Zaloguj się, aby obserwować  
emuel

plug

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ralf    15

ja mówie jak u mnie orza mtz 82 ciągnie 4x40 wiec nie wiem u nie taka ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

u nas mtz do tej pory chodzil w plugu 4x35 i ogolnie dawal rade, jak cos bylo nie tak czasem po burakach to mu sie odkrecalo 4 skibe i bylo ok:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufus    1

popieram, trójka obrotowa! ja mialem 3x40 obrotowy przy 92 KM i niebyło lekko podczas głębokiej orki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1

chyba że nie masz klinów to 4x40 zwykły nieobracany też powinien pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
chyba że nie masz klinów to 4x40 zwykły nieobracany też powinien pójść

4x40 i 81km to troszkle przedobrzyłęs do takiego to trzeba 90-100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

z uni 4x40 to u nas urusem 912 albo mtz bez napedu targaja


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Wiesz ja mam z unii 5x40 i wiem ile taki pług potrzebuje mocy nieraz jak 1014 orałem na 4 skiby to brakło żaru a o 912 albo mtz z 4x40 to możesz pomarzyć :lol:

 

Mtz ma co robić z 4x35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

u nas to samo :)

jak bylo po burakach to ojciec odkrecal 4 skibe (35cm) przy mtzcie z przednim napedem:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

wszysko zalezy od ziemni u nas 3 4 5to daja rade


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytatnie. Czy ktoś z urzytkowników tego forum ma moze foty albo zna strone gdzie sa pługu zagonowego seri AB z trzema lub czterma korpusami marki Kverneland?? Szukałem go na Polagrze w tamtym roku ale nie mieli go:( A może ktos ma taki pługo lub doświadczenie zwiazane z nim :)


Tylko Polski Ursus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

a jak się mierzy szerokość pługa ,np:4x 40 to 4 4skiby x co?

sorki za takie pytanie,lecz naprawde nie wiem

mam starą 3 z Unii , oraz 4 produkcji rosyjskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

szerokosc na ile zajmuje w polu - nie szerokosc lemiesza - u mnie dla przykladu plug bierze 35cm a lemiesz ma 54cm


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1
Witam, mam pytatnie. Czy ktoś z urzytkowników tego forum ma moze foty albo zna strone gdzie sa pługu zagonowego seri AB z trzema lub czterma korpusami marki Kverneland?? Szukałem go na Polagrze w tamtym roku ale nie mieli go:( A może ktos ma taki pługo lub doświadczenie zwiazane z nim :)

mój wujek ma taki sprzęt 4 skibowy resorowany ( na kamieniste gleby) ciągnie go pronarem 1025 , jak go oglądaliśmy to mówił żę tam jest tylko kilka spawów(3 ??), wszystko inne na śruby,idzie wymienić każdą część

cena takiego sprzętu wynosiła 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

poszukuje jednej skiby do pługa Krone Mustang 120/3 3+

jakby miał ktos cos takiego albo wiedział gdzie szukac to prosze dac znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a skąd jesteś?


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

okolice koszalina (zach-pom)

szukałem w traktorpool i jeszcze na kilku innych i nigdzie nie ma.

znalazłem cały plug za 638 euro ma rame 100 ale wymiary sie zgadzaja i ostatnia skiba bedzie 1cm wyzej niz pozostałe ale z tym dalbym rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

a tak nawiazujac do tematu to swojego Krone Mustang 120/3 ciagam starym JD 3140 i jest on po prostu za mały do tego ciagnika.nie chce go sprzedawac bo orze idealnie i bardzo lekko idzie.JD ma 102 KM i na naszej ziemi ktora nie jest lekka orze na 6 przy 1500 obr./min i sie nie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no ja nie wiem o co chodzi... u mnie MTZ82 4x40 z unii to bez czarnego dymu ciągnie... na słabszych ziemiach(V,VIkl) to na 7 nawet czasem sie zdarza na IIIkl to juz zapinam 6 sporadycznie się zdarza że na 6 mu mocy brakuje.... w życiu jeszcze nie odkręcalem korpusu.... a wcale płytko nie orzę czasem jak się zagapię to się pług po ramę utopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

ja mam zetora 3320 i ciągnie 3x30 na słabszych ziemiach i chciałbym wiedzieć czy da rade 4x30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

nie da rady na głębokiej orce, to jest cud, że daje rade w 3 skibach?


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj