Gość Profil usunięty

Ciągniki i maszyny z ogłoszeń o podejrzanie niskiej cenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fezoi    170

Proste pytanie , czy te sptrzęty ma w Polsce i czy są do obejrzenia pod podanym w ogłoszeniu adresem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniasz    3

sprzęty są za granicą i on w zależności od sprzętu chce ok. 1000 euro za załatwienie i przywiezienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniasz    3

w rozmowie tel. tłumaczy ze to są tzw. wyjazdy z klientem po sprzęt bo jakby ściągał i sprzedawał je bezpośrednio w pl jak to inni handlarze to drogo by kosztowało bo plac bo ludzie do obsługi i pilnowania itp. i to według niego nabija cenę a tak jest tanio znalazł tam wystawił jest zainteresowany to bierze jadą i przywozi, ale za nic nie mogę rozgryź gdzie jest haczyk bo coś za piękne to wszystko a szczególnie ceny  wiec myślałem ze któryś z was miał z tą firmą do czynienia   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No właśnie o tej firmie nigdzie bardzo opinii nie ma. Może znajdzie się ktoś z ich rzekomych stron i coś więcej powie. Co lepsze niby jakoś w KRS nie widzę aby taka firma wyskakiwała chyba, że nie ma u nas działalności zarejestrowanej.

 

Jeżeli jedzie z klientem to może też być tak, że jedziecie a na miejscu się okazuje, że sprzedawca się rozmyślił podbił cenę i trzeba więcej dopłacić lub po prostu sprzęt już sprzedany i szkoda na pusto wracać to coś inne się bierze, drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

w rozmowie tel. tłumaczy ze to są tzw. wyjazdy z klientem po sprzęt bo jakby ściągał i sprzedawał je bezpośrednio w pl jak to inni handlarze to drogo by kosztowało bo plac bo ludzie do obsługi i pilnowania itp. i to według niego nabija cenę a tak jest tanio znalazł tam wystawił jest zainteresowany to bierze jadą i przywozi, ale za nic nie mogę rozgryź gdzie jest haczyk bo coś za piękne to wszystko a szczególnie ceny  wiec myślałem ze któryś z was miał z tą firmą do czynienia   

 

mysl dalej moze kiedys rozgryziesz o co biega.o kase biega ,jak sie legalnie zarabia kase na baranach co mysla ze sa cwani. podkreslam w pelni legalnie!!! a barany daja sie nabierac jak dzieciaki i nabijaja kase .jedz kup i sie przekonasz gdzie jest haczyk jezeli nie wiesz z kąd ma zdjecia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

i wrócisz do domu oskubany, bez kasy, albo do domu nie wrócisz, i nie będzie ani pieniędzy, ani ciągnika, ani chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3870

Szukałem ostatnio ciągnika 80-90 km i znalazłem kilka ogłoszeń z okolic Wrocławia (Case 956 nr tel579361038 )że niby ciągniki są z Hiszpanii i dlatego niska cena. Czy miał ktoś doczynienia z tym ogłoszeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

tak ja.ale juz nieaktualne bo je wszystkie kupilem i mam juz prawie 100tys zl zarobione w tydzien.okazja byla to trzeba bylo brac hehe

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Szukałem ostatnio ciągnika 80-90 km i znalazłem kilka ogłoszeń z okolic Wrocławia (Case 956 nr tel579361038 )że niby ciągniki są z Hiszpanii i dlatego niska cena. Czy miał ktoś doczynienia z tym ogłoszeniem?

Sprzedawca zmienił pewnie numer. Napisz coś więcej o ogłoszeniu. Prawdopodobnie chodzi o tego samego handlarza, co pisałem kilka postów wcześniej:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/55970-ci%C4%85gniki-i-maszyny-z-og%C5%82osze%C5%84-o-podejrzanie-niskiej-cenie/page-8?do=findComment&comment=1907665


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luz01    0

Naciągacze działają za zgodą administratora,  w przeciwnym razie by coś z ty zrobił. Też zgłaszałem nawet nie odpisali

Edytowano przez luz01
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
1 godzinę temu, MarekDFagrofarm410 napisał:

Witam. Jest tutaj ktoś z Bełżca pow. Tomaszowski ?? Bo zostało wystawionych kilka ciągników poniżej ceny rynkowej. tutaj przykładowy link https://www.otomoto.pl/oferta/new-holland-t6120-ID6B8W3p.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

co innego w opisie co innego na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno tato się dodzwonił do tego typa z miesiac temu i mówił że można przyjechać obejrzeć ale kasy nie było całej to poszedł temat w odstawkę. Mam chrapkę na tego niucha i bym go kupił ale jak widac okazji nie ma i koleś telefonów też nie odbiera :D Trzeba zejść na ziemię i kupić coś realnego. Dziwne jest to że koleś za pierwszym razem odebrał i ogólnie był pewny siebie. Nie chciał żadnej zaliczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaliniak    0

Sporo tych okazji wydaje się dość szemranych. Chcąc kupić używany sprzęt, lepiej zdecydować się na egzemplarz powindykacyjny ze sprawdzownego źródła: EFL, PKO... Szkoda pieniędzy na kupowanie kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekw    0
Dnia 7.02.2013 o 09:34, Macinol napisał:

A czy ciągniki ściągane z Wielkiej Brytanii też mają kierownicę po prawej stronie? :D

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj