39    2

Juz chyba wiem kto jest najmlodzszy i aktywny na AF to chyba jacekc360 sodza tak po jego wypowiedziach pod zdioeciami ;D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się