Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Polak90

New Holland TD5030 - problem z podnośnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Polak90    0

Witam

Panowie posiadam New Hollanda TD5030 i mam z nim problem a mianowicie przy podnoszeniu czego kolwiek np. agregatu nie chce juz spowrotem opóścić.co moze byc powodem tego?

mirek767    46

kolego ale podnosisz wajchą czy Lift-o-matic'iem? jeżeli automatem to pamiętaj że wajchą reguluje się do kąd ma opuścić jeżeli wajch również jest ustawiona na podnoszenie to Ci nie opuści

Wiadomość z agroFakt.pl

ursuss    12

U mnie w td5030 bardzo powoli opuszczało a winą była poluzowana linka która idzie od liftoatica do prawego cięgła podnośnika najłatwiej będzie to zobaczyć z tyłu ciągnika za rozdzielaczem, pancerz linki jest napinany i kontrowany na dwie 13.

mareknh    8

Podepnę się pod temat. Problem: osprzęt po podniesieniu zaczyna "pływać" ciągnik syczy, spadają obroty, ruszę dzwignią od podnośnika i wszystko ucicha, ale za chwilę znowu to samo. Ma ktoś jakiś pomysł?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.