oki39

Najmłodszy na AgroFoto


Polecane posty

oki39    2

wiem sam neiwiedzialem dokonca co ona wniesie el patrzmny na to z tej strony ze kto zaznaczy najmniejszy wiek to bedzie wiadomo ;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

ja jestem z 6 maja 1992 no to mam 14 lat a muj brat ma 6 lat i oglądał galerie prawie codziennie :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ty jestes Ty twoj brat to jest twoj brat :( :unsure:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja jestem z 17.03.95


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja jestem z 17.03.95


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

a co bendzie jak juz bende mial o jeden rok wiecej?? powinna sie skonczyc ankieta lub zrobic rocznikowo:)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

moj brat ma 5 lat i tez przeglada agrofoto


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja mam 17 i wiecej wiem i sie interesuje niz mój ojciec maszynkami nie raz mu podsówam pomysły na przerobienie jak cos gdzies zobacze przeczytam itp a jezdze ciagnikiem jak do komuni szedłem to wszytskimi maszynami robiłem tylko siewnika i opryskiwacza mi stary nie dawał i bizona . a jezdzic zaczołem sam tak wczesnei bo wyrosniety troche jestem i sie wyruzniałem w srud kolegów to jest plus ze mogłem pomykac juz tak wczesnie a teraz to wszystkim pomykam po kolei i sie doświadczenie nia mało juz am

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
ja mam 17 i wiecej wiem i sie interesuje niz mój ojciec maszynkami nie raz mu podsówam pomysły na przerobienie jak cos gdzies zobacze przeczytam itp a jezdze ciagnikiem jak do komuni szedłem to wszytskimi maszynami robiłem tylko siewnika i opryskiwacza mi stary nie dawał i bizona . a jezdzic zaczołem sam tak wczesnei bo wyrosniety troche jestem i sie wyruzniałem w srud kolegów to jest plus ze mogłem pomykac juz tak wczesnie a teraz to wszystkim pomykam po kolei i sie doświadczenie nia mało juz am

Napisałeś, że jesteś troche wyrośnięty i się wyróżniałeś wśród kolegów. Ja mam 16 lat i mam 186 cm wzrostu, a ty?

Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Ja jestem najmłodszy bo mam 14 lat i jestem z 28 grudnia hehe ledwo co i byłbym rok młodszy śmieszne co?? :rolleyes:

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

ja jestem 25,10,1989 ale moj kolega z klasy urodzil sie 31,12,1989 cos po 23 godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
śmieszne co?? :rolleyes:

nom,żart pierwsza klasa.... :blink:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj