Skocz do zawartości
piotrolek

Hodowla nietypowych zwierząt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrolek    0

Witam wszystkich forumowiczów, chciałbym spróbować swoich sił w hodowli stonki ziemniaczanej i w związku z tym mam do was koledzy i koleżanki kilka pytań:

Jaką odmianę ziemniaków zastosować żeby stonki było dużo?

Mam 150ha ornych i 50 łąk jak myślicie ile sztuk zdołam utrzymać?

Czy do tego działu produkcji są przewidziane dopłaty jeśli tak to proszę mi poradzić gdzie się zgłosić i jak rozwiązać problem oznakowania (kolczyki czy tatuaże)

Jak ogrodzić taką hodowlę i skąd wziąć stado zarodowe? Słyszałem że najlepsze są rasy amerykańskie.

Podpisałem już umowę z siecią sklepów na odbiór żywca (nazwy nie podam bo to tajemnica handlowa, podpowiem że w logo ma zwierze podobne do stonki) cena jaką mi proponują to 10 groszy za sztukę jak myślicie dobra cena?

Ale się rozpisałem, to na razie tyle jak mi się coś przypomni to napisze, bardzo proszę o odpowiedzi.

Z poważaniem rolnik z Lubelszczyzny.

Sadek    517

I jako produkt uboczny ziemianki w porównywalnej cenie co cena stonki że stonki na sztuki a ziemniaki na kg, :D :D :D

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Asia87    9

Zadam pytania filozoficzne...

takie jakiego koloru jest stonka?? żółta w czarne pasy czy czarna w żółte pasy??

co było pierwsze stonka czy ziemniak?? :lol:

Wypełniam kompleksowo dokumentację związaną z działalnością gospodarstwa. Wnioski o dopłaty bezpośrednie, wnioski za materiał siewny, prowadzę ewidencję ŚOR, i inne. pozdrawiam

Bamber310    4

Jeśli to nie są jaja:D haha Słyszałem o firmie ,,Krzak" Czyszczę stonkę.

A jak nie są to 10gr to wielka konkurencja miażdząca dla ziemniaka, wolę stonkę hodować

zetorki12    3724

Ojej  , ojej ależ to śmieszne i elokwentne  , och ,ach . :wacko: :blink:

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kserkses
      nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam wątek ( nie wiem czy dobre miejsce, ale lepszego chyba nie ma ).

Kabarety, duży wybór skeczy

• Przez ssv115511

https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
    • Przez gregorius
      Tak jak w temacie jak Waszym zdaniem skończy się Moda na Sukces??
    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

• Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:

Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related

Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.