Zaloguj się, aby obserwować  
pawel656

Szkoła.

Polecane posty

pawel656    177

Witam,

Chodzę do ZSE w Białymstoku, ale jakiś czas temu zrozumiałem, że przeceniłem swoje możliwości(okoliczni wiedzą, że to jest wymagająca szkoła). I coraz bardziej zastanawiam się nad przeniesieniem, tylko nie wiem dokładnie na jaki kierunek(technikum). Może mechanik. Poradźcie mi co wybrać(jeszcze nie jestem pewien czy się przeniosę ale na 60% myślę że tak).

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karip    20

my niemożemy ci nic doradzać, ponieważ później będziesz się męczył i nażekał, że nie robisz tego co chciałeś robić -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonzaj    6

POWINIENEŚ RÓWNAĆ W GÓRE A NIE W DÓL, CZLI KONTYNUUJ NAUKĘ W TEJ SZKOLE WIĘCEJ SAMOZAPARCIA I SILNEJ WOLI :)

Edytowano przez Bonzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177

Dzięki, ale po prostu sobie nie radzę głównie z matematyką, fizyką i systemami(jestem na profilu technik informatyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177

A co ja będę robił po LO? Myślałem też nad mechanizatorem rolnictwa, bo lubię takie rzeczy i myślę że nie będzie tam źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jeżeli pierwsza klasa na informatyku Cię przerasta to lepiej zmień zawód bo później będzie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

No właśnie jak w pierwszej klasie już jest ciężko to lepiej się przenieś bo co jak w 3 klasie nie zdasz albo w 4 to szkoda tylko roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Nie mówię już o 3 ale w drugiej klasie wejdzie mu programowanie obiektowe i strukturalne jeżeli nie radzi sobie z tak prostym przedmiotem jak SiS(sieci i systemy) to w drugiej klasie kaplica i będzie musiał zaczynać od 1 klasy na innym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JackDaniels7    31

Pisałeś, że nie radzisz sobie z matmą i fizyką, z tego co wiem praktycznie w każdym technikum jest dość mocny nacisk na te przedmioty więc jeśli zmienisz, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie powtórka z rozrywki jak w obecnym technikum. A odnośnie tego co będziesz robił po lo, np. pójdziesz na studia. Ja obecnie studiuję rolnictwo na up w lublinie drugi rok, i nie przeszkadza mi to np. w prowadzeniu, a studia to naprawdę ciekawa przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj