lukiANDmarcin

PRONAR 82TSA-podnośnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Podobno jest jakaś możliwość podkręcenia jakiegoś zaworu aby podnośnik był mocniejszy proszę o pomoc jak to zrobić gdzie to się znajduje i o co w tym tak właściwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Pewnie że jest. Pod deską rozdzielczą jest rozdzielacz a w nim wmontowany zawór. Manometr w wyjście hydr. zewnętrznej i możesz podkręcić do wartości które cie interesuje.Zawór jest w górnej części rozdzielacza, po lewej stronie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No na pewno zwiększy. Ale czy dobrze zrobi hydraulice to już nie wiem.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To sprawdź przy jakim ciśnieniu otwiera się zawór przelewowy. jak jest wszystko ok to musi poderwać.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Kup manometr np. glicerynowy kosztuje jakieś 30-40 zeta chyba, zakręć na niego szybkozłącze hydrauliczne, wepnij w wyjście hydrauliki i zasteruj na nie dźwignią. Zobaczysz przy jakim ciśnieniu otwiera się zawór.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanzer25    2

panowie mam problem z zapieciem maszyny na wieszak transportowy. Gdy maszyne podnosze z tylu na podnosniku nie moge zapiac jej na wieszak w pozycje transportowa tzn prubuje spuscic ta dzwignie pod siedzeniem zeby zabezpieczyc maszyne a ta z kolei nie zapada do konca na ten guz na metalowy . czy jak to inaczej nazwac . co jajgorsze nie moge calkiem zalozyc tego zeby jezdzic po drodze bezpiecznie musze od czasu do czasu na podnosniku podnosic bo mi opada podnosnik. panowie doradzcie cos bo nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanzer25    2

to az tak by sie robilo?? kurcze nawet uwagi nie zwrocilem . musze popwtrzec. A jesli to nie bedzie to to co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius9128    0

Jak uruchomić podnośnik w pronarze 82TSA?

 

Pytam bo kupiłem nie dawno i nie wiem czy jest uszkodzony czy nie umiem wlączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Klego z lewej strony ciągnika jest wajcha od włączania pompy hyd. jesli ciagnik pracuje bedzie charakterystyczny zgrzyt jersli przesuniesz ja w góre ma wskoczyc i tyle.

Edytowano przez Servio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek84    4

Mechanik zalał mi hydraulikę Hipolem . niestety, po godzinie pracy z opryskiwaczem nie jestem w stanie ani złożyć, ani rozłożyć belki. Co mam robić? Pomocy? stan oleju jest na środku podziałki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arekb1988    0

Zmieniam rozdzielacz  p ronarze  na elektryczny i jest ok tylko nie wiem co mam zrobić z tą metalowa rorka co były połączone rozdzielacza hydrauliki i podnosnika.to jest chyba zawor p rzelewowy ?? Mogę tam wkręcić zwykły zawor cisnieniowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek84    4

jak się dostać do rzdzielacza hydrauliki? całą deskę rozdzielczą rzeba rozkręcać? ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj