Mf-6140

John Deere 5400 3-cylindrowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Mf-6140    0

Szanowni użytkownicy ciągników marki John Deere 3-cylindrowych. Mam zapytanie. Co sądzicie na temat tych ciągników, jakie mają zalety a jakie mają wady? Napiszcie jak one sie u was sprawują. Czy są drogie w eksploatacji? Czy warto kupować taki ciągnik?

post-57710-0-90885500-1350818667_thumb.jpg

Fartrac675dt    89

Ładnie wygląda 58 tyś to nie tak dużo za niego ???? Sam osobiscie chyba bym go brał chodz dla mnie trochę wiekszy git ;) posiadam starszy model 2650 i nie narzekam na niego ;)

Edytowano przez Fartrac675dt

Wiadomość z agroFakt.pl

adikpl1    201

Tyle, że ten JD to jakby nie JD bo z JD to tam tylko silnik a reszta układu napędowego to Carraro a do kupy złożone to w słonecznej Italii, więc w przypadku tego ciągnika nie można jego wyboru popierać opinią ciągników produkowanych w Mannheim

Mf-6140    0

Dzięki koledzy za dotychczasowe opinie ale chciałbym dowiedzieć się coś więcej. Szczególnie zależałoby mi na opinii kogoś kto posiada ten model ciągnika. Jeżeli faktycznie jest to taki włoski składak to jakie są jego najsłabsze punkty ?? Czekam na jak najobszerniejsze porady. Z góry dziękuje i pozdrawiam :D

pawelgruta    1

Witam! Chcialbym wznowic temat! Jakie spalanie ma ? Jak w pracy z ladowaczem sie sprawoje?? A Carraro po dzien dzisiejszy dostarcza podzespoly dla JD.pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal12
      Problem polega na tym że zdiagnozowałem w john deere 6400 dość spory luz na flaszy wchodzącej do skrzyni (nr 3 na zdjęciu) pytanie brzmi jak skasować ten luz ? przerabiał ktoś ten temat ? jest tam jakieś łożysko ? czy na frezach może być wyrobione ? .

• Przez marciniu94
      Witam. Mam pewne pytanie otóz dwa lata temu kupiłem ciągnik john deere 6506 i zauważylem, że kiedy włącze przedni napęd słychać w skrzyni dziwne dźwięki, takie jakby stukanie, zwlaszcza kiedy jedzie sie na wstecznym. Ostatnio zastanawiamy się nad założeniem do niego tura i stąd moje pytanie czy ktoś wie co to może być, czy może ten typ tak ma. Bardzo proszę o odpowiedz, z góry dziękuje. 
    • Przez ZUBR
      Witam ! Mam do was Panowie pytanie odnośnie podnośnika. Być może komuś z Was przytrafił się ten sam problem lub miał styczność z podobną sytuacją . Otóż mój JD "podnosi i opuszcza " (szarpie) podnośnik. Jest to bardzo uciążliwe podczas pracy w polu a w szczególności w orce . Po odłączeniu układu (elektronicznego) podnośnik był stabilny . Siłowniki były testowane i są w dobrym stanie .Czekam na wasze odpowiedzi i podpowiedzi Pozdrawiam
    • Przez miron_ol
      Witam, szukam ciągnika i wybór padł na JD 7600. Znalazłem w necie ogłoszenie z takim ciągnikiem ale skrzynia jest w trybie awaryjnym, ciągnik jeździ ale 2 km/h. Sprzedający mówi że to wina modułu i wystarczy go wymienić, naprawić. Wydaje mi się że to może być coś więcej, bo jeśli to tylko moduł to dlaczego tego nie zrobi i wystawi ciągnik w normalnej cenie a nie powiedzmy promocyjnej. Podejrzewam że skrzynia nadaje się do remontu. Proszę was o informację co może być z tą skrzynią, jaki mniej więcej koszt naprawy i gdzie ewentualnie mogę ją zrobić. Jestem spod Olsztyna, Warmińsko-mazurskie. 

• Przez minas
      Co myślicie o tych starszych modelach (lata produkcji 92-97), warto to jeszcze kupić? Wiadomo, że przebiegi mają już ok. 8 tyś mtg albo i więcej. Jak wygląda awaryjność, komfort, spalanie itd. Z góry dziękuje za wszystkie opinie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.