adikpl1

Steyr Multi, Case Farmall U Pro - Nowość 2013

Polecane posty

adikpl1    257

Koncern CNH zaprezentował niedawno następców bliźniaczych modeli Steyr MT i Case CS Pro czyli STEYR Multi oraz CASE Farmall Pro. Ciągniki te wyposażone są w silniki FPT 3,4l CR z DPF oraz przekładnię i tylni most ZF z 4 biegami pod obciążeniem. Prędkość max. osiągana jest przy zredukowanych obrotach 1.750 obr/min. Produkowane będą w St. Valentin.

http://www.traktoraktuell.at/?p=1317

http://mediacentre.s...20aa&ov_text=

http://www.garage-di...-farmall-serie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kapsel1m, nie zalecali Ci zdjęcia przednich obciążników jeśli pracujesz z ładowaczem czołowym?U mnie jak przywieźli ciągnik to obciążniki były w łyżce od tura heh...leżą do dziś nie zamontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

obciążniki nie są zalecane ale założyłem bo z kosiarką się przydają tym bardziej że koszę bez ładowacza. Aktualnie mam zdjęte 4x45 a reszta na stałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie kapsel1m.Chodzi o tak zwany "zimny rozruch".Po przekręceniu kluczyka ,czekam aż zgaśnie kontrolka dogrzewania i wtedy uruchamiam silnik.jednak po chwili kontrolka znów się zapala pomimo pracującego silnika.Pytałem w serwisie i powiedzieli,że to normalne.Czy u Ciebie też tak się dzieje? :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

kapsel1m@ jeśli można wiedzieć to ile za niego dałeś i z jakim wyposażeniem


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

Orientuje się ktoś jaka jest cena modelu 4095 MULTI? i czy jest już dostępny w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Steyr 4095 multi skrzynia 32x32, pneumatyczna instalacja hamulcowa, opony trelleborg 540, 185 netto bez targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

witam

interesował by mnie taki 4105

wiecie morze ile trzeba dać i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileusz    0

Ma ktoś może Case Farmall U pro i mógłby coś o nim powiedzieć jak się sprawuje ?

Oraz czy znacie może cenę Farmalla U 95 pro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj