NorekMFFET

Massey Ferguson CZY Fendt??

Polecane posty

NorekMFFET    0

Witam!

Bardzo prosze właściieli lub ludzi ci co mieli jakies doczyniena z tymi markami powiedzieli cos o nich ciagnik 125-140km Ciagniki z tych nowszych wersji 2012 lun min. 2009

Zastanawiam sie sie nad kupnem ciągnika MF lub Fednta, ciagnik ma byc nowy.

Ale Chciałbym sie dowiedziec cos o tych ciagnikach i opinie ich.

Ciągnik na zapotrzebowanie:

 

125km-140km

na około 106 ha

do prasy pługa 3+1 unia

do siewnika unia famorol

do agregatu 8 m, wiem ze duzy ale Ursus 1224 120km spokonie z nim idze i 1614 155km, takze mysle ze MF lub Fendt go pociągnie

no i w transtporcie z np przyczepami

BARDZO WAZNE JEST DLA MNIE:

Wazne jest dla mnie zeby mozna było nim robić wszystko i tak zeby mało spalił no i sie nie psuł!

No i dobry relaks podczas pracy

 

Proszę pisac wszystko co wiecie, kazdy mały szczegół jest ważny.

Proszę o szczere odpowiedzi !

Podobno Fendt mają duzo elektroniki i z czasem coś tam w nich siądzie.

Ale ja proszę o szczerośc i prawde !

A jesli chodzi o spanie to prosze pisac litry na hektar,jezeli to nie problem wolał bym

 

 

Z gory Dzięki! Wszystkim uczestnikom w tym moim temacie!

 

Pisać

 

Pisownia !!!!!!!

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NorekMFFET    0

A no bo ja słyszałem ze jest duzo elektorniki z czasem cos padnie

 

a wie ktoś moze ile pali na hektar z 4 płogiem ????? wazne to jest dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

to jest 240 KM przy 5 skibowym plugu co bierze 2,5metra pali od 13 do 17litrow w zaleznosci od pola predkosc orania 10,5 km na godzine jak oralem starszym fendtem z tym samym plugiem model 820 200koni jezdzil 10kilometrow na godzine i wcale mniej niepalil

 

 

 

ale nie ja zalozylem ten temat!!?? nic niezacytowalem i nawet blendu niezrobilem

 

Tak to była pomyłka, Przepraszam

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ale nie ja zalozylem ten temat!!?? nic niezacytowalem i nawet blendu niezrobilem

 

Tak to była pomyłka, Przepraszam

mała pomyłka ale już naprawione


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanzer25    2

wszystko zalezy od kasy . wiadome fendt to fendt i sie ceni. elektryka?? powiem wprost co niemiec zrobil to bedzie dlugo chodzic chyza ze zaczniesz psuc na wlasny koszt. Mf spoko maszyna posiadam model 6475 super chodzi ciagnie 5skibowy plug obrotowy kuhn multimaster 112 i wychodzi mu spalanie 17- 19 l na 1 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ty jesteś rocznik?? Kolego, piszesz, żeby mało palił i się nie psuł, kto Ci to zagwarantuje...Piszesz "podobno.." -tak Fendt-y maja dużo elektroniki, co stwarza wysoki komfort pracy, na dodatek świadczy to że nic o nich jeszcze nie wiesz.. Chcesz żeby ktoś tu pojął decyzję za Ciebie?? Ogarnij.. Jak Cie stać to kup Fendt-a 714 i będziesz zadowolony...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuja29    0

ja bym tez fenda polecil mialem starego 516 teraz mam jasia i tez jest oki kazdy ciagnik ma elektronke ale fend jak wszystko robione na czas i servis to powinien pochodzic swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj